Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε, ΝΑΙ!!!! ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητηηηηηρια!!!Να εχεις μια υπεροχη "γεματη" ευχαριστες στιγμες εγκυμοσυνη!!!!!!!

Αντε και στα υπολοιπα κοριτσακια της παρεας μααααας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita μου,συγχαρητηρια κοριτσάκι μου!όλα καλά θα πάνε και σε λίγους μήνες θα έχεις αγκάλιά το μωράκι σου,δε θα το πιστεύεις αλλά θα είσαι μανούλα πια κι ένας αρρηκτος δεσμός θα έχει δημιουργηθεί μεταξύ σας.

καλή και όμορφη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες, είστε τόσο γλυκές..!

Το μήλο κι εμένα μου το δώσανε, είναι ένα μοναστήρι κάπου στην Αθήνα και πάνε εκεί όσες γυναίκες δυσκολεύονται να κάνουν παιδιά ή έχουν δύσκολη εγκυμοσύνη και τους δίνει η γερόντισσα εκεί ένα κομμάτι μήλο κι ένα σπάγγο. Η γυναίκα νηστεύει τα πάντα και το λάδι 3 μέρες, ο άντρας 1 μέρα και μετά...σεξ! Και ο σπάγγος είναι αν μείνεις έγκυος να το δένει; στην κοιλιά σου για "προστασία". Τί να σας πω, κι εγώ δεν το πολυπίστευα, αλλά έπιασε!!!! Στη νύφη μου δεν έπιασε, αλλά μπορεί να πιάσει αργότερα, ποιος ξέρει. Αν έχεις πίστη...ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ!!!!!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μπεμπάκι!

Οσο για την Αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλάντω να μην πιστεύεις ότι βοήθησε λίγο αλλά καθοριστικά!! Εχω ακούσει πολλές ιστορίες και το πιστεύω πραγματικά!

Με το καλό λοιπόν! Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita πολυ χαρηκα κοριτσακι μου:) :) :) :) :)

ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita!!!!!!!!sigxaritiria kai apo edw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na exeis mia teleiaaaaaaaaaaa egkimosini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ante ksanakane mia euxoula kai apo edw gia emas!!!!!!:woohoo:

filiaaaaaaaaaa se sena kai ....sthn koilitsa sou!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπιτα!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

Θυμαμαι(πριν 2,5 χρονια) αυτο το κορδονι δεμενο γυρω απο την κοιλια μια κοπελας που ειχε πολυ πολυ δυσκολη και επικυνδυνη εγκυμοσυνη Ειχε μεινει 3 μηνες στο νοσοκομειο ..εκει την γνωρισα!! Εγινε το θαυμα και εφερε στον κοσμο το αγορακι της τελειομηνο και υγιεστατο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια, να έχεις μια ήρεμη & ευχάριστη εγκυμοσύνη!

Εγώ είμαι ένα παιδάκι που γεννήθηκε χάρη στην πίστη της μαμάς μου στην Χρυσοβαλάντω στον τοκετό, δεν μπορούσε να γεννήσει και φώναξε δυνατά την Αγία Ειρήνη να την βοηθήσει και τσουππππ βγήκα και ιδού μια Ειρήνη:woohoo: .... Ο γυναικολόγος είπε στην μαμά 'κορίτσι μου η πίστη σου σε έσωσε'. Η μητέρα μου είχε δύσκολες γέννες στα κορίτσια (η αδερφή μου έπαθε περιγεννετική ασφυξία) γι΄ αυτό και επικαλέστηκε την χάρη της και με έταξε, ενώ στον

αδερφό μου μέσα σε 2 ώρες γέννησε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά και θερμά συγχαρητήρια PEPITA μου!!!!! Υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις κοριτσάκι μου!!!! Απόλαυσε την κάθε στιγμή σου!!!! Φιλιά πολλά!!!!

Υ.Σ.: Αυτό για το μήλο με την Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντω, το έχω ακούσει κι εγώ, και σκέφτομαι να πάω μία βολτίτσα κάποια στιγμή κι εγώ..... κατά Χριστούγεννα μεριά.... και νωρίτερα αν μπορέσω φυσικά! Έχω ακούσει πως η Χάρη Της έχει βοηθήσει πολλές κοπέλες να κάνουνε μωράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια, αυτές οι ιστορίες με της Αγία Ειρήνη με συγκίνησαν πάρα πολύ!

Δυστυχώς Irene1 μου δεν ξέρω πού ακριβώς είναι το μοναστήρι, εμένα μου το έφερε η νύφη μου, αλλά νομίζω πως αξίζει τον κόπο τελικά να το βρεις. Είναι γνωστό, πιστεύω αν ρωτήσεις καμιά θεία, μαμά θα ξέρουν.

PIPITSAZOUZOUNA γιατί να περιμένεις τα Χριστούγεννα; στη βράση κολλάει το σίδερο! Από χτες φοράω και τον σπάγγο πάντως για κάθε ενδεχόμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepitakiiiiiiiiiiiiiiiii πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) με εστειλες τωρα!!!!!!!! τι ωραια νεα ειναι αυτα???????????? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!! με μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομα πιο καλη γεννα κοριτσακι μου!!!!!1 ποπο κατι νεα!!!!!!!!!!!! αντε αντε μια μια να περνουμε σειρα!!!! με τοσο γουρι απο τις καινουργιες εγκυουλες......ποιος τη χαρη μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroulini και εσυ???????? αμαν αμαν τι γινεται εδω καλε???? μαλλον ελειψα πολυ!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! δεν σε ειχα δει και δεν το ηξερα!!!!!!! με το καλο και εσυ κοπελαρα,καλη εγκυμοσυνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πού ήσουνα εσύ χάθηκες μικρούλα;;;;; διακόπευες;;;;; Αγκαλίτσες, φιλάκια και τέτοια στην αμμουδιά;;;; μμμμ...για ψάξου κι εσύ, πετάει κανένας πελαργός πάνω από το κεφάλι σου;;;; Έλα να σε κολλήσουμε, άντε άντε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita συνχαρητιρια για την εγκυμοσηνη σου κ με το καλο το νινι σου στην αγκαλια σου..

εγω σε ολη την εγκυμοσηνη μου φορουσα ενα μενταγιον με την Αγια Ειρηνη μου το ειχε φερει η μαμα μου που ειχε παει για προσκυνημα τον καιρο που εκανα την προσπαθεια,ειχα επισης κ λαδακι κ αγιασμο, κ δε σου κρυβω πως ειχα κ μια πολλη καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...