Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι γίνεται ρε παιδιά;;;;;;;


Recommended Posts

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

ακομη περιμενω να δω κανονικη ροη περιοδου....αυριο θα ειναι η 30 μερα...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ :kiss: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ,ΑΜΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συγνωμη που σας επρηξα...σημερα ειναι 30 μερα αιμα δεν υπαρχει ουτε για δειγμα...σημερα επισης δεν ειδα ουτε καφε υγρα.εκανα ενα τεστ αλλα.....αρνητικο..πειτε μου την γνωμη σας γιατι πρωτη φορα μου συμβαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΧΕΙΣ ΝΑΝΙ ΜΟΥ?ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 μερες εχω καθυστερηση.να εκανε λαθος το τεστ?εχει συμβει σε κοπελες να ηταν εγκυεσ και να ειχαν πριν αρνητικα τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι..... εδώ μέσα αν ψάξεις.... πόσα κορίτσια είχανε αρνητικό TEST κι όμως ήταν εγκυούλες!!!!! Ξαναψάξτο!!!! Ο Θεός μαζί σου κι εύχομαι μία τέλεια χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια που με εμψυχωνετε!!!!!θα περιμενω μεχρι την δευτερα κι αν τιποτα θα κανω μια χωριακη...θελω παρα πολυ ενα παιδακι, κι ελπιζω να μην ειναι κανενα κρυωμα και απογοητευτω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

σας ευχαριστω κοριτσια που με εμψυχωνετε!!!!!θα περιμενω μεχρι την δευτερα κι αν τιποτα θα κανω μια χωριακη...θελω παρα πολυ ενα παιδακι, κι ελπιζω να μην ειναι κανενα κρυωμα και απογοητευτω....

ΝΑΝΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΟ ΕΚΑΝΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα το self clear που βγαζει αποτελεσματα μετα την πεμπτη μερα της συλληψης.τι να πω...δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστο ειναι κι αν πρεπει να απογοητευτω που βγηκε αρνητικο η οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θελω να σε απογοητευσω αλλα αυτο θεωρειται πιο εγκυρο απο αλλα..κρατα μια πισινη να μην απογοητευτεις πολυ αν δεν εισαι εγκυος

Θα περιμενουμε νεα! Μακαρι να ειναι αυτο που θελουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

εκανα το self clear που βγαζει αποτελεσματα μετα την πεμπτη μερα της συλληψης.τι να πω...δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστο ειναι κι αν πρεπει να απογοητευτω που βγηκε αρνητικο η οχι.

η αληθεια ειναι οτι ειναι απο τα πιο εγκυρα.αλλα αμα δεν σου ερθει μεχρι την δευτερα κανε χωριακη

ποτε δεν ξερεις

περιμενουμε νεα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γι αυτο κι εγω λεω μηπως ειναι κανενα κρυωμα.κι απο την αλλη ειναι η πρωτη φορα στην ζωη μου που εχω καθυστερηση...τι να πω...θα σας πω την δευτερα κοριτσια..η χοριακη βγαινει αμεσως το αποτελεσμα?μπορω να παω οποια ωρα θελω να την κανω στο διαγνωστικο?χωρις ραντεβου?

παλι σας επρηξα με ερωτησεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναλογα το διαγνωστικο, αλλα θελουν ραντεβου αλλα οχι. η χοριακη αν την κανεις πρωι βγαινει μεχρι το απογευμα σιγουρα. Αντε ολα καλα να πανε κ με ενα θετικοτατο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πρότεινα να ρωτήσεις τον γιατρό σου για το καφέ και την καθυστέρηση. Πιθανότατα κι ο ίδιος θα σου πει για χωριακή. Μπορείς να πας σε κάποιο ιδιωτικό μικροβιολογικό και απόγευμα, δεν χρειάζεται να είσαι νηστική. (Το λέω γιατί εμένα αυτή ήταν η απόρία μου!). Ρώτα πριν πόσο θα στοιχίσει γιατί εμένα μου πήραν 45 ευρώ!

Το στήθος σου το νιώθεις πρησμένο; γιατί είναι από τα πρώτα και πιο έγκυρα σημάδια εγκυμοσύνης.

Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω σου ευχομαι να χεις τα επιθυμητα αποτελεσματα αλλα κ να μην ειναι ετσι μην απογοητευτεις!Γιατι κ εγω τα τραβηξα με 6 μερες καθυστερηση ενω ειμαι σταθερη πονακια πρηξιματα ,ημουν σχεδον σιγουρη,κανω τεστ αρνητικο παλι ηλπιζα κ τελικα την 7η ηρθε.η απογοητευση! κ καπακι μετα 15 μερες ξαναρχεται-χωρις ναχω κυστες- Απλα το καλοκαιρακι καμια φορα μας παιζει παιχνιδακια ο κυκλοσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειμαι φρεσκια στον αγωνα αλλα με 3 επεμβασεις στη μητρα..μια κωνοειδη εκτομη με λειζερ και 2 υστεροσκοπησεις για αφαιρεση πολυποδα στο ενδομητριο...δεν ειναι τιποτα δεν κανεις τομη.θα σε συμβουλευα να ρωτησεις και 2 ακομα γιατρους και αν και αυτοι εχουν την ιδια γνωμη τοτε να την κανεις...εγω ακομα αμφιβαλλω αν θα επρεπε να αφαιρεσω τοσο μικρους πολυποδες αλλα σε πατανε εκει που ποναει..mariant έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΓΗΚΑΝ ΟΚ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΣΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ 2ΜΗΝΟ.ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

IRENEΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΗΔΗ ΧΡΕΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΣΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ,ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΕΛΠΙΖΩ,ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...