Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργο όνειρο


Linaki_1980

Recommended Posts

Δεν ξέρω, γιατί δεν είχα ιδέα από αυτά τα πράγματα, κι αντί να κάνω χοριακή, έκανα τεστ θετικό-αρνητικό, που απλά σου λέει είσαι ή δεν είσαι έγκυος. Δεν ξέρω πόσες μονάδες ήταν η χοριακή μου, αλλά όσες και να ήταν,από τη στιγμή που μου ήρθε η περίοδος σε λίγες ώρες, έπεφτε ιλιγγιωδώς, αν τελικά ήμουν έγκυος!!

Δε θέλω να σε ενθουσιάσω πάλι, αλλά πήγαινε στο γυναικολόγο, να δεις τι συμβαίνει, ό,τι κι αν είναι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι ναι κοριτσάκια μου θα τον πάρω τηλ. αύριο θα του εξηγήσω τι συνέβη να μου πει τι να κάνω.

Αν παω στο ιατρείο του κι όλας μόλις γυρίσω θα σας πω τα νεα μου. Μακάρι να μην έχω τίποτα άλλο και τρέχω και δεν φτάνω.

Φιλάκια και σας ευχαριστώ είσαστε το στήριγμα μου, να είσαστε πάντα μα πάντα καλα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

Αργυρω 27 γεια σου και απο εμενα η ιστορια που μου περιεγραψες ειναι ιδια με τη δικη μου εμεις ειχαμε παει τον Ιουλιο και επειδη ηταν στα τελη του μηνος μας ειπε ο γιατρος οτι επειδη τον Αυγουστο ειναι κλειστα περιμενεις να σου ερθει ξανα η περιοδος και θα με παρεις τηλ για παρακολουθηση ωορηξιας (αρα απο Σεπτεμβριο) αλλα προς το παρον "η κυρια"θελει να μου σπασει τα νευρα.

και εγω στις διακοπες γυρισα πολλα βουνα και πολλες παραλιες και το τελευταιο τη συμπτωση με λενε και εμενα Μαρια.

λες?????????????????

Μακαρι κοπελαρα μου,ευχομαι νασαι εγκυουλα και σε παρακαλω θα χαρω πολυ να το μαθω!!μη μας ξεχασεις..με μεγαλα γραμματα η ανακοινωση σου σε παρακαλω,χαχαχαχα.Φιλακια πολλαααααααα:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου,περιμενω τα νεα σου!εσκασες η καημενουλα...αλλα τι να κανεις?ετσι ειναι η ζωη.περιμενω με μεγαλη αγωνια και ελπιζω νασαι παρα πολυ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!:woohoo: :kiss: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki μου καλα θα κανεις και θα πας στον γιατρο σου εξαλλου οπως ειπες γι αυτο υπαρχουν για να ακουνε τις αγωνιες μας τις αποριες μας τα προβληματα μας και να μας τα λυνουν εξαλλου δεν τους πληρωνουμε και λιγα .

αντε σηκω γρηγορα .ακομα καθεσαι?

μη μας ξεχασεις :P

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λινάκι μου!

Δε μπορώ να πιστέψω σε αυτό που σου συμβαίνει!

Περιμένω με αγωνία να μας πεις πως έκανε λάθος η κοπέλα στο μικροβιολογικό!!!!!!!!!!!!!!!

Τι έγινε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...