Μετάβαση σε περιεχόμενο

clearblue digital ovulation test


Recommended Posts

8a h8ela na ma8w pwsa kostizoun auta ta tests edw stin ellada??? Ta exw brei apo to AMAZON.co.uk gia 11.50 lires (€13) kai ta apla tests 13 lires (€14) Ta taxidromika eksoda den einai pola giati kanw sixna agores apo to AMAZON.co.uk!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω τετοιου ειδους προιοντα καλυτερα να τα αγοραζεις κατευθειαν απο το φαρμακειο γιατι ειναι πολυ ευαισθητα απο τις καιρικες συνθηκες! σκεψου κλιματολογικη αλλαγη που θα εχουν, απο την αγγλια, στο αεροπλανο (που στις αποσκευες ειναι παγος) και μετα ελλαδα, και μεχρι να τα παρεις.... ασε που πετανε τα πακετα... παρε απο το φαρμακειο,... δεν ξερω ποσα κοστιζουν,...ρωτησε σε καποιο φαρμακειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα τεστ ειναι πολυ καλα........αλλα ειναι λιγο ακριβα στα φαρμακεια δηλαδη εχουν 55 ευρω:S αλλα κανουν δουλεια...;)

καλη τυχη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γει σου, εγω νομιζω πως εσυ μπορεις να πρεισ απο την Αγγλια. πολλα κοριτσια περνουνε και απο εκει, και απο την αλλη σελιδα, απο την Αμερικη και ειναι μια χαρα. για ενα τεστακι δεν βγαινει ουτε ενα ευρω. τωρα να παρεις καθε μηνα 7 τεστς(1 κουτακι) για 55 ευρω, δεν νομιζω οτι αξιζει. οι ελληνεσ εχουνε παρακανει λιγο με τισ τιμες αυτεσ. στο εξωτερικο οπου εχω παει πολυ πιο φτηνα αυτα. αν δεις εδω μπορεις να βρεις και για 35 ευρω. αλλα και τοτε ειναι ακριβο. ασ πουμε οι δικια μου περιοδοσ δεν ειναι σταθερη και εγω χρειαζομαι πανω απο 7 τεστς καθε μηνα. τοτε καλυτερα να παω 2 φορες στον γυναικολογο για υπερυχο και θα ειναι το ιδιο. για την κλιματολογικη αλλαγη, γραφουνε οτι πρεπει να ειναι απο 2-35 βαθμους. νομιζω πως τα τεστ ωορρηξιας ειναι πολυ πιο ευαισθητα στα ουρα, αν εχεις πιει πριν λιγες ωρες πολυ νερο και τα λοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα!!! και εγω ειχα παρει και πληρωσα 55 ευρω... και μου χρειαστηκαν 2 κουτια(οποτε 110 ευρωπουλακια) ,αλλα τελικα βρηκα ωορηξια... ππαλι καλα!!! συμφωνω με τις συνθηκες στο αεροπλανο,διαφορα θερμοκρασιας κτλ...ειναι πολυ ευαισθητα.. εγω θεωρησα σκοπιμο να τα δωσω αυτα τα λεφτα..τωρα ενταξει ειναιψ και σε τι φαση βρισκεσαι οικονομικα αυτο το καιρο, εγω για παραδειγμα δεν θα τα παρω αυτο το μηνα!!! φτιαξαμε το σπιτακι μας και μειναμε ταπι και ψυχραιμοι!! χιχιχιχιχιιχ παντως αν μπορεις να τα παρεις ειναι καλυτερα απο οτι να ταξιδεψουν.. κατα τη γνωμη μου παντα. να σαι καλα και καλη επιτυχιαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ απο μενα κ εγω μολις ξεκινησα να χρησιμοποιω αυτο το τεστ αλλa το αγορασα 51 κ κατι εσεισ γιατι 55;το δικο μου ειναι to clearblue με τα 7 ελπιζω να ειναι γουρλιδικο παντως χαμογελακι ακομα δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...