Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι νέα στην παρέα σας και περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι!Παντρευτήκαμε στις 20/06/09 και είμαι ήδη 7 εβδομάδων!!!!Το μωράκι μας είναι μόλις 1 cm !!!!Ο αντρούλης μου είναι τρισευτυχισμένος!!!Όπως κι εγώ άλλωστε!!!Έχουμε 7 ολόκληρους μήνες μπροστά μας μέχρι να έρθει το ανθρωπάκι μας στον κόσμο οπότε μανούλες που ήδη έχετε ζήσει την εμπειρία της εγκυμοσύνης θα σας τρελλάνουμε στις ερωτήσεις!Σαν μέλλουσα μαμά(ανατριχιάζω και που το λέω!)θα χρειαστώ τις γνώσεις σας στα θέματα που θα προκύψουν!Εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες να πάνε όλα καλά και με ένα πόνο και για εκείνες που είναι ήδη μανούλες να τους ζήσουν τα παιδάκια τους και να τα χαίρονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου....θα τα λεμε συχνα...

υπαρχει και ενα ποστ που λεγεται απριλιατικα μωρακια και εκει ειναι κοπελες που ειστε σχεδον ιδια εμδομαδα οποτε μπορεις να τα λες και απο κει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tatalina καλώς μας ήρθες και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό να περάσουν οι υπόλοιποι μήνες και να έρθει στον κόσμο το πλασματάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήλθες tatalina στη παρέα μας,

να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλό το μπεμπάκι!

να πάνε όλα καλά και να έχεις μια πολύ καλή

και ήρεμη εγκυμοσύνη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια να είστε όλες καλά και σας ευχαριστώ!!!Μας ήρθε λίγο ξαφνικό γιατί δεν πρόλαβαν να φύγουν τα ρύζια από το κεφάλι μας!!!:lol: Όλα καλά όμως γιατί είμαστε και πολλά χρόνια μαζί!!!

Κορίτσια και πάλι σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τatalina μου,συγχαρητήρια!Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη κ να περνάς όσο πιο ευχαριστα μπορείς για να περνάει καλά κ το μωράκι!Εγώ σε λίγες μέρες μπαίνω στον 8ο κ ανυπομονώ!Ό,τι χρειαστείς πες μου....Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα!!!!!

Η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι πραγματικά μαγική,σου εύχομαι να την απολαύσεις....

Όλα να πάνε τέλεια!!

Για οτι χρειαστείς είμαστε όλες εδώ!!!

Είμαι η Κωνσταντίνα,είχα μια ιδιαίτερα όμορφη εγκυμοσύνη κ τώρα μια μεγάάάάάλη καψούρα,την μπέμπα μου-ειναι 1,5 μηνός!!

Φιλάκια πολλάαάάά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tatalina καλωσόρισες στην παρέα μας!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι :)

Είμαι η Νέλλυ και έχω μια κουκλίτσα 3 μηνών που είναι όλη μου η ζωή!!!

Θα χαρώ να τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tatalina καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να έχεις μια τέλεια κ ήρεμη εγκυμοσύνη! Εγώ όπου νάναι μπαίνω στην 7η εβδομάδα! θα γεννήσουμε με το καλό τον Απρίλη. Φιλάκια κ θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tatalina καλώς όρισες!!! Με το καλό το μωράκι και να είστε ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα...κι εμείς με τα ρύζια το μάθαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.

Έυχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 7 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας

συγχαρητηρια καταρχας για τον γαμο σας

ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσορησες tatalina......ειναι υπεροχο αυτο που σου συμβαίνει..ειλικρινά !!!! κοιτα να το ευχαριστηθείς οσο γινεται περισσότερο....οι αγωνίες καθε μηνα ειναι συναρπαστικες ...οτι θελεις εδω ειμαστε...

σου ευχομαι μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσύνη ...

αχ, εχω ηδη ενα μωρακι 7 μιση μηνων αλλα σε ζηλευω..φιλιά:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς Όρισες κοπέλα μου!

Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!:woohoo:

Είμαι η Νίκη, 31 ετών και έχω χαζέψει από τώρα περιμένοντας το μωράκι μου :silly: :laugh:

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...