Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανούκα έγραψε:

Άσχετο...

Σαβροπιγκουίνε...

Όταν λες βημάτακια... να αρχίσει να περπατάει ή να τον κρατάμε και να κάνει βηματάκια;

sorry nanouka tora to eida,opos eipe k i cesilia ,na arxisei na kanei bimata mono toy to paidi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χαρίζω άρκετά κοριτσίστικα ρουχαλάκια ζιπουνάκια φορμάκια κοντομάνικα και μακρυμάνικα για μωράκια απο 0-5 μηνών. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει με πμ γιατί θα φύγω σε διακοπές την Παρασκευή.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΕΞΩ! ;)

ΣΙΕΝΝΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ... :)

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΣΙΓΟΥΡΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν θελω μπιμπερο,ακομα τουλαχιστον αλλα....βρε ρουμπελιτσα τι ομορφο που ειναι το μελινακι σου?????????ειδες τελικα που το καλο πραγμα αργει να γινει?????????να ειναι παντα γερο κι ευτυχισμενο!!!

συγνωμη για την "σφηνα" στο θεμα,αλλα μου βγηκε!!! φιλιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδες,εχω κουπόνια libero.Οποια θέλει!Επίσης κάτι μακρυμάνικα φορμάκια για νεογέννητο,ισα που τα βάλαμε στο νοσοκομείο,συν κατι γαντάκια,σκουφάκια αφόρετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...