Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΚΟΥΡΙΕΡ,ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!

Η ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ,ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ!!!ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΕΧΕΙΣ?ΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ?Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ & ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ!!ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

LaLa έγραψε:

marilou έγραψε:

Με ολο το θάρρος θα σου πω , να ενημερωθεις και να εισαι ετοιμη να θηλάσεις το παιδάκι σου για να μην χρειατεις ουτε μπουκαλια ουτε γαλατα σκονη που ειναι ακριβά . Το μητρικο γαλα ειναι το καλυτερο για τομωρο σου αλλα και το οικονομικότερο ;)

Δεν επιτρεπεται μαλλινη κουβερτα σε βρέφη αλλα μονο 100% βαμβάκι .[/quote:2oxj6nkk]

Φυσικά και θα θηλάσω!!! Δεν το συζητώ να αφήσω το μωράκι μου χωρίς το μητρικό γάλα.

Δεν πρέπει όμως να έχω κάποια μπουκάλια από την αρχή; Έστω μικρά για χαμομήλι;

Για την μάλλινη κουβέρτα δεν το ήξερα...Ευχαριστώ για τις συμβουλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΚΟΥΡΙΕΡ,ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!

Η ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ,ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ!!!ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΕΧΕΙΣ?ΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ?Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ & ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ!!ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ..

Σε ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου να με βοηθήσεις!!

Μου έχουν στείλει ήδη κι άλλες κοπέλες αρκετά πράγματα και με έχουν βοηθήσει πολύ!

Καλαθούνα περιμένω να μου στείλει μία κοπέλα.

Προς το παρόν χρειαζόμουν μόνο τα μπουκάλια και την κουβερτούλα...

Να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι...για να θυλασεις αποτελεσματικα..δεν χρειαζεσε ουτε πιπιλα, ουτε νερο, ουτε χαμομιλη...τιποτα...αλλα αυτο ειναι θεμα αλου ποστ.

Η λαλα εχει δικο- οπως παντα- ενημερωσου σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Μαρακι...για να θυλασεις αποτελεσματικα..δεν χρειαζεσε ουτε πιπιλα, ουτε νερο, ουτε χαμομιλη...τιποτα...αλλα αυτο ειναι θεμα αλου ποστ.

Η λαλα εχει δικο- οπως παντα- ενημερωσου σωστα.

Ξεκινώ την ενημέρωση για τον θηλασμό!!! Να είστε καλά!

Απλά όταν γέννησε η αδερφή μου της ζήτησαν μπουκάλια στην κλινική γιατί έκανε καισαρική και δεν είχε έρθει το γάλα αμέσως...Γιαυτό φαντάστηκα ότι θα πρέπει να έχω μπουκάλια από την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω εκανα καισαρικη...και μου φερανε το μωρο να το θηλασω αμεσως...και ας μην ειχα γαλα οπως λενε- βλακιες. Αν δεν βαλεις το μωρο στο στηθος..δεν προκειτε να εχει γαλα. Καλα θα ηταν με το που θα γεννησεις, να το βαλεις αμεσως στο στηθος...κατι που γινετε ακομα και στις τριτοκοσμικες χωρες αλλα οχι στην Ελλαδα. Προσεχε αποποιες πηγες θα ενημερωθεις...κοικλοφορουν παααρα πολλες βλακιες στο διαδικτιο, οι οποιες το μονο που κανουν ειναι να παραπληροφορουν τις μητερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΕ ΦΛΙΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ DISNEY ΣΕ ΡΟΖ ΧΡΩΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΑΛΗ Κ ΟΜΟΡΦΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ,ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΗΔΗ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΝ...ΑΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ.ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΦΛΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Ή ΟΧΙ,ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ.Κ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΙΚΕΔΕΝΙΑ & ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΤΗΣ ΡΙΧΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΜΑΛΛΙΝΟΥΛΑ ΛΕΠΤΗ.

ΕΧΩ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΦΛΙΣ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ ΣΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥΣ,ΕΝΑ ΡΟΖ ΜΕ ΑΣΟΡΤΙ ΣΚΟΥΦΙ ΓΙΑ 9-12 ΜΗΝΩΝ,ΕΝΑ ΚΟΡΑΛΙ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ 0-3 ΜΗΝΩΝ & ΕΝΑ ΡΟΖ/ΦΟΥΞΙΑ ΜΕ ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ.

ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ (ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΛΕΠΤΑ) ΣΧΕΟΝ ΑΦΟΡΕΤΑ & ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ .ΜΕ ΜΑΚΡΥ & ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..

ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΛΗΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΗΔΗ ΜΑΖΕΨΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΕ ΦΛΙΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ DISNEY ΣΕ ΡΟΖ ΧΡΩΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΑΛΗ Κ ΟΜΟΡΦΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ,ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΗΔΗ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΝ...ΑΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ.ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΦΛΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Ή ΟΧΙ,ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ.Κ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΙΚΕΔΕΝΙΑ & ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΤΗΣ ΡΙΧΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΜΑΛΛΙΝΟΥΛΑ ΛΕΠΤΗ.

