Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιτελους ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!σας ευχαιστω οες παρα πολυ!!!!χθες η χοριακη μου ηταν19.9 δυστυχως δεν ειδα μεγαλο αριθμο.η γιατρος μου ειπε οτι μπορει να ειναι αρχη της εγκυμοσνης!εν τω μεταξυ εγω ποτε δεν εχω σταθερο κυκλο παντα εχω 40 μερες αδιαθετησα 1 αυγουστου κ λογικα θα αδιαθετουσα γυρω στις 8.κ μου πε να ξαναανω την δευτερα εξεταση...λετε να χει ανεβει.εχω φοβηθει απο χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα!

Μην σε στεναχωρεί η χαμηλή χοριακή... μπορεί να είναι νωρίς ακόμα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να ανέβει η χοριακή σου και να αποκτήσεις ένα όμορφο και υγιές μωράκι! :)

Θετική σκέψη να έχεις και να μην αγχώνεσαι. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη χάνεις την πίστη σου και μην απογοητεύεσαι!

Έχω διαβάσει εδώ περιστατικά που γιατρός και μικροβιολόγος είχαν τελείως απογοητευτεί λόγω της χαμηλής χωριακής και όμως όλα πήγαν καλά μόνο και μόνο από τη θετική σκέψη της κοπέλας!

Αν έχεις τόσο μεγάλο κύκλο εννοείται είναι νωρίς ακόμα.

Θα δεις όλα καλά θα πάνε!!!

Think positive!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακια μου να ναι ολα καλα!!!!κ να δω μια μεγαλη χοριακη την δευτερα.απο την μια παρηγοριεμαι γιατι μια φιλη μου στην αρχη ειχε 20 μετα απο 2 μερες πηγε 40 κ μετα απο 2 που ξανακανεπηγε 460 κ τελικα εμαθε οτι ειχε κ διδυμα στον 1 υπερηχο κ ετσι καπως ηρεμω κ προσευχομαι ολα να πανε καλα!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην σε ανησυχεί η χαμηλή χοριακή τουλάχιστον σε αυτή την φάση...μπορεί η σύλληψη να έγινε καθυστερημένα! Αυτό που είναι σημαντικό είναι να ανεβαίνει η ρημάδα τουλάχιστον 100% κάθε 2 μέρες!!!

Ολα θα πάνε καλά!

...και μην ξεχνιόμαστε... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω κοριτσια !!!!!!αργησα να βρω αυτο το site αλλα τωρα που το βρηκα δεν σας χανω με τιποτα !!!!μου φερνεται γουρι κ πανω απ ολα αισιοδοξια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou efxomai na exeis mia iperoxi egimosini k oso gia tin xoriaki opos lene k ta koritsia min se anxonei einai arxh akomi 8a deis pou ti deftera 8a exei diplasiasti glikia mou

sou efoxmai ta kalitera .gia sena k to sporaki sou !!!!!!!!!!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!! μπραβο κοριτσακιιιιιιιιιι!!!!!! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη,η χοριακουλα που περιμενεις να φτασει στα υψη και ΥΓΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε αυτα ειναι νεα!!!!!!! μπραβο κουκλα μου!!!! αντε μια μια να αραιωνουμε απο την αγωνια...........να μεγαλωνουν οι κοιλιτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κοριτσια εισρε εσεις???πολυ θετικη ενεργεια!!!!καλα εχω κατι υπνιλιες κ πολυ συχνοουρια κ καθολου ορεξη για φαι νιωθω περιεγο το στομαχι μου.αυτα δεν τα ειχα στην κορη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΑΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΟΧΥΜΕ ΟΛΕΣ.

ΚΑΝΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ

ΜΩΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααα.......καλη εγκυμοσυνη να εχεις και ενα γερο μωρακι..μπραβο...

μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε με την χοριακη...θα το δεις...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...