Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΣΤΟΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ


bobiraki

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια ! έχω μια απορία, έχω διαβάσει κατα καιρούς ότι όταν αναφέρετε ότι κάνετε χοριακή δίνετε 10-15 euro αν επιτρέπεται σε ποιο μικροβιολογικό είναι τόσο φθηνα γιατί εγώ πηρα τηλ στην βιοιατρική να ρωτήσω και μου είπαν 42 euro ! και μετά πήρα και σε ένα άλλο μικροβιλογικό στο βενιζέλειο και μου είπαν 37 euro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ που έκανα στην βιοϊατρική είχε όντως 42 ευρώ.

Στην γειτονιά μου σε ένα μικρό μικροβιολογικό 25 ευρώ.

Ο καθένας ότι θέλει ζητάει, τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOBIRAKI καθε μικροβιολογικο την χρεωνει οσο θελει! εγω πληρωσα 30€!

αλλα αν εισαι κοντα στην Νικαια το μικροβιολογικο Ασκληπιος χρεωνει γενικοτερα ολες τις εξετασεις πολυ φθηνοτερα απο πολλα που εχω ρωτησει, και εχω ψαξει αρκετα!!!η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω ποσο την χρεωνει στον Ασκληπιο αλλα σιγουρα φθηνοτερα απο αυτα που ειχα πληρωσει στην Γιατρικη Διαγνωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια Κοριτσακια ! Αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει 25 Ε στο ιδιωτικο Ιπποκρατης στην Νικαια. πολλα σου ειπαν ...

Αν μενεις καπου Αθηνα Κανε ενα τηλεφωνο κ στην Βιοιατρικη να δουμε ...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ μένω Ηράκλειο και την πλήρωσα 20€. Πήγα σε ένα ιδιωτικό μικροβιολογικό εργαστήριο..

Μάλλον είσαι εγκυούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ έγραψε:

BOBIRAKI καθε μικροβιολογικο την χρεωνει οσο θελει! εγω πληρωσα 30€!

αλλα αν εισαι κοντα στην Νικαια το μικροβιολογικο Ασκληπιος χρεωνει γενικοτερα ολες τις εξετασεις πολυ φθηνοτερα απο πολλα που εχω ρωτησει, και εχω ψαξει αρκετα!!!η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω ποσο την χρεωνει στον Ασκληπιο αλλα σιγουρα φθηνοτερα απο αυτα που ειχα πληρωσει στην Γιατρικη Διαγνωση!

ιατρικη διαγνωση στα ταμπουρια ???????????

εκει την εκανες????????

εκει την ειχα κανει κ γω 30 μου ζητησαν κ εμενα

ομως η φιλη μου που την εκανε περσυ τον ιουλιο εδωσε 15

ρε γμγ 100% αυξηση???????/ μα ειναι δυνατων?????????

που ειναι αυτο το ασκληπιο που λες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ την πληρώνω 12 ευρώ γιατί την δικαιολογεί το ταμειο μου (ΤΣΜΕΔΕ)οποτε πληρώνω συμμετοχή μόνο. Κανονικά έχει όσο σου είπαν και στο τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Εγω που πήγα και ρώτησα εχθές σε ενα μικροβιολογικό εργαστήριο στην Πατησίων μου είπανε 25ε.

Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas pw na gelasete egw to vrady prin thn xwriakh lew na diavasw palaiotera mhnhmata na dw poso exei h xoriakh..e!diavasa oti maximum 30-40 E kai kapou nomizw oti diavasa oti mazi me thn progesteronh poy eixe zhthsei na kanw o dikos mou giatros.paw to prwi poy les vgazw lefta eytyxws 100E.Ela omws pou sthn bioiatrikh b xoriakh kai progesteronh ekane 85 e!!!!emeina alla meta les xalali..ti na pw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Εγώ πλήρωσα 12,50€ στο Ιατρικό Ηρακλειου Κρητης.

Εαν μου το έγραφε ο γιατρός στο βιβλιάριο θα πλήρωνα συμμετοχή μόνο 3€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

85 euro χοριακή και προγεστερόνη ??? αν είναι δυνατόν ! γιατί δεν πήγες να σου τα γράψει ένας γιατρός στο βιβλιάριο??

12,50 euro στην Κρήτη εεε? έμ όλα στην Αθήνα είναι πανάκριβα μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan einai h prwth fora kai soy leei o giatros na pas na kaneis eksetaseis den koitas enallaktikes mono to apotelesma!!!apo edw kai pera omws tha eimai pio prosektikh giati twra den milame mono gia mia eksetash :)ta pio polla nomizw ta edwsa shmera sto mhtera 210 e!!!gia ton progennetiko elegxo alla kai se ayto les xalali.apo edw kai pera tha moy ta grafei na phgainw sto ika giati ...falirisame:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...