Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεοσυλεκτη


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια, ειμαι καινουργια στο club.. Θεου θελοντος αρχιζουμε την διαδικασοα εξωσωματικης μολις μου ερθει η περιοδος.. αναμονη :cheer: . η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι λιγακι την ολη διαδικασια αλλα διαβαζοντας αρκετες απο τις εμπειριες σας αρχισα να χαλαρωνωB) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας βρήκες κοπέλα μου!!!!

Θετική σκέψη πάνω απ'όλα!!! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια και εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την!!!!

Μην ανησυχείς καθόλου για τη διαδιακασία της εξωσωματικής, είναι απλή.

Για ό,τι απορίες έχεις είμαστε στη διάθεσή σου!!!

Καλή επιτυχία σού εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΟ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΕΒΙΝΑ, 35, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!!ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ !!Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες στη παρέα μας!!εύχομαι να σου πάνε όλα καλα και να μας ανακοινώσεις σε λίγο καιρό τα ευχάριστα!!είμαι η θέη και θα χαρώ να τα λέμε..φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ "ΘΡΥΛΙΚΟ" ΜΑΜΜΥ! ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ...ΟΛΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες!! Εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα και σύντομα μ'ένα γερό σποράκι στην κοιλίτσα σου!!! Είμαι η Έλενα, φρέσκια μαμά ενός αγοριού που γεννήθηκε πριν από 20 μέρες!! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...