Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ Ή ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4-5/9 ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΦΑΓΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΗ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΠΗΓΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΚΟΜΑ; ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ;;;;;;;

ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΩ Η ΕΞΥΠΝΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίζει αυτό που λες. Μπορεί και να μη δείξει, δεν ξέρεις ποτέ. Μην αγχώνεσαι μόνο, είναι ακόμα πολύ νωρίς! Σου εύχομαι τα καλύτερα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να έχει γίνει η σύλληψη καθυστερημένα και στην ουσία να θέλεις ακόμα αρκετές μέρες για την υποτιθέμενη περίοδο. Περίμενε 2-3 μέρες ακόμα και έαν δεν έχει έρθει (που στο εύχομαι) ξανακάνε χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ..........

ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΖΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ...ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ:) ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΔΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια.οποτε αμα δεν σου ερθει μεχρι την δευτερα{που να μην σε ερθει} κανε ξανα χωριακη

περιμενουμε νεα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι,ειναι λιγο δυσκολο να βγηκε λαθος η χοριακη σου,οχι ομως και απιθανο.γιαυτο περιμενε λιγο ακομη,ξερω ειναι δυσκολο,ομως πρεπει να περιμενεις τουλαχιστον εως 5/9 και μετα ξανακανε.

Ελπιζω να εδειξε λαθος την πρωτη φορα και να βγειτο ονειρο σου αληθινο.αν θελεις πες μας για το ονειρο σου!!!φιλακια πολλα,πολλα πολλα!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...