Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

frapedia72 έγραψε:

Χαριζω :

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

5 φανταστικα φορεματα 9-12 μηνών χειμωνιατικα που η μαργαριτα τα εχει βαλει απο μια φορα το καθενα με ασορτι καλτσον

1 ροζ μπουφαν με κουκουλα χειμωνιατικο , χμμμ απο 6 μηνων νομιζω

ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ

ρουχα εγκυμοσυνης χειμωνιατικα L νουμερο, 3-4 παντελονια υφασματινα, 1 τζην με μπασκα και 1 τζην σαλοπετα επισης μπλουζες εγκυμοσυνης λεπτες μακρυμανικες για μελλουσες μανουλες υψους 1,67 και περιπου στα 70 κιλα

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα :)

τα ρουχα βρηκαν παραληπτη! ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η' ΘΗΛΑΖΕΙ ΕΧΩ:

- 1 ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ Calcioral ΜΕ 20 ΜΑΣΩΜΕΝΑ ΔΙΣΚΙΑ.

- 1 ΚΟΥΤΑΚΙ Filicine 5mg ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ

- 3 ΚΟΥΤΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ 30 ΔΙΣΚΙΑ Trofocard

ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΓΑΛΑ ΝΑΝ SENSITIVE.ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΟ,ΟΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΧΑΡΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ???

ΑΝ ΝΑΙ :blush::blush::blush: ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1982 έγραψε:

EPANAFERW TO THEMA ME THN KALATHOYNA XWRIS BASH OMWS KAI ROYXALAKIA K KATI ALLA CILOPRAGMATAKIA OPOIA THELEI AS STEILEI MYNHMA KAI ENA KAROTSI KALOKAIRINO KAI ENA RILAX

καλημερα!

σου εστειλα Pm :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!πολυ χρησιμο κ εξυπηρετικο το σελισακι μας αυτο!

θα ηθελα αν εχει καποια κοπελα ριλαξ για χαρισμα,αν δε το χρειαζεται πια!!!ευχαριστω εκ των προτερων..! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα τον νοεμβρη γινομαι μανουλα θα κανω κοριτσακι αλλα δυστυχως τα οικονομικα μου ειναι χαλια θα ηθελα αν εχει καμια μανουλα αποστειρωτη μπιμπερο , καλαθουνα σκετη η με βαση και οτι αλλο εχετε και δεν το θελετε , ακομα δεν εχω παρει τιποτα οποια μπορει ας με βοηθησει ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ,χαριζω μια στρατουλα jumbo bebe ροζ, μια ενδοεπικοινωνια ροζ (δεν ξερω μαρκα)-σαν αρκουδακι ειναι- και 2 σουτιεν θηλασμου, το ενα ειναι της mothercare 85D, ροζ και το αλλο La redoute , γκρι και νουμερο 80D..τη στρατα και την ενδοεπικοινωνια μου τα χαρισαν αλλα δεν θα τα χρησιμοποιησω και τα σουτιεν δεν τα εχω φορεσει, δεν μου κανουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irestam έγραψε:

λοιπον ,χαριζω μια στρατουλα jumbo bebe ροζ, μια ενδοεπικοινωνια ροζ (δεν ξερω μαρκα)-σαν αρκουδακι ειναι- και 2 σουτιεν θηλασμου, το ενα ειναι της mothercare 85D, ροζ και το αλλο La redoute , γκρι και νουμερο 80D..τη στρατα και την ενδοεπικοινωνια μου τα χαρισαν αλλα δεν θα τα χρησιμοποιησω και τα σουτιεν δεν τα εχω φορεσει, δεν μου κανουν!!!

περιμενω αγορι κ κριμσ που δε θα τα χρησιμοποιησω!!

σε ευχαριστω πολυ παντως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξερω πως ειναι ασχετο το θεμα εδω αλλα μετακομιζουμε και δινουμε ενα ψυγειο διπορτο ασπρο 4 ετων περιπου και εναν καναπε διθεσιο μπορντω ειναι σε πολυ καλη κατασταση και τα δυο

ειμαι απο θεσσαλονικη και πρεπει να φυγουν μεχρι 2 ιουλιου αλλιως θα τα πεταξουμε και ειναι κριμα

οποια ενδιαφερεται η ξερει καποιον που τα εχει πραγματικα αναγκη ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...