ΕΧΩ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΦΛΙΣ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ ΣΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥΣ,ΕΝΑ ΡΟΖ ΜΕ ΑΣΟΡΤΙ ΣΚΟΥΦΙ ΓΙΑ 9-12 ΜΗΝΩΝ,ΕΝΑ ΚΟΡΑΛΙ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ 0-3 ΜΗΝΩΝ & ΕΝΑ ΡΟΖ/ΦΟΥΞΙΑ ΜΕ ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ.

ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ (ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΛΕΠΤΑ) ΣΧΕΟΝ ΑΦΟΡΕΤΑ & ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ .ΜΕ ΜΑΚΡΥ & ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..

ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΛΗΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΗΔΗ ΜΑΖΕΨΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ.

Σου έστειλα πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

Ολο και κατι εχω να δωσω και εγω διοτι το πρωτο μου παιδακι ειναι κοριτσακι και αυτο που περιμενουμε τωρα ειναι αγορακι..

Εχω και ρουχαλακια καλοκαιρινα και χειμωνιατικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sifnaki έγραψε:

Γεια σας κοριτσια...

Ολο και κατι εχω να δωσω και εγω διοτι το πρωτο μου παιδακι ειναι κοριτσακι και αυτο που περιμενουμε τωρα ειναι αγορακι..

Εχω και ρουχαλακια καλοκαιρινα και χειμωνιατικα...

Καλά είστε φοβερές!!! Σου έστειλα pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ....ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΥΝΗΜΑ!!!!ΔΕΝ ΕΧς ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ 7.....ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω ειχα καποια ρουχαλακια...αλλα τα εκανα πακετο στην Φιρφιρικοσ. Ποτε γεννας...γιατι απότι βλεπω εισαι κοντα με τον δικο μου...μηπως εχω τιποτα καλοκαιρινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια εσεις που εχετε οικονομικο προβλημα, σας ενημερωνω οτι καταστηματα οπως marks & Spencer, Zara Kids, H&M εχουν προσφορες αυτη την εποχη. Σημερα ημουν για ψωνια και πηρα εσωρουχακια για το νινι μου για πιο μετα. Ειδικα στα marks & Spencer η Ευταδα εχει 14 Ευρω .

Ειδικα για οσα μωρακια θα γεννηθουν καλοκαιρι- επειδη και εγω καλοκαιρι γεννησα, δεν χρειαζεστε πολλα, τα απλωνα το πρωη, και το μεσημερη ηταν ετοιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Κοριτσακια εσεις που εχετε οικονομικο προβλημα, σας ενημερωνω οτι καταστηματα οπως marks & Spencer, Zara Kids, H&M εχουν προσφορες αυτη την εποχη. Σημερα ημουν για ψωνια και πηρα εσωρουχακια για το νινι μου για πιο μετα. Ειδικα στα marks & Spencer η Ευταδα εχει 14 Ευρω .

Ειδικα για οσα μωρακια θα γεννηθουν καλοκαιρι- επειδη και εγω καλοκαιρι γεννησα, δεν χρειαζεστε πολλα, τα απλωνα το πρωi, και το μεσημερη ηταν ετοιμα

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ JUMBO....EXΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1982 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ....ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΥΝΗΜΑ!!!!ΔΕΝ ΕΧς ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ 7.....ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Μαράκι μου κι εγώ ό,τι είχα σε ρουχαλάκια τα έστειλα στην CHR...

θα κοιτάξω όμως τι άλλο δεν χρειάζομαι και θα σε ενημερώσω...

Φιλάκια κοριτσάκι, με το καλό το μπεμπάκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki1 έγραψε:

maria1982 έγραψε:

Μαράκι μου κι εγώ ό,τι είχα σε ρουχαλάκια τα έστειλα στην CHR...

θα κοιτάξω όμως τι άλλο δεν χρειάζομαι και θα σε ενημερώσω...

Φιλάκια κοριτσάκι, με το καλό το μπεμπάκι σου...[/quote:1rx7sv2v]

maria1982 καλημέρα, έχω τελικά κάποια πραγματάκια να σου στείλω. Αν ενδιαφέρεσαι ακόμη στείλε μου pm. Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια οποια εδιαφερετε για ρουχαλακια για κοριτσακι νεογενητο μολις τωρα το εμαθα ηρθε μια φιλη και εχει παρα πολλα ακι απο τι μου ειπε και πολλη καλες μαρκες .Καινουρια .Οποια ενδιαφερετε ας στειλει πμ.Μολις τα παρω στα χερια μου θα σας δειξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

κοριτσακια οποια εδιαφερετε για ρουχαλακια για κοριτσακι νεογενητο μολις τωρα το εμαθα ηρθε μια φιλη και εχει παρα πολλα ακι απο τι μου ειπε και πολλη καλες μαρκες .Καινουρια .Οποια ενδιαφερετε ας στειλει πμ.Μολις τα παρω στα χερια μου θα σας δειξω.

ΒΑΝΙΑΑΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΕ .....ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΚΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΜΕΤΑ.ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...