Μετάβαση σε περιεχόμενο

14χρονων,1 1/2 μηνων και παλι ΕΓΚΥΟΣ?


Recommended Posts

Κοριτσια δεν ξερω τι πρεπει να καν να χαρω η να απελπιστω?...Λοιπον εχω μια κορη 14 χρονων και κατι αλλη μια κορουλα 1 μηνα και 3 εβδομαδων... Απο χθες λοιπον ειχα υποψιες και εκανα ενα τεστ και βγηκε ΘΕΤΙΚΟ...οχ παναγια μου επαθα ΣΟΚ...τοοοσο γρηγορα?φυσικα και το θελουμε το μωρακι αλλα πως θα το πω στον αντρα μου?Και ποτε λετε να παω να κανω χοριακη? και στις δυο μου τις κορουλες το καταλαβα πιο μετα...τωρα θα δειξει η χοριακη τιποτα?πειτε μου ποτε να παω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MAMA AGAIN.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΛΑΘΟΥΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?Ή ΑΠΛΑ Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ?

ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πότε πρέπει να πας, δυστυχώς!!!

Πάντως χαμογελάω με τα νέα σου και για αυτό το θείο δώρο που θα έρθει και πάλι στη ζωή σου!

Ευχομαι οτι καλύτερο για εσένα και την οικογένεια σου και να έχεις μια όμορφη και ομαλή εγκυμοσύνη.

Καλό κουράγιο και να χαίρεσαι και τις κορούλες σου!Καλά αποτελέσματα τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια...η φωνη της Μανας που λενε theodosiadou μου...αχ εχω τρελαθει...δεν λεω ηθελα και αλλο ενα αλλα ειμαι 39 χρονων και εχω μια εφηβη κορη καιμια μικρουλα με πολλες αναγκες...πως θα τα βγαλω περα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ...ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ.. ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ..ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ 40ΡΑΝΤΙΖΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

39,Ε ΚΑΙ?ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ.ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!

ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ,ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΘΑ ΛΑΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ.ΝΑ,Η ΠΡΩΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΤΟ FORUM).ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ.

Α!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ.

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την γεννησα με καισαρικη...φυσιολογικοτατα χωρις επισκληριδιο...

Γεια σου Δεσποινα χαρηκα...βρε κοριτσι μου δεν ξερω στην κορη μου την μεγαλη ειχα αδιαθετισει μετα απο 4 1/2 μηνες...τωρα δεν εχω αδιαθετησει ακομα...αλλα αν οντως ειμαι εγκυος δεν θα αδιαθετισω σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ είναι τόσο φοβερό,τόσο εκπληκτικό αυτό που σου συμβαίνει!!!:woohoo:

Με το καλόκαι το τρίτο νινί σας...

Συγκινήθηκα :blush:

Λοιπόν στο θέμα μας :laugh:

Πήγαινε για χοριακή σήμερα κιόλας :P

Εγώ ξαναέμεινα έγκυος περίπου δυο μήνες μετά τον φυσιολογικό τοκετό ενώ θήλαζα!Δεν είχα περίοδο ούτε κι εγώ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και εσυ με το καλο το νινακι σου...ξεχασα να σας το πω και εγω την θηλαζω...ποσο θα ειναι περιπου η χοριακη μου αν οντως ειμαι εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανάλογα σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι ;) Αλλά μην σε αγχώνει η τιμή της χοριακής.Θα σου εξηγήσουν και στο μικροβιολογικό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο και το τριτο.και μην αγχωνεσαι θα τα βγαλεις περα.εχει απολυτο δικιο η φιλη μας η δεσποινα που λεει οτι οι μαμαδες εχουν απιστευτη δυναμη και ενεργεια.κανε την χωριακη και πες μας;) περιμενουμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama again εισαι πολυ τυχερη... συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου... μακαρι να μπορουσαν ολες οι κοπελες να εμεναν τοσο ευκολα εγκυες... εγω ακομα δεν εχω ξεκινησει για το δευτερο... ισως σε κανενα χρονο, αλλα μακαρι να κανω κι'εγω 3 παιδακια... ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα μου ονειρα...!!! Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου και σου ευχομαι το τριτο να ειναι αγορακι...!!! :P Φιλακια...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατι ηξερες οταν γραφτηκες στο μαμυ κ εβαλες ψευδωνυμο mama again:laugh: :laugh:

Με το καλο, μη ξεχνας οτι η μεγαλη θα σε βοηθαει κανονικοτατα.

να μας πεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :) :laugh: :laugh: Συγχαρητήρια!!!!!

Τι έγινε ρε κοριτσάκια? Κολλητικό είναι? Είσαι η τρίτη νομίζω που με σχεδόν ασαράντιστο μωράκι μένει ξανά έγκυος. Εσύ η ΗΟΡΕ και άλλο ένα κορίτσι που δεν θυμάμαι το όνομά του!

Με το καλό και ένα γερό μωράκι!

Η απορία μου είναι πόσο σύντομα από την γέννα μπορέσατε να κάνετε ζουζουνιές με τους αντρούληδές σας???? Όχι γιατί κοντεύω και εγώ και θέλω να ξέρω (η στερημένη):P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο το ξανθό μαλλί,λίγο η αυπνία αλλά νόμιζα πως κάποια 14 χρόνων έμεινε έγκυος!!!!:lol:

Με το καλό κορίτσι μου!!!Να πάνε όλα καλά.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σου ζήσουν τα παιδάκια σου κ με το καλό το μπεμπέ.

Sorry, όμως βρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι χαζό (δεν έχω γεννήσει κ δεν ξέρω)

Υπάρχει περίπτωση να μην εχει κατέβει τελείως η χοριακή από την πρώτη εγκυμοσύνη κ να βγήκε θετικό το τέστ?

Δεν κάνεις μια χοριακή να δεις το επίπεδο ή πήγαινε στο γιατρό για υπέρηχο?

Εκτός κ αν έχεις πολύ βάσιμες υποψίες ότι είσαι έγκυος:blush: :blush: :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...