Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέλλουσα μαμά κι εγώ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!!

Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα να γνωριστούμε!!

Με λένε Χριστίνα και μένω στη Θεσσαλονίκη. Έχουμε ένα κοριτσάκι, την Χρυσούλα, η οποια είναι 1,5 χρονών και τώρα περιμένουμε το δεύτερο μωράκι στην οικογένεια μας!:cheer:

Δυστυχώς τώρα ανακάλψα το mammyland και όχι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Εύχομαι σε όλες να σας ζήσουν τα μωράκια σας κα ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα εδώ στο forum!:)

Φιλάκια,

Χριστίνα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ:P ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Λίτσα μου!

Και εσένα σου εύχομαι να αποκτήσεις όσα μωράκια θέλεις όσο πιο σύντομα γίνεται!:)

Φυσικά θα τα λέμε, εξάλλου είσαι η πρώτη μου γνωριμία!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καλοσωριζω πατριωτακι κι εγω στην παρεουλα μας,εδω στο μαμμυ μας!!!!:)

Ειμαι Σαλονικια οπως καταλαβες ;) ,κι εχω εναν γυιο μεγααααααλο!!!!:laugh:

Μπορεις να μαθεις περισσοτερα για μενα και να με δεις σε φωτο πατωντας επανω στο ονομα μου;)Να σου ζησει το κοριτσακι σου ,ειναι σαν την ανηψια μου,ευχομαι με το καλο και το δευτερο! θα χαρω να τα λεμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΓΩ GANDY GIRL! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroulini, σε ευχαριστω πολυ! Σου ευχομαι καλη λευτερια!:kiss:

Υβόννη μου να 'σαι καλα! Να και μια Σαλονικια! Θα τις δω το συντομοτερο δυντο!Να σου ζησει το αγορακι σου!!!:kiss:

ΜΙΚΑ μου σε υπερευχαριστω για τις ευχουλες σου! Κι εσυ οτι επιθυμείς! Σου ευχομαι να κρατησεις στην αγκαλια σου το αγγελουδι σου συντομα!!!:kiss:

Φιλια σε ολες!!!Και μη χαθουμε, κορίτσια!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και καλώς ήρθες!!! Είμαι η Άννα-Μαρία και προσπαθούμε εδώ και δύο μήνες για παιδί! Θα τα λέμε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Χριστίνα και καλώς όρισες!!!να σου ζήσει η κορούλα σου και με το καλό να έρθει και το δεύετερο παιδάκι σου στον κόσμο!!!!

είμαι η θέη 25 ετών και ακόμα δεν έχω παιδάκι....είμαι και εγώ στη θεσσαλονίκη!!εύχομαι να τα λέμε!!φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candy girl καλως ηρθες!!!

Να ζου ζησει η κορουλα σου και με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου !!!

Ειμαι η Ολια και εγω μενω θεσσαλονικη και εγκυος στον τεταρτο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...