Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

trelokomeio!!!!!!!!!!!!!!!

sovara to biblio xarizetai!!!!! perimeno pm apo opoia mellousa manoulitsa to thelei!!! exei oraies foto pou dixnei pos na pianeis to moro..

ta mpimpero nuk ta edosa ola kuria Soso!!!!! exo kati mam tora!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

trelokomeio!!!!!!!!!!!!!!!

sovara to biblio xarizetai!!!!! perimeno pm apo opoia mellousa manoulitsa to thelei!!! exei oraies foto pou dixnei pos na pianeis to moro..

ta mpimpero nuk ta edosa ola kuria Soso!!!!! exo kati mam tora!!!

θεΑ...αντε να πιουμε καφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel την καλαθουνα θα στην στειλω την πεμπτη!!

την εχω συσκευασει και ειναι ετοιμη απλα την πεμπτη θα κατεβω παλι εκει που ειναι η κουριερ..

στειλε μου ομως με πμ ενα τηλεφωνο σου να δωσω στην κουριερ αν χρειαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μόλις ανακάλυψα οτι έχω μια χοντρή φόρμα εξόδου με κουκούλα κ γαντάκια σε λευκό με γουνίτσα στην κουκούλα. Η μικρή μου δεν την έβαλε καθόλου μιας κ δεν το σηκώνει ο καιρος εδώ. Αυτη ειναι για κρύυυυυοοοο.

Οποιο κοριτσάκι ενδιαφέρεται την στέλνω ευχαριστως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!

Ειδα οτι πολλες μαμαδες ζητατε πραγματα και ηθελα να μαθω αν καποια κοπελα ενδιαφερεται για παιχνιδια....εχω παρα πολλα κυριως Barbie και πολλα λουτρινα....καθως εχω 2 κοριτσια τα παιχνιδια τους ειναι κοινα και πολλα απο αυτα ειναι δωρα ουτε που τα εχουν αγγιξει ποτε...αν θεωρειτε οτι θα ειναι χρησιμα σε καποια που εχει πολλα εξοδα πολυ ευχαριστως να τα προσφερω παρα να τα πεταξω....

Σημειωτεον οτι το χαμογελο του παιδιου, ΠΙΚΠΑ και αλλα ιδρυματα δεν χρειαζονται παιχνιδια αλλά κυριως μετρητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana έγραψε:

Κοριτσια καλησπερα!!

Ειδα οτι πολλες μαμαδες ζητατε πραγματα και ηθελα να μαθω αν καποια κοπελα ενδιαφερεται για παιχνιδια....εχω παρα πολλα κυριως Barbie και πολλα λουτρινα....καθως εχω 2 κοριτσια τα παιχνιδια τους ειναι κοινα και πολλα απο αυτα ειναι δωρα ουτε που τα εχουν αγγιξει ποτε...αν θεωρειτε οτι θα ειναι χρησιμα σε καποια που εχει πολλα εξοδα πολυ ευχαριστως να τα προσφερω παρα να τα πεταξω....

Σημειωτεον οτι το χαμογελο του παιδιου, ΠΙΚΠΑ και αλλα ιδρυματα δεν χρειαζονται παιχνιδια αλλά κυριως μετρητα!

Έχεις βρεφικά παιχνιδάκια; Ή τουλάχιστον για τον πρώτο χρόνο; Εγώ δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα να αγοράσω παιχνιδια στην μικρή μου που περιμένω...αν νομίζεις ότι κάποια θα είναι κατάλληλα ευχαρίστως να τα πάρω!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana έγραψε:

εχω 2 τσαντες γεματες και τις εχω και καθονται....που μενεις να δω αν βολευει να τα δεις και να διαλεξεις??

Κομοτηνή μένω...εσύ; Φαντάζομαι όχι Κομοτηνή ε;

Μπορείς όμως να διαλέξεις εσύ για μένα γιατί ούτως ή άλλως δεν θα τις αγόραζα παιχνίδια. Οπότε ότι μου δώσεις χρήσιμο θα είναι, είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

liana έγραψε:

Κομοτηνή μένω...εσύ; Φαντάζομαι όχι Κομοτηνή ε;

Μπορείς όμως να διαλέξεις εσύ για μένα γιατί ούτως ή άλλως δεν θα τις αγόραζα παιχνίδια. Οπότε ότι μου δώσεις χρήσιμο θα είναι, είμαι σίγουρη![/quote:2d0xu2n0]

χα χα ναι δεν μενω Κομοτηνη...μενω Αμφισσα αλλά μην σε νοιαζει θα σου διαλεξω σαν να τα εδινα στο δικο μου μωρο....θα σε ενημερωσω με προσωπικο μηνυμα να προχωρησουμε.....μηπως εισαι και sto facebook που μπαινω πιο συχνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla έγραψε:

η φορμούλα ειναι για 9 μηνών κ ειναι πολύ ζεστή. Ολοσωμη με ποδαρακι κ γαντάκια

Άρα για τον χειμώνα που έρχεται θα της ταιριάζει ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σου στέλνω pm για να τα πούμε πιο αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...

Σκεφτηκα οτι τελικα εχω καποια ρουχα και εσωρουχα των παιδιων που δεν θα τα κρατησω ολα για ενθυμιο.

Οποια κοπελα εχει οικονομικη στενοτητα, εχω να προσφερω ρουχαλακια από 0-12 μηνων και γενικοτερα προικα μωρου, ας μου στειλει μηνυμα να την εξυπηρετησω με πολυ αγαπη...

κοριτσιστικα ειναι τα περισσοτερα, λιγοτερα ειναι εκεινα σε ουδετερα χρωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαριζω βρεφικα ρουχαλακια για κοριτσι ηλικιας 0 εως 6 μηνων

φανελακια, φορμακια, μπουφαν και καποια ρουχα καλοκαιρινα και φθινοπωρινα

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει μυν στο frapedia72@gmail.com γιατι εδω ενεκα συστημικου προβληματος δε πολυ μπαινω πια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

Χαριζω βρεφικα ρουχαλακια για κοριτσι ηλικιας 0 εως 6 μηνων

φανελακια, φορμακια, μπουφαν και καποια ρουχα καλοκαιρινα και φθινοπωρινα

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει μυν στο frapedia72@gmail.com γιατι εδω ενεκα συστημικου προβληματος δε πολυ μπαινω πια :)

τα ρουχαλακια βρηκαν παραληπτες! ευχαριστω για τα μηνηματα σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...