Μετάβαση σε περιεχόμενο

PROVLIMA ME TO SITE


gorgina

Recommended Posts

καλώς το κορίτσι μας, καλό χειμώνα και... καλή υπομονή...

το forum είναι έτσι από χθες το βράδυ σχεδόν...

δε μπορείς να κάνεις κάτι από μόνη σου...

δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!Είμαι καινούριο μέλος στο site αλλά το θεωρώ αρκετά προβληματικό.Είναι πολύ αργό και κολλάει συνέχεια!Κάποιες φορές δεν μπορείς καν να μπεις!Ας το δει κάποιος γιατί το πρόβλημα είναι έντονο!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειναι μερες ετσι μονο που σημερα η κατασταση ειναι απελπιστικη εκανα ωωωωωωρες για να συνδεθω.....και να μπω στις προσφατες συζητησεις!Ελπιζω να λυθει συντομα το πρβ...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θκατουλες! το σαιτ μας δουλευει! χιχιχι

τελος παντων παμε πιο αργα και απο χελωνα!

το αστειο ειναι οτι οοολοι στην αρχη νομιζουν οτι φταιει η συνδεση! αφηστε κατω τον υπολογιστη! δεν φταιει καλε αυτος!

μην κλωτσατε τον πυργο,μην ταρακουνατε την οθονη,μην κοιτατε το καλωδιο του ιντερνετ αν εχει βγει...και παρακαλω σταματηστε να καλειτε τις υπηρεσιες παροχης ιντερνετ...επαναλαμβανω το σαιτ φταιει...οχι εσεις! η κατασταση πανικου δεν ωφελει κανεναν...αξιοποιηστε τον χρονο σας αλλιως μεχρι να φτιαξουν τα πραγματα... τι ειπατε?ακουσα καλα? φταινε οι ανδρες σας? μμμ κατι ακουσα για παραπονα οτι σας αποροφησε το σαιτ και δεν σιδερωνετε ουτε μαγειρευετε? ωχ υποπτο ακουγετε...για ψαξτε για πιθανες συνομιλιες με ανωτερα στελεχη του μαμυλαντ! χαχαχαχα κουραγιο αργα αργα θα τα καταφερουμε! εδω ειχατε υπομονη εννεα μηνες οι περισσοτερες..και καποιες περιμενουν πανω απο εννεα μηνες να μεινουν εγκυες...κουραγιο θα ερθουν γρηγοροτεροι ρυθμοι!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

θκατουλες! το σαιτ μας δουλευει! χιχιχι

τελος παντων παμε πιο αργα και απο χελωνα!

το αστειο ειναι οτι οοολοι στην αρχη νομιζουν οτι φταιει η συνδεση! αφηστε κατω τον υπολογιστη! δεν φταιει καλε αυτος!

μην κλωτσατε τον πυργο,μην ταρακουνατε την οθονη,μην κοιτατε το καλωδιο του ιντερνετ αν εχει βγει...και παρακαλω σταματηστε να καλειτε τις υπηρεσιες παροχης ιντερνετ...επαναλαμβανω το σαιτ φταιει...οχι εσεις! η κατασταση πανικου δεν ωφελει κανεναν...αξιοποιηστε τον χρονο σας αλλιως μεχρι να φτιαξουν τα πραγματα... τι ειπατε?ακουσα καλα? φταινε οι ανδρες σας? μμμ κατι ακουσα για παραπονα οτι σας αποροφησε το σαιτ και δεν σιδερωνετε ουτε μαγειρευετε? ωχ υποπτο ακουγετε...για ψαξτε για πιθανες συνομιλιες με ανωτερα στελεχη του μαμυλαντ! χαχαχαχα κουραγιο αργα αργα θα τα καταφερουμε! εδω ειχατε υπομονη εννεα μηνες οι περισσοτερες..και καποιες περιμενουν πανω απο εννεα μηνες να μεινουν εγκυες...κουραγιο θα ερθουν γρηγοροτεροι ρυθμοι!

τα φιλια και την αγαπη μου

...ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΟΛΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥΣ!!!:woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς που κόλλησε σήμερα τοοοσο και κατάφερα να σιδερώσω η γυναίκα:silly: :silly:

Ο αντρας μου δεν είχε πουκάμισο για πουκάμισο να βάλει:P

Ναι , πως έβαψα και τα νύχια μου , έκανα και την αποτριχωση μου στην ώρα της:laugh: :laugh: .

Σήμερα μας έδωσε ρεπο ο κύριος μάμμυς;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μου πειτε οτι σφουγγαρισατε κιολας! σημερα θα βρουν ζεστο φαγητο? καθαρο σπιτι?περιποιημενες γυναικες? ταισμενα παιδια?

χαχαχα στημενο πρεπει να ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είναι κάθε φορά έτσι, αλλα νομίζω οτι θα έπρεπε τόσο καιρό να είχε γίνει κάτι!τόσα μέλη είμαστε!Λενα helppppppppppppp!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

μην μου πειτε οτι σφουγγαρισατε κιολας! σημερα θα βρουν ζεστο φαγητο? καθαρο σπιτι?περιποιημενες γυναικες? ταισμενα παιδια?

χαχαχα στημενο πρεπει να ηταν!

:laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑΙ ΝΑΙ Ανοιξα κ ζύμη για να κάνω πίτσα, έπλασα και μπιφτέκια για αύριο.

