Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα!!!Εχω μια απορία και ελπίζω στην βοήθειά σας...Πήρα τα τεστ ωορηξίας της clear blue και διαβάζω οτι δεν παίζει ρόλο ποιά ωρα της ημέρας θα το κάνεις, αρκεί να μην έχεις κάνει πιπί(κομψότατο, ε?) για 4 ώρες. Σε κάποιο site διάβασα οτι είναι καλύτερα 2 με 2.30 το μεσημέρι και να μην έχεις καταναλώσει πολλά υγρά (και είμαι και νεροφίδα!!!). Τελικά πότε να το κάνω, οεο??? Πολλά φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν οτι ωρα και να το κάνεις να είναι κάθε μέρα η ίδια.

Καλύτερα το μεσημέρι μου είχε πεί ο γιατρός μου, για να προλαβαίνεις την ημέρα.

Φαντάζεσαι να το κάνεις πρωι να είναι θετικό και να περιμένεις μέχρι το βράδυ να έρθει ο άντρας σου??? Θα αρρωστήσεις πρίν κάν έρθει:lol:

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου, σ' ευχαριστώ για την απάντηση σου. έχω κάνει το πρώτο προχθές στις 19.30 και σήμερα στις 17.45 (γιατί θα έσκαγα πια η γυναίκα!!)Αύριο θα προσπαθήσω να το φέρω πιο μέσημέρι!!!Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου εγω και τις 2 φορες που πηρα παντα το εκανα με τα πρωινα ουρα...γιατι μετα εφευγα στην δουλεια....οποτε και να το κανεις δεν πειραζει...ειναι αυτο που ειπε η κοπελα..οτι εβλεπα το πρωι οτι ειχα ωορρηξια και περιμενα μεχρι το βραδυ που θα γυρισω...καλη επιτυχια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...