Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΛΙΣ 20(ΧΡΟΝΩΝ) Κ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστινάκι καλώς ήρθες στην πιο γλυκιά παρέα. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και για το γάμο. Σου εύχομαι να απολαύσεις κάθε στιγμή από αυτή τη μαγική περίοδο της ζωής σου.

Ηοpe_89 σου εύχομαι ολόψυχα να σου ερθει κι άλλο παιδάκι..Τι ωραία που είναι..Κ η γυναίκα του αδερφού μου έμεινε έγκυος αμέσως μετά που γέννησε!!

Εγώ είμαι η Μαρία από Κύπρο,24 χρονών. Δεν έχω παντρευτεί ακόμα αλλά σύντομα θα έχουμε αρραβώνες :cheer:

Δυστυχώς δεν έχω παιδάκι, είχα μείνει έγκυος τον Ιούνιο που πέρασε κ απέβαλα πριν καν το συνειδητοποιήσω..Τώρα περίμενα περίοδο στις 25/08 κι ακόμα τίποτα. Η αλήθεια προσέχαμε λίγο αυτό το μήνα, αλλά εκτός από την καθυστέρηση έχω πολλά άσπρα υγρά, τα οποία είχα κι όταν είχα μείνει έγκυος τον Ιούνιο..Θα δούμε..Μακάρι να έχω κι εγώ ένα σποράκι στην κοιλιά μου κ να κρατήσει αυτή τη φορά..Το θέλω σαν τρελλή!!!!!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θες να εισαι και παλι εγκυος????

μακαρι...

οριστε δεν θα εχουν και διαφορα!

να σου ζησει η μικρουλα σου!

ε..τωρα ενα αγορακι δεν θα ηταν ασχημα! χαχ χα να δω πως θα του το πεις!

με καισαρικη η φυσιολογικα γεννησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά το ψιλοεπιδιώκαμε...Δηλαδή απο τον 4ο-5ο μήνα θα αρχίζαμε και επίσημα τις ελεύθερες επαφές ακριβώς γιατι θέλουμε μικρή διαφορά ;)

Την Αννούλα την γέννησα εντελώς φυσιολογικά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroytina την ιδια μερα εχει γεννεθλεια η μητερα μου!

συγγνωμη αγαπημενη μου "ελπιδα του 89" ποτε μπορεσες να εχεις ερωτικες σχεσεις με τον καλο σου?εννοω μετα την γεννα δεν πονουσαν ραμματα και τετοια?

εχω ακουσει για γυναικες που κανουν μεχρι και χρονο για να ξανακανουν παιδι επειδη πονανε!

τελειο παντως να εχουν μικρη διαφορα μεταξυ τους και μπραβο που σκεφτεσε ετσι!

σημερα ειναι μια πολυ θετικη ημερα...τα βλεπω ολα πιο ηρεμα! δεν ξερω γιατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΥΠΕΡΙΧΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΑΙΠΩ ΕΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.....Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΙΔΗΤΙΠΟΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina δεν μπορώ να πω πως πόναγα πολύ...:huh: Σίγουρα δεν ήταν όπως πριν αλλά δεν είχα πρόβλημα :blush:

maroytina είδες διαφορά;:woohoo: Είναι εκπληκτική η ανάπτυξη του εμβρύου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο πατερας του μωρου δεν το πηρε γενικως χαμπαρι!ουτε τωρα πρεπει να εχει καταλαβει τι εγινε!

αλλα απο τον αδερφο μου εχω να σου πω οτι συνηδητοποιησε οτι θα γινει πατερας οταν του ειπε ο γιατρος να ετοιμαστει να κυνηγαει τους γαμπρους!

θελουν οι αντρες τον χρονο τους...εσυ φροντισε να τον εχεις οσο πιο κοντα γινετε!να μην τον απομακρυνεις...να τα ζητε μαζι! να τον κανεις μερος της εγκυμοσυνης! αντε και οταν θα αρχισουν τα τρανταγματα να τον βαζεις να σου χαιδευει την κοιλιτσα να δεις για ποτε θα συγκινιθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina ο σύντροφος μου είναι πολύ ευαίσθητος με το θέμα ''παιδί''.Κάνει σαν τρελλός.Στην εγκυμοσύνη δεν με άφηνε ούτε ποτήρι να σηκώσω...Όσο για να πιάσω δουλειά και να συνεισφέρω στα αυξημένα έξοδα ούτε σαν σκέψη!

Δεν ξέρω αλλά και το παιδί μας έφερε πιο κοντά.;) Πάντως δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς εκείνον :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

geia sou glukia mou.. sugxarhthria me olh thn dunamh ths kardoulas mou..!!!!!!! ean deis sto forum to eimai mikrh..alla.. eimai egw tha katalaveis poia akrivws eimai ..eimaste sthn idia fash.. kai emeis prospathw twra na ginw manoula me olh mou thn kardia!! eimai eutuxismenh gi auto!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...