Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ(ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ)


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

επιτελους οι μερες περασαν και ηρθε και η δικη μας η σειρα:woohoo:

σημερα το απογευμα θα αποκτησει το ονομα του ΣΠΥΡΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

εγω βεβαια απο την αγωνια μου δεν εχω κοιμηθει ξυπναγα το βραδυ και σκευτομουν μηπως ξεχασα να κανω κατι:blink:

ολα τα εχω ετοιμα σιδερωσα και το κουστουμι του να ειναι ετοιμο του εχω ετοιμα τα παπουτσακια του λες και τον παω γαμπρο:laugh: :laugh: :laugh:

αχ τι αγωνια ειναι αυτη πωπωπωπωπωπω....!!!!!!!!!!!!τι συγκινηση!!!!!

σας βαζω μερικες φωτο αλλα το βραδυ θα βαλω και απο την βαπτιση γιατι σιγα μην περιμενω εγω τον φωτογραφο:laugh: :laugh: θα εχω μαζι μου την φωτογραφικη και ο αδερφος μου την βιντεοκαμερα:laugh: οποτε θα ξεκλεψω και μερικες φωτογραφιες για μενα:laugh:

οι μπομπονιερες μας!!

post-7176-13873934733975_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια μου!!!

Εφτασε η μεγαλη μερα!!!

με το καλο!!να τον χαιρεστε τον κουκλο σας και να ειναι παντα στην ζωη του γερος ευτυχισμενος και τυχερος!!!

και εσεις απο διπλα να τον καμαρωνετε!!

φιλακια πολλα και περιμενουμε φωτο και λεπτομερειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δωρα για τις νονες (2 εχει ο τυχερουλης και τον λατρευουνε)τους πηρα ρολοι ελπιζω να εκανα καλη επιλογη βεβαια δεν φαινονται καλα απο το κινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλημερα να ζηση το ονομα (ετσι λεμε στην μακεδονια :) ).Σου ευχομε να δςσει ο θεος να τον ντυσεις και γαμπρο και να τον δεις ευτηχισμενο μεχρι τα βαθεια του γεραματα.Φιλια πολλα με το καλο :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Νατασα:) Τι ωραια που ειναι ολα? Τρελαθηκα με τις μπομπονιερες, κι εγω αν ειχα αγορακι αυτες θα διαλεγα:P Και τα ρολογια για τις νονες ειναι πολυ καλη επιλογη και δεν ειναι και φτηνα!!! Μπραβο, καλοφωτιστος να ειναι ο σπυρετος σου, να τον δεις οπως επιθυμεις, αντε και στα δικα μου:P :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ !!!:woohoo:

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΠΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ:laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ !!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα ολα ειναι πανεμορφα

με το καλο κ να σας ζησει ο νεοφωτιστος

να τον χαιρεστε

κ καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου στα είπα και στο δικό μου θέμα, στα λέω και εδώ επίσημα. Να σας ζήσει ο μικρός, να τον δείτει όπως επιθυμείτε.

Όσο για προσκλητήρια, μπομπονιέρες κλπ. ΤΕΛΕΙΑ. Η κορνιζούλα μάλιστα μου άρεσε πάρα πολύ.

Αντε, το βράδυ πριν κοιμηθώ, θα κοιτάξω να δώ φώτο απο την βάφτιση του Σπύρου-Τάξιάρχη.

Φιλάκια κούκλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...με το καλό να το βαφτίσεις το αντράκι σου και να το καμαρώνεις! Είναι πολύ συγκινητική στιγμή για τις μανούλες η βάφτιση...να είσαι χαλαρή να το απολαύσεις...Όλα είναι πολύ όμορφα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου να σας ζήσει ο μικρός και το όνομα!!!να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!όλα είναι πολύ όμορφα!!!

άντε και γαμπρός!!!!!φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα ειναι πανεμορφα....μα αυτος που θα κλεψει την παρασταση θα ειναι ο μπεμπουλης σου...πολλα φιλακια και με το καλο το ονομα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό Αναστασία μου η βάφτιση,

καλοφώτιστος ο μπεμπούλης, εχμ, ο Σπύρος-Ταξιάρχης ήθελα να πω,

να τον χαίρεσαι, πάντα γερός να είναι και να τον καμαρώνεις!!!

πάντα ευτυχίες εύχομαι και χαμόγελα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου με το καλό!!!

Είναι όλα πανέμορφα,παιδικά και ζουζουνιάρικα :laugh:

Να τον καμαρώνετε υγιή και ευτυχισμένο! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αναστασια.σημερα θα ειναι μια απο τις πιο τελειες και συγκινητικες στιγμες που περναει μια μανουλα.θα περασετε υπεροχα θα δεις.ο μικρουλης να ειναι γερος και καλοφωτιστος:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalofotistos na einai se oli tou ti zoi k o theos na einai panta mazi tou!!!!

Kalofotistoi k eseis oi goneis tou, na'ste panta geroi k dinatoi na xereste ton gioka sas ton Spyro-Taxiarhi ,pleon k me onoma!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ολα ειναι πανεμορφα! Σε καταλαβαίνω καθως και εγω την ιδια αγωνια ειχα!Γλυκια αγωνια!:P :P Με το καλο κοριτσακι μου!Ολα να πανε τελεια! Καλα να περασετε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...