Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

474,3 ακριβώς την πρώτη ημέρα καθυστέρησης. Την τρίτη είχα 84,7. Όλα καλά είπε ο γιατρός είμαι τόσο χαρούμενη και ευχαριστώ τόσο πολύ το θεό. Φιλιά πολλά. Να είστε καλά για όλη την υποστήριξη. Επιτέλους είμαι τόοοοοοσο χαρούμενη. Νέα χοριακή θα κάνω την τρίτη. Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΒΑΘΗ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΚΑΡΜΑΚΙ!:);):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΘΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ ΣΟΥ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια μαρθουλα μου.Ειδες που στα λέγαμε!ολα τέλεια θα πάνε απο εδώ και πέρα.

Θετική σκέψη κορίτσια,ειναι βασικό στη ζωή μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθουλα μου με το καλο κουκλα μου να προσεχεις τον εαυτο σου και το νινακι και να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...