Μετάβαση σε περιεχόμενο

kyklo....asta na pane!!!!


Recommended Posts

Prin 3 mines eixa apoboli/apoksesi kai apo tote o kyklos mou einai poli astatos!! Prin htan 28-30 ntang stin wra tous!!! O protos periodos meta apo tin apoksesihtan htan meta apo 30 meres!!! Xara pou ekana giati nomiza oti o kyklos kai to swma mou eixe girisi sta kononika tou!!! Apo tote mia 35 meres kai auto to mina tis 37!! To allo mina leme na ksekinisoume tis prospa8ies alla me tetoio kyklo POS??? Den 8elw na parw tests giati nomizo oti einai pyxofora!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι ειναι πολυ φυσιολογικο μιας και ειναι νωρις ακομα και το σωμα σου προσαρμοζεται στη νεα κατασταση..εγω μετα την αποξεση,για 5 μηνες η περιοδος μου ερχοταν μια στις 40 μερες,μια στις 22 μερες,οτι να ναι...

μετα επανηλθα..πιστευω οτι ειναι φυσιολογικο αλλα κανε και μια κουβεντα με το γιατρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ο κύκλος μου είναι μεγάλος κι άστατος, αλλά παρόλα αυτά έμεινα έγκυος με 3 μήνες προσπαθειών και χωρίς κανένα πρόβλημα!! Συζήτησε το με τον γιατρό σου, για να βρείτε μια λύση! Μπορεί μετά την απόξεση ο οργανισμός να χρειάζεται κάποιους μήνες να επανέλθει! Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σύντομα με μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...