Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΙΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΒΟΛΙΟ


Athena

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΟΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΠΙΡΑΚΙΑ, ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ?ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!Γιατί δεν του τηλεφωνείς;;;Ίσως είναι αλλεργική αντίδραση...

Εμένα μόνο μία φορά έφτασε μέχρι 37.8 πυρετό αλλά πάνω από 38 δίνω ανιπυρετικό κατά οδηγίες γιατρού...

Πάντως επικοινώνησε...Το σημείο του εμβολίου έχει ερεθισμό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΕΘΙΣΜΟ.ΗΤΑΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι καλό...Πάντως αύριο επικοινώνησε...Απλά μία ερωτησούλα...

ΥΣ.συμβουλή φιλική:να ενοχλείς τον παιδίατρο...μην ντρέπεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΙΟΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΝΧΟΘΗΚΑ.ΤΩΡΑ ΝΟΙΟΘΩ ΤΥΨΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ 2 ΣΤΟN ΑΓΚΟΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ.ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ PREVENAR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγώνεσαι ο πυρετός είναι άμεσης επέμβασης και πάλι απλά αντιπυρετικό...

Τα εμβόλια δεν φέρουν παρενέργειες ιδιαίτερες...Ίσως είναι απλά ιδρωτήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ (TETRAVAC) ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ, ΔΥΟ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΕΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΔΙΑΘΕΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΕΤΟ. ΕΦΥΓΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...

line_m123_beg_40_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220f4ef20e1e3eff1dceae920eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew3_beg_d_typew9_time_1004068800_text_c1e3e3e5ebe9eade2026616d703b20c3e9fef1e3eff2202d20c5dfece1f3f4e520ece1e6e920.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...