Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΛΙΣ 20(ΧΡΟΝΩΝ) Κ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!


Recommended Posts

GEIA SE OLES ME LENE XRISTINA K eimai molis 20 k eimai 3mhnvn me ton antra mou eimaste 5 xronia mazi k pantreutikame me politiko stis 11/08/09 k oles aytes oi istories me exoun siginisei para polu ta morakia ta latreuo (ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΓΟΓΟΣ) k pisteuo oti to diko mou tha to treleno sta filia oles edo exete th dikh sas apopsi k empiria k thelo na mou peite h kathe mia ayto pou nomizei oti mporei na me boithisei aythn thn periodo alla k metepeita eyxariso poluuuuuuuuuuu polu gia thn prosoxh k th boithia sas!!!!!filia!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητηρια και για το γαμο σας αλλά φυσικα για το μωρακι που περιμενετε!!!

σου ευχομαι μια ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη!!!

ειμαστε εδω για να λύσουμε τις αποριες που ειχαμε όλες μας στην αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!

Εγω ειμαι η Αννα ειμαι 28 και εχω μια μπεμπα 6 μηνων σχεδον...

Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και μην ανυσηχεις που εισαι μικρουλα!!!

Ισα ισα καλυτερα !

Θα σας περνανε και για αδερφια!!!!

Καλως ορισες κουκλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου maroytina!!!!!συγχαρτηρια για το μπεμπε και για το γαμο σου!ειμαι η ελενη, ειμαι 22 χρονων, μολις πηρα το πτυχιο μου ως νηπιαγωγός και ειμαι 7 μηνων...θα χαρω πολυ να τα λεμε.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Δύναμη και υπομονή σου εύχομαι.

Καθαρό μυαλό γιατι ένα μωράκι έχει τρομερές απαιτήσεις και αγάπη μεταξύ εσένα και του άνδρα σου.

Άν έχεις τον άνδρα σου στο πλάι σου και υπάρχει αγάπη, έρωτας και κατανόηση όλα γίνονται.

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, μια εύκολη γέννα και στη συνέχεια ένα ήρεμο μεγάλωμα σου εύχομαι.

Είσαι τυχερή γιατί το παιδί σου, θα έχει μια πολύ νέα μητέρα και αυτό θα λειτουργήσει υπέρ σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula30

καντινου

Eleni_sk

Αννιώ

sas eyxaristo oles para poly basika ithela na sas rotiso diafora

opos apo pote uparxei gala sto stuthos mou...

pos tha ksero kathe pote pinaei to moro an den klaiei pote einai to elaxisto se thema minon pou mporeis na deis to fulo tou morou esto k oxi sigoura !!!k ena soro alla, ta epomena sthn poreia pros to paron ayta!@!!!! euxaristoooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι η βανια μητερα ενος 5χρονου αγοριου που λεγεται Στυαρονικολας .Ειναι σημανρικο που εισια μικρουλα γιατι θα μπορεις αν εισια περισσοτερο κοντα του μεγαλωνοντας .Ν α εισια καλα και οτο απορια εχεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα καλωσηρθες στο mammy kai συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου.

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

Ειμαι η Ολια και αυριο μπαινω σττον 5ο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια : pantos parolo pou eimai molis 3 minon oloi mou lene oti tha einai agori apo ta 200 leme tora atoma pou to kseroun oi 197 mou lene oti einai agori!!!!esy se poio mina emathes to fylo tou paidioy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ - ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ .

ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΕΑΡΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ !

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΙΕΙ , ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΑΛΛΑ ...ΣΤΙΣ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ !

ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΥΛΙΑ 33 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ , ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ (ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ Κ ΜΝΜΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ PM ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΜΑΣ)

ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ 8 ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ , ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ !

ΦΙΛΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα ευχομαι ολα να σου ερθουν τελεια και ιδανικα!

πρωτα απολα μην σε πιανει πανικος..ολες οι λυσεις για τις αποριες σου ειναι εδω μεσα! "ξεφυλλησε" το υπεροχο σαιτ και οτι απορια εχεις να μας ρωτας. εδω μεσα ειμαστε δεν ειμαστε αγνωστοι!εχουμε ολοι τους ιδιους προβληματισμους...ειμαστε ενα υπεροχο παρεακι και σε θερμοκαλωσοριζουμε νιοπαντρη μικρομαμα!

