Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pote na kanw to TEST?!?!


Recommended Posts

Koritsia kalimera!

Simera einai h 2h mera kathysterisis.. peite to diaisthisi peite to epithymia de kserw.. alla niwthw oti eimai egguos.. kserw pws einai nwris..To prwi pira ena test clear blue.. elega na to kanw ayrio to prwi..poia h gnwmh sas? tha deiksei h einai nwris??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα aggelina

εγω παντως εκανα την 1η μερα καθυστερησης αλλα πηγα σε μικροβιολογικο κατευθειαν να μου παρουν αιμα....για β-χοριακη και βγηκε θετικο.

Ελπιζω η διαισθηση σου να σε δικαιωσει και να αποκτησεις ενα υγιες μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA AGGELINA MOU

EFOSON EXEIS DYO MERES KA8YSTERISI NOMIZO POS 8A DIKSEI

EGO EIXA KANEI TIN IMERA AKRIVOS POU PERIMENA MI SOU PO K MIA MERA PRIN K EDIKSE MIA XAROULA

EGO EIXA PAREI TO SELF CLEAR ESI PIO PIRES?

PADOS EGO LEO NA TO KANEIS

KALITERA NA KSEREIS AN EISAI POU K EGO NOMIZO POS EISAI

ADE KADO K PERIMENOUME NEA SOU ADE PIGAINE PERIMONO

KALI EPITIXIA ME TO 8ETIKOOOOOOOOOOOOOO!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα aggelina! Εγώ έκανα το τεστ την 7η μέρα καθυστέρησης αλλά γενικά έχω ακανόνιστο κύκλο! Αν εσύ έχεις σταθερό τότε το τεστ θα σου δείξει απο την πρώτη μέρα καθυστέρησης (μπορεί κ νωρίτερα). Καλή επιτυχία κ μακάρι η διαίσθησή σου να βγει αληθινή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κανεις σημερα το τεστ θα δειξει, ομως καλυτερα πρωι-πρωι με τα πρωτα ουρα γιατι η ορμονη ανεβαινει πιο ψηλα, ομως και αν το κανεις τωρα παλι θα δειξει. αυτη η μαρκα που πηρες ειναι η καλυτερη...λεγεται...

οσο για μενα, εκανα 2 τεστ φαρμακειου, το ενα την 28η μερα και το αλλο 33η μερα, με τα πρωτα ουρα, με σταθεροτατο κυκλο 26-28 μερες, και βγηκαν και τα 2 αρνητικα! τελικα εκανα χοριακη και ημουν 4 βδομαδων!

τα τεστ δεν δειχνουν παντοτε ...την αληθεια, οποτε οτι αποτελεσμα και αν σου βγαλει δεν μπορεις να τα εμπιστευτεις!

την χοριακη την κανεις σε χημικο, με το αιμα, και σε 1 ωρα ειναι ετοιμο το αποτελεσμα και σου λεει ακριβως ποσων βδομαδων εισαι!

ετσι και αλλιως ο γιατρος σου θα σου το ζητησει!

στοιχιζει μονο 20 ευρω!

το αποτελεσμα ειναι 100%!!!

την χοριακη μπορεις να την κανεις οποιαδηποτε ωρα!

αφου εχεις σπιτι το τεστ, κανε το, και ΟΠΟΙΟ και να'ναι το αποτελεσμα, πηγαινε και για χοριακη!

καλη επιτυχια με... ++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααα!!

καντο!! μην περιμενεις!!!

εγω εκανα το ιδιο τετστ 4 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κ εδειξε θετικο!!

καλη επιτυχια αγαπη μου!!!

περιμενω με αγωνιααααααααααααααααααααα!! αντεεεεεεεεεεεεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELINA78,ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ,ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ(ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ)ΤΗΝ 7η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ).ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΞΕΙ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάν'το ρε κοπέλα μου, αφού το πήρες τι το κοιτάς; :P

Αν βγει αρνητικό μην απογοητευτείς, τα τεστ φαρμακείου είναι αναξιόπιστα. Όσο δεν έρχεται η περίοδος, υπάρχουν ελπίδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α γιατι υπαρχει ακομα αυτος ο τιτλος?????????:P

ακομα να κανεις το τεστ???????

γρηγορα να το κανεις και να μας γραψεις θεματακι απο τις "ανακοινωσεις εγκυμοσυνης"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσωπικα ειχα κανει το τεστ(self clear)5 μερες πριν την περιοδο και μου εδειξε θετικο....οποτε βουρ για τεστακι!

περιμενουμε νεα σου και καλη επιτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelina78 έγραψε:

Koritsia kalimera!

Simera einai h 2h mera kathysterisis.. peite to diaisthisi peite to epithymia de kserw.. alla niwthw oti eimai egguos.. kserw pws einai nwris..To prwi pira ena test clear blue.. elega na to kanw ayrio to prwi..poia h gnwmh sas? tha deiksei h einai nwris??

KAI egw me 2 meres kathisterisis ekana to idio test kai htan arnitiko!!!:(

kai opws fanike kai sthn poreia htan OLOSWSTO!giati thn epomeni mera adiathetisa!:(

loipon kane to test KAI ELPIZW SE SENA NA DEIKSEI+++++++++++++++!!!!!!

KALA APOTELESMATA!!!PERIMENOUME ME AGWNIA:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw oles sas gia tis apanthseis.. mou dwsate poli thetiki energeia.. sorry pou arghsa na apanthsw alla twra vrethika mprosta se H/Y. Tha to kanw ayrio prwi-prwi kai eyxomai na eimai... tha sas enhmerwsw! Exallou to koutio exei 2 mesa opote kai arnhtiko na vgei tha to epanalavw thn epomenh mera... ouffff ante narthei to prwi... filakia polla kai pali sas euxaristw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα το Clear Blue στην τρίτη μέρα καθυστέρησης, στις 3 τα ξημερώματα και βγήκε θετικότατο!!! Δεν πρόλαβα να κλείσω το καπάκι και είχε βγει το ++++++++++!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι αύριο το πρωι να δεις ενα τέραααααστιο + στο τεστ εγκυμοσύνης και βέβαια να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νέα εεεεε!!

Καλά αποτελέσματα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ολοψυχα ενα τεραστιο + . Και εγω το clear blue ειχα κανει 2 μερες πριν την καθυστερηση και βγηκε θετικο......Αντε κανε το και πες μας.... Φιλακια.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali epitixia kai apo mena an kai ego otan eixa ayton ton mina kathisterisi 4 meres kai eipa ante kai ayrio tha kano to test,tsoyp moy irtha i katanomasti!!!!!!!!!!kai ftoy kai apo tin arxi!soy eyxomai na pane ola kala me ena teastio +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα τα +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ του κοσμου γλυκια πανα στο τεστακι σου !!!!! φιλια περιμενουνε τα νεα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ...ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...