Και λέω να το εκτμεταλλευτώ λίγο ακόμα. Όσο περιμένω να αλλάξει η σελίδα τακτοποιώ τα σιδερωμένα :P:P

Εκμετάλλευση χρόνου κορίτσια B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kantinou elpizo na itan petiximeno to dialima apo to site????????

me ekanes kai gelasa.

kai ego teliosa me to sidero i teleftea doulia meta tis diakopes.

telos panton distixos to siet ine apistefta argo.apo tote pou exo kani egrafi sinexia ta idia leme ala tipota den ginete.diorthonete gia liges meres kai pali ta idia.malon kanis den endiaferete gia afto.emis omos parola afta to agapame kai to perimenoume na anevasi taxitita.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τρομαζεις σημερα!

χαχαχα αντε αντε νοικοκυρα θα γινεις αν αργησει κιαλλο το μαμμυ

εγω απο την αλλη μαγειρεψα ψαρονεφρι στη γαστρα με λαχανικα και εψαξα στον καταλογο του ικεα τι θελω να αγορασω για το σπιτι...ναι ναι πληρωνετε το καλο μου και θα φυγουν ολα στο ικεα! αυτος ηθελε να το νιωσω σπιτι μου αλλωστε χαχαχα γυναικες!

τελος παντων νομιζω παμε πιο γρηγορα τωρα...οτι νοικοκυρεμα προλαβατε προλαβατε τελος τωρα πισω στις οθονες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω το μεσημερι δεν μπορουσα να μπω κι επειδη τοχαμε συζητησει με καποια κοριτσια εστειλα μην στη Λενα[admin].Η κοπελα μου ειπε πως το προβλημα ειναι στον κεντρικο σερβερ,κανει ποτε-ποτε ανανεωση και γι αυτο συμβαινει!Τωρα φανταζομαι να ειναι καλυτερα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες της να το κανει μια φορα τη βδομαδα μπας και σωσουμε νοικοκυρια! ξερεις τι ταλεντα αποκαλυφθηκαν σημερα?ξερεις τι κουζινες ξεαραχνιασαν?τι κατσαρολες γεμμισαν?

σωθηκαν γαμοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YVONH mou to kseroume oles pos to mammy ine genika argo.aplos kapies fores den pezete.exoume pi ena soro giafto to thema.

an mporoun na kanoun kati exe kalos.an pali oxi ti na gini emis tha to palevoume giati apla mas aresi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina :laugh: χαχαχαχαχαχαχ...:laugh:πολυ γελασα:laugh: χαχαχαχαχαχαχ..να σωθουν τα νοικοκυρια ε?:P

gorgina μου κι εμενα η υπομονη μου δοκιμαζεται...αλλα τι να κανουμε...,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ!;) Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το ομολογώ!!!! Επίτηδες το έκανα!!!!! Λαμβάνω καθημερινά απειλητικά email απο τους άντρες σας του τύπου " θα την χωρίσω...κάθεται με τις ώρες κολλημένη στο mammmy "- "Δεν γυρνάω σπίτι μου γιατί δεν βρίσκω φαγητό"...και άλλα τέτοια περίεργα...:laugh:

Έτσι λοιπόν είπα να το κατεβάσω απο τον server το mammy για να σας σώσω!!!!! :woohoo: :woohoo: Για σας το έκανα βρε για το καλό σας!!! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena giasou katalaveno pos kai esena den sou aresi afto.

sigoura tha thelis na min ksanaxriasti na to sizitisoume.

elpizo episis na katalavenis pos afti tin parea tin goustaroume kai theloume na simetexoume se opio thema mas afora i mas diaskedazi.

opos ipa ego prosopika (sas agapao)

an mporite na to diorthosete exe kalos an pali oxi ego mia fora den sas alazo.filia pola.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κορίτσια το ομολογώ!!!! Επίτηδες το έκανα!!!!! Λαμβάνω καθημερινά απειλητικά email απο τους άντρες σας του τύπου " θα την χωρίσω...κάθεται με τις ώρες κολλημένη στο mammmy "- "Δεν γυρνάω σπίτι μου γιατί δεν βρίσκω φαγητό"...και άλλα τέτοια περίεργα...:laugh:

Έτσι λοιπόν είπα να το κατεβάσω απο τον server το mammy για να σας σώσω!!!!! :woohoo: :woohoo: Για σας το έκανα βρε για το καλό σας!!! :laugh: :woohoo:

:P :laugh: :P :silly::laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε!!!!!!!

Κορίτσια, χωρίς πλάκα, όλη μέρα σήμερα προσπαθούσα να μπω και δεν τα κατάφερνα. Τώρα έγινε το θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

koritia mou eftiakse?????????????

makari na kratisi etsi.(metaksimas den to pistevo)

kai den ime kakia.

Δεν εισαι κακια μαλλον μεντιουμ εισαι!χαχαχ ακομη να φτιαξει!δεν μπορω ουτε να μπω καποιες φορες,ταχει παιξει εντελως!!!τι να πω?:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κατασταση ήταν απελπιστική τις τελευταιες μέρες.Ελπίζω να κάνούν κατι οι διαχειριστές.ΛΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ!

ΑΠΟΨΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!

ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥLAND

ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΑΚΙ...

ΕΠΛΕΙΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ!!!!!!!!!:blink:

ΛΟΙΠΟΝ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΜΑΜΜΥLAND...ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΠΑΤΟΣ

ΕΜΕΝΑ...ΧΑΧ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...