Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

mpempakos έγραψε:

γεια σας κοριτσια ξερω οτι το θεμα ειναι ασχετο αλλα..

χαριζω σαλονι 3θεσιος, καναπες 2θεσιος, και πολυθρονα και μια τηλεοραση 14αρα και φωτιστικα.

Σε ποια περιοχη μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπεμπακος σου εστειλα πμ με ενδιαφερει το σαλονι .Επισης να αναφερω οτι το πρωτο καθισματακι αυτοκοντου κλειστηκε στο μπουμπουκι ηταν η πρωτη που ειχε στειλει πμ αλλα επειδη εχω αρκετες φιλες με μεγαλα πλεον παιδια υπαρχει αλλο ενα το οποιο μπορει αν θελει να το παρει η Μαριλου που ηταν η δευτερη αρκει να μου πει που μενει .

Επισης χαριζετε και ενα καροτσακι περιπατου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

μπεμπακος σου εστειλα πμ με ενδιαφερει το σαλονι .Επισης να αναφερω οτι το πρωτο καθισματακι αυτοκοντου κλειστηκε στο μπουμπουκι ηταν η πρωτη που ειχε στειλει πμ αλλα επειδη εχω αρκετες φιλες με μεγαλα πλεον παιδια υπαρχει αλλο ενα το οποιο μπορει αν θελει να το παρει η Μαριλου που ηταν η δευτερη αρκει να μου πει που μενει .

Επισης χαριζετε και ενα καροτσακι περιπατου .

Είσαι τέλεια!!!!

Σου στέλνω pm.

Ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανερχομαι κι εγω στο θεμα....ετοιμαζω μια λιστα με ρουχαλακια(χειμωνιατικα) του σπυρακου μου

το απογευμα θα την εχω ετοιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!! συγχαρητήρια για αυτήν την προσπάθειά σας!! θα βοηθηθούν πολλές μαμάδες σίγουρα!

Βάνια ενδιαφέρομαι για το καροτσάκι περιπάτου αν δεν το έχει πάρει κάποια κοπέλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως περισσεύουν σε καμία κοπέλα παπουτσάκια για την μικρή μου;

Είναι 4μηνών και το νούμερό της από όσο είδα είναι το 15 με 16...

Σε καλοκαιρινά χρειάζομαι προς το παρόν... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κριμα...ειχα μερικα κοριτσιστικα και unisex πεδιλακια που μου τα ειχε δοσει μια φιλη μου..σχεδον αφορετα..αλλα τα εδοσα σε κατι γυφτακια που εχει εδω κοντα που δουλευω...

τους εδοσα και αρκετα ρουχαλακια και παιχνιδια....μεσα στην τρελη χαρα ηταν τα γλυκουλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η παιδιατρος μου μας ειχε πει να μην βαζουμε στο μωρο παπουτσια σε αυτη την ηλικια ,να παιρνουν τα ποδαρακια αέρα,ειναι μικρουλα ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια; Από πότε πρέπει να βάλω παπουτσάκια; Από τον Σεπτέμβρη;

Εμένα μου είπαν να της φορώ πάνινα πεδιλάκια ή παπουτσάκια για να μην κρυώνουν τα ποδαράκια της... :(

Της φορώ και καλτσάκια κάποιες φορές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως και εμενα μου ειχε πει η παιδιατρος παπουτσακια οταν αρχηζουν κα περπατανε..να κανουν δηλαδη βηματα..κυριως μονα τους..γιατι αμα δεν ειανι ξυπολυτα δεν κανουν καλη ισορροπια.

Εγω και τον χειμωνα που δεν περπατουσε δεν τον εβαζα παπουτσια..ουτε αγκαλιας..

τον ειχα με καλτσες χοντρες και του εβαζα πλεκτα τερλικια η πλεκτα καλτσακια, μεσα εξω..βαζαμε κανενα μαλακο παπουτσακι αγκαλιας αμα πηγαιναμε καμια βολτα σε κανενα κιριλε μερος...στο σπιτη της σαυρας πχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...