Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε, ΝΑΙ!!!! ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PEPITA ΕΓΩ ΝΗΣΤΕΨΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΔΙ!ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΛΟ ΑΛΛΑ ΝΗΣΤΕΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ.ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΙΝΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΗΛΟΥ.ΑΣ ΜΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΔΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγζρητηρια πολλα....μπραβο...πολυ ευχαριστα νεα....

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη....

ειμαι η ειρηνη και ειμαι 5 εβδομαδων και κατι εγκυουλα...να ειμαστε ολες καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita mou eides? ekanes polles kopeles na xaroun me thn anakoinosh sou!!!!!!!!

kairo eixan na akoustoun efxarista edo mesa!!!!!!!!sou efxomai kai pali ta kalytera!!!!!! na akolouthisoun polles polls anakoinoseis th dikia sou!!!!!!! ax steile efxes kai gia emas tis ksefouskotes!!!!!!

polla polla polla filia se oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρια και τις καλυτερες ευχες μου μεσα απο την καρδια μου!ειμαι παρα πολυ χαρουμενη για σενα!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!αντε και σε μας τις υπολοιπες πολυ συντομα να κανουμε την ωραιοτερη ανακοινωση της ζωης μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

PEPITA ΕΓΩ ΝΗΣΤΕΨΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΔΙ!ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΛΟ ΑΛΛΑ ΝΗΣΤΕΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ.ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΙΝΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΗΛΟΥ.ΑΣ ΜΗΝ ΠΩ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΔΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ

rose25 σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα!! Αντε περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νεα!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα πρωι - πρωι κ βγήκε θετικό! Δεν μπορείτε να φανταστείτε τη χαρά μου! Θα γίνω για πρώτη φορά μανούλα :kiss:

Είμαι πολύ χαρούμενη που με την πρώτη προσπάθεια έμεινα έγκυος!!

Εύχομαι κ σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν καλά αποτελέσματα. Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!! και γω απο την πρωτη φορα εμεινα εγκυος και δεν το πιστευα! να πας το συντομοτερο να κανεις χοριακη σε χημικο και να σε δει το συντομοτερο ο γιατρος σου!!!!!!!!!!!

καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Doroulini έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα! Έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα πρωι - πρωι κ βγήκε θετικό! Δεν μπορείτε να φανταστείτε τη χαρά μου! Θα γίνω για πρώτη φορά μανούλα :kiss:

Είμαι πολύ χαρούμενη που με την πρώτη προσπάθεια έμεινα έγκυος!!

Εύχομαι κ σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν καλά αποτελέσματα. Φιλάκια...

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ:kiss:

Doroulini ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ:kiss: ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?:P :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita χαρηκα παρα πολύ με τα νέα σου!είχα καιρο να μπω!σου εύχομαι ο΄τι καλύτερο, να πάνε όλα καλά και να απολαύσης την κάθε σου στιγμή!Με συγκίνησε πολύ η ιστορία σου! Είμαι και η ίδια μου ταμένη στην Αγία και με άγγιξε!!! Εγω έχω ζυτήση τη βοήθεια απο την Αγία Αννα και πιστεύω να βρει λίγο χρόνο και για μένα! Αλλα, μια δεύτερη βοήθεια δε βλάπτει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...