Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειρηνη,

σου εστειλα και εγω πμ!

Ευχαριστω,

Δημητρα

irestam έγραψε:

λοιπον ,χαριζω μια στρατουλα jumbo bebe ροζ, μια ενδοεπικοινωνια ροζ (δεν ξερω μαρκα)-σαν αρκουδακι ειναι- και 2 σουτιεν θηλασμου, το ενα ειναι της mothercare 85D, ροζ και το αλλο La redoute , γκρι και νουμερο 80D..τη στρατα και την ενδοεπικοινωνια μου τα χαρισαν αλλα δεν θα τα χρησιμοποιησω και τα σουτιεν δεν τα εχω φορεσει, δεν μου κανουν!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irestam έγραψε:

λοιπον ,χαριζω μια στρατουλα jumbo bebe ροζ, μια ενδοεπικοινωνια ροζ (δεν ξερω μαρκα)-σαν αρκουδακι ειναι- και 2 σουτιεν θηλασμου, το ενα ειναι της mothercare 85D, ροζ και το αλλο La redoute , γκρι και νουμερο 80D..τη στρατα και την ενδοεπικοινωνια μου τα χαρισαν αλλα δεν θα τα χρησιμοποιησω και τα σουτιεν δεν τα εχω φορεσει, δεν μου κανουν!!!

Καλησπερα,ενδιαφερομαι για το σουτιεν mothercare,αν δεν εχει προλάβει κάποια άλλη κοπελα.Στέλνω πμ και ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ: Θελω να ευχαριστησω και δημοσια την frapedia72 για τα υπεροχα πραγματακια τα οποια μου ετειλε.....φιλια σε ολες και μπραβο μας που στηριζουμε η μια την αλλη και ειμαστε αγνωστες μεταξυ μας, ενω αυτο δνε το κανουν δικοι μας ανθρωποι αρκετες φορες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω ενεσούλες αντιπυκτικές Innohep 10 κουτιά με ημερομηνία λήξης τον 9ο 2010

Επίσης, έχω ένα κουτι ferro sanol duodenal (σίδηρο) που λήγει 2/2013 και 2 κουτιά utrogestan με ημερομηνία λήξης 6/2011

Είναι κρίμα να πεταχτούν...Εάν κάποια κοπέλα τα έχει ανάγκη ας μου στείλει πμ να της τα στείλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, τι όμορφο θεματάκι!!!

Μπράβο σε όλες τις κοπέλες που βοηθούν με αυτό τον τρόπο η μία την άλλη!!!

Δυστυχώς δεν έχω κάτι που να μη χρειάζομαι αλλά ούτε και χρειάζομαι προς το παρών κάτι(περιμένω να μην μου έρθει η ακατανόμαστη στις 8 Ιουλίου).

Αλλά με την πρώτη ευκαιρία σίγουρα θα επισκεφτώ ξανά αυτή την γωνιά!!

Φιλάκια σε όλες! :P :silly: :lol: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ρηλάξ δόθηκε εχθές.

Ρουχαλάκια έχω κι άλλα (λόγω διδύμων βλέπετε).

μίτσι αν έχεις αγοράκι έλα να τα πάρεις.

Τα περισσότερα είναι φορμάκια mothercare.

Σου στέλνω πμ.

μαρβελ θα σου στειλω μάλλον αύριο τα πιο μικρούλια καλοκαιρινά γιατί εγώ είχα γεννήσει Οκτώβριο και 30 Αυγούστου αντίστοιχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχουν ακομα τα 2 σουτιεν θηλασμου, το ενα ειναι της mothercare 85D, ροζ και το αλλο La redoute , γκρι και νουμερο 80D...παραλαβη απο Αγιους Αναργυρους ή απο καπου εκει κοντα (γιατι ειμαι κ στο μηνα μου..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας,

Είναι καταπληκτικό αυτό που δημιουργήθηκε και μπράβο διότι στην εποχή που ζούμε έχουν μείνει λίγοι που έχουν την ανάγκη να προσφέρουν.

Ενώ έψαχνα για κούνια και τυχαία είδα το forum σας! Είμαι νέα μαμά και εγώ όπως φαντάζομαι και οι περισσότερες από εσάς. Είμαι βέβαια τυχερή διότι μέχρι τώρα έχω εξασφαλίσει τα απαραίτητα για τη μικρή μου. Όμως μια άλλη μαμά που γνωρίζω έχει σοβαρό οικονομικό πρόβλημα. Την κούνια που σας είπα ότι ψάχνω και έπεσα πάνω στο forum σας είναι για αυτήν. Έχουμε (κάποιοι συγγενείς) μαζέψει ένα ποσό για να πάρουμε κουνίτσα για τη μικρούλα αλλά σκέφτηκα αν υπάρχει κάποια η οποία χαρίζεται να της δώσουμε αυτή και με τα χρήματα αυτά να πάρουμε κάτι άλλο που έχει ανάγκη (πάρκο, ριλάξ, κλπ). Αν υπάρχει κάποιος που έχει τη δυνατότητα να χαρίσει κούνια ας ενημερώσει. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαριζω καποια ρουχαλακια φθινοπορινα χειμωνικα απο 6 εως 12 μηνων σε καλη κατασταση και ενα μαρσιπο που μου εφεραν που μπανει το μωρακι μετα τους 9 μηνες εμενα δεν με βολευει εχω υφασματινο

δεν μπορω να βαλω τωρα φωτο βτο τηλεφωνο το εχω στειλει για σερβις :P

οποια τα θελει μπορω να της τα στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

χαριζω καποια ρουχαλακια φθινοπορινα χειμωνικα απο 6 εως 12 μηνων σε καλη κατασταση και ενα μαρσιπο που μου εφεραν που μπανει το μωρακι μετα τους 9 μηνες εμενα δεν με βολευει εχω υφασματινο

δεν μπορω να βαλω τωρα φωτο βτο τηλεφωνο το εχω στειλει για σερβις :P

οποια τα θελει μπορω να της τα στειλω

Με ενδιαφέρουν τα ρουχαλάκια!!!Είναι για κοριτσάκι σωστά;

Πιστεύω ότι θα μας βολέψουν τα νούμερα μια χαρά!!!!

Σου στέλνω Pm.

Ευχαριστώ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχει μηπως καμια σας καρεκλακι φαγητου που δεν τοχρησιμοποιει πια το δικο μας ειχε ενα ατυχημα και καταστραφηκε.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με ενδιαφέρει το καθισματάκι εάν είναι πάνω από 9 κιλά γιατί η μικρή μου είναι ήδη 7 και θα το χρειαστώ....

Μπορείς να την ρωτήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

μια φιλη εχει καθισματακι αυτοκινητου αν δνε κανω λαθος της cicco ενδιαφερετε καμια κοπελα;
ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 12 ΚΙΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ξερω οτι το θεμα ειναι ασχετο αλλα..

χαριζω σαλονι 3θεσιος, καναπες 2θεσιος, και πολυθρονα και μια τηλεοραση 14αρα και φωτιστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...