οσο για το φυλο υπαρχουν προς θεου μην κατσεις πανω σε πιρουνια-κουταλια και διαφορα τετοια...περιμενε στον τεταρτο ισως βοηθησει η θεση του μωρου και παρεις μια ιδεα!!!

οτι φυλο και αν ειναι ο θεος να στο εχει καλα και να στο προσεχει...

εγω ειμαι η ραμονα,21 ετων ...εμεινα και εγω εγκυος στα 20,δεν εχω μωρακι,θα παντρευτω ισως καποια στιγμη...θα σας ειδοποιησω!

ξερω πως υπαρχουν δυσκολιες στο να εισαι μικρομαμα αλλα εσυ να σκεφτεσε μονο θετικα! ασε που θα το ζηλευουν ολοι οι συμμαθητες το παιδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα απ'όλα καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα του mammyland!! Δεύτερον συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Ότι καλύτερο εύχομαι και μ'ένα γερό μωράκι! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!

Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων και έγινα μανούλα στις 31 Ιούλιου ενός υπέροχου μπεμπάκου που τον έχω τρελάνει στα φιλιά!! Η αλήθεια είναι ότι τον έχω κακομάθει λιγάκι και έχει γίνει αγκαλίτσας!! ... :P

Θα χαρώ να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μικρη μου!! ειμαι η εφη ειμαι 30 χρονων και εγω κοντευω να κλεισω το τον 3ο μηνα της εγκυμοσυνης μου!! συγχαρητηρια για το γαμο σου και για το μωρακι που εχεις στην κοιλιτσα σου γλυκια μου! ολα να πανε τελεια ευχομαι!! παντα να εισαι ευτυχισμενη!!

τωρα οσον αφορ ατο φυλλο. καοποιε μαμαδες λενε το ειδανε αποτ ητν αυχενικη(12η-13η εβδ.) εγω την κανω την τριτη, αλλα δυσκολο..εε οπου να ναι μεσα στον τεταρτο θα το δουμε!! γερο να ειναι πανω απ' ολα!

τωρα για το τικερακι, πατας πανω σε αυτο που σ΄' αρεσει..π.χ αν σ'αρεσει πατα παμω στο δικο μου και θα σε βγαλει σε μια σελιδα θα κ θα δεις πως γινεται! θα γραψεις τελευταια ημερομηνια περιοδου και κειμενο κ οταν ειναι ετοιμο, κανε αντιγραφη εκει που θα λεει BBCODE πγαινε στο προφιλι σου, επεξεργασια κ κανε επικολληση εκει που λεει υπογραφη..ελπιζω να στα ειπα καλα! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου μικρη θα γινεις και μανουλιτσα??? μπραβο σου συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και οτι χρειαστεις εμεις εδω ειμαστε να σε συμβουλεψουμε

ειμαι η αναστασια 33 χρονων σε καλοσωριζω κι εγω στην παρεα μας ααα εχω και εναν μπεμπη 13 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia!!!!!!:laugh: :laugh:

me to kalo!!!na exeis mia teleia egkimosni!!!eimai i maria eimai 26 xronwn kai eimai 16 evdomadon...exo agoraki kai tis teleutaies meres ton niotho kai exo pathei plaka!!!:) :) :)

me to kalo to moraki sou!!!!

edo tha eimaste kai tha ta leme!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τι ωραια!!Πολυ χαιρομαι που ειμαστε κοντα σε ηλικια!!Ειμαι 21 στα 22 και με λενε Σοφια!!Εγω με τον αντρα μου δεν εχω παντρευτει ακομα και δεν ειναι και στα κοντινα μελλοντικα σχεδια μας.......Παρ'ολα αυτα εχουμε μια μπουμπου η οποια σημερα σαραντισε και ειμαι παλι εγκυος νωρις νωρις!!

Θα ηθελα να γνωριστουμε και να μιλαμε!!

Φιλια πολλα!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

ΕΙΜΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaroytina μου,είμαι η Ελένη,23 χρονών,θα κάνω σε λίγο καιρό πολιτικό κ του χρόνου θρησκευτικό...την άλλη βδομάδα μπαίνω στον 8ο μήνα εγκυμοσύνης κ περιμένω αντράκι!!:P Χάρηκα που γνωριστήκαμε,φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...