Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαφτιζόμαστε και εμείς!Πάρτε μια μικρή γεύση


hope_89

Recommended Posts

Rubela μου σε ευχαριστώ πολύ!!!:kiss:

Αλεξάνδρα μου,ό,τι και να σου πω θα'ναι λίγο!Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Να χαίρεσαι την μπουμπού σου γλυκιά μανούλα :kiss:

Marianda μου σε ευχαριστώ!!!:kiss: Φιλιά στα ζουζούνια σου

Ιφιγένεια εμάς μας στοίχησαν 2 ευρώ η κάθε μπομπονιέρα.Τις μπομπονιέρες για τους μεγάλους τις φτιάξαμε μόνοι μας(πήραμε τα γλαστράκια,το δεντράκι,τις πετρούλες που το στερεώσαμε και κάποια αποξηραμένα λουλουδάκια που βάλαμε στο πάνω μέρος).Το γλυκό του κουταλιού θα το φτιάξει η μαμά μου :blush:

Μιλίνα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νέλλυ μου είναι όλα πραγματικά υπέροχα!!! :woohoo:

Μου άρεσε πολύ η ιδέα της διαφορετικής μπομπονιέρας για τους μεγάλους γιατί έτσι θα τους μείνει ενθύμιο! Κάτι ανάλογο σκέφτομαι να κάνω κι εγώ για τη βάπτιση της μπέμπας μας :).

Να σου ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ να γίνει η βάπτιση της μικρής Αννούλας και να έχεις μια ήρεμη, ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσύνη και ό,τι άλλο επιθυμείς κοπέλα μου πάντα με υγεία!!!

Σε φιλώ!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη σε ευχαριστώ πολύ!!!:laugh:

Εγώ δεν είχα σκεφτεί να κάνω διαφορετικές μπομπονιέρες αλλά η πρωτοποριακή γιαγια μας τα σκέφτηκε όλα πριν απο εμάς,για εμάς!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου μου με το καλό. Να την δείτε και νυφούλα την κοράκλα σας. Πολύ μου άρεσαν όλα, ειδικά το δεντράκι. Όσο για το γλυκό, δεν χρειάζεται να πώ κάτι, αφού είχαμε την ίδια ιδέα.

Αντε, να μας ζήσουν τα ζουζούνια μας, και καλή λευτεριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μου καλημερα :) .Τωρα ειδα οτι βαφτηζεστε οπως επισης ειδα οτι περιμενετε και αλλο μπεμπεκακι :) .Μπραβο κοριτσακι μου για ολα.Σας ευχομε μια πολυ μεγαλη ευτηχια στην ζωη σας γεματη χαρες και πολυ αγαπη :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοριτσάκι μου, να βαφτίσετε το αγγελούδι σας!! Είναι όλα πολύ όμορφα!!! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου... και με το καλό και το επόμενο παιδάκι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι μου, με το καλό η βάφτιση κουκλίτσα μου! Με το καλό να βαπτιστεί η Αννούλα σας!!!!! Καλοφώτιστη και με το καλό και το 2ο νινάκι σας!!!! Τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι με το καλό η βάπτιση της μικρής Αννούλας, καλοφώτιστη να είναι! Οι επιλογές σου μου άρεσαν πολύ!

Με το καλό και το 2ο παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Na sas zisei to onoma!eytyxismeno kai kalotyxo!!

popo ti omorfi mpomponiera!!!!

koitazw palia dimosieymata na parv kammia idea gia thn baftish toy gioy mas!! pio wraia paidiki mpomponiera den exw ksanadei!!

mipws tha mporoyses - an den ginomai poli adiakriti- na moy peis apo pou tis pires k poso?

se eyxaristv poli!!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...