Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

Μαριλου μου αν και καθηστεριμενα να σου ζησει η κουκλα!!!!!

μαρωελ αν μας το ελεγες νωρητερα θα σου εδινα την δικη μου αλλα την εδοσα ηδη σε μια φιλη μου που γενναει τον Ιουλιο.

Εμενα δεν μου φανικε και τοσο χρισημη

Τελιακ τα κουπονια για τις κρεμες δεν τις θελει καμια;;;;

μονη μου θα τις φαω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Cesilia έγραψε:

Μαριλου μου αν και καθηστεριμενα να σου ζησει η κουκλα!!!!!

μαρωελ αν μας το ελεγες νωρητερα θα σου εδινα την δικη μου αλλα την εδοσα ηδη σε μια φιλη μου που γενναει τον Ιουλιο.

Εμενα δεν μου φανικε και τοσο χρισημη

Τελιακ τα κουπονια για τις κρεμες δεν τις θελει καμια;;;;

μονη μου θα τις φαω!!!!!

Ευχαριστώ πολύ! Την χαιρόμαστε ντυμένη στα ρουχάκια σου και με τα πραγματάκια σου!!!

Είναι μια γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΩΝ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ!!!ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΡΣΙΠΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ?ΑΝ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :laugh: :cheer: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.εχω μια καλαθουνα σε καλη κατασταση,ειναι για κοριτσακι με ροζ χρωματα κ εχει κουνουπιερα/εχει κ βαση η οποια ειναι ελαφρως μπαταρισμενη αλλα κανει δουλεια...αν καποια κοπελα απο αθηνα την χρειαζεται ευχαριστως να της την δωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Χαρίζω για αγοράκι 6-12 μηνών τα εξής: 2 ζευγάρια παπουτσάκια, παντοφλίτσες, 1 σαλοπέτα γαλάζια, 2 μπλουζάκια και ένα παιχνιδάκι!!! Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου πει.

Φιλάκια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλες μου γεια!!!!

Λοιπον την Κυριακη θα κατεβω στο υπογειο και α τακτοποιησω καποια πραγματ ατου μωρου.

Θα σας κανω μια λιστα με τι θελλω να δοσω.

Οποια ενδιαφερετε να μου πει απο τωρα

Τα περισσοτερα ειναι για αγορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Αγορι θα κανεις ρουμπι;;;

Ναι εδω θα την βαλλω την λιστα απλα θα την βαλλω η Κυριακη βραδυ- αν θα εχω κουραγιο- η Δευτερα πρωη

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα περισσοτερα ομως ειναι για αγορακι τελειως...δηλαδη κατι παντελονακια που δεν θα τα φορεσω ουτε σε δευτερο παιδι μου, τζιν και τετοια...θα σας γραχω βεβεια και λιστα, καποια μου τα εκανα δωρο καποια ειναι του βαφτηστιριου μου αλλα δεν τα θελλω για τα δικα μου παιδια, μπολυζακια και ζακετακια οσα δεν θελλω ειναι παλη ετσι αγορε τελειως...παλη δωρα και του βαφτησιμιου μου.

Σηγουρα εχω καποια παντελονακια για 2-3 ετων για ψιλο και αδυνατο παιδακι αυτα οποια τα θελει να της τα δοσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην χειροτερη θα τα μοιρασω ρε παιδια..απλα ειναι καποια ρουχαλακια σας ειπα δεν θα τα φορεσω σε αλλο παιδι δικο μου γι'αυτο και τα δινω...ειναι μια χαρα καθαρα, δεν ειναι σκισμενα απλα λιγακη χρισημοποιημενα απο 2 παιδακια, το βαφτηστηρι μου και το δικο μου.

Θα κρατησω για το επομενο παιδι οσα θελλω...δεν ξερω καν αν θα συμπεσουν οι εποχες και δεν μου αρεσει να στοιβαζω πραγματα

Μαρβελακι την τσαντα την πηρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια επαναφερω το θεμα της καλαθουνας γιατι ακομα δεν μου την εχει ζητησει καμια μελλουσα μανουλα...ειναι ο,τι πρεπει μεχρι να ξεπεταχτει λιγο το μωρακι...θα περιμενω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...