Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ.


kallio

Recommended Posts

αμα σου φωναξει κιολας, βρισε τον!!!αν ειναι δυνατον!!!αντι να φωνμαξεις εσυ δηλαδη που δε σου εδωσε τη δεουσα σημασια,σε μια ευαισθητη κατασταση,θα φωναξει αυτος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πας αμέσως κοπέλα μου και να μην το σκέφτεσαι καθόλου!!

γιατί στις 8:dry: ???τότε ανοίγει το ιατρείο του:huh: ?τώρα να πας!και μην κάθεσαι στον υπολογιστή και γράφεις,να ξαπλώσεις όπως είπαν τα κορίτσια για παν ενδεχόμενο..καλή επιτυχία και μην αγχώνεσαι είμαστε δίπλα σου,φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 140 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπίτσα κοίτα να ξεκουραστείς τώρα...

Δεν είναι τίποτα...

Εύχομαι καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου χωρίς άλλες περιπέτειες!!!

Φιλάκιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Καλή μου kallio τα λέγαμε και χθες αυτά εμείς στο chat, οτιδήποτε βλέπεις και νιώθεις παίρνεις αμέσως τον γιατρό σου και σε καθοδηγεί αυτός και μόνο.

ΦΥΣΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio, μην στενοχωριεσαι συμβαινει αυτο σε πολλες κοπελες...Να προσεχεις οσο μπορεις περισσοτερο κ ν ακους τον γιατρο σου...Πολλα φιλια κ ολα θα πανε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι αποκολλησεις ειναι συχνο φαινομνο εγω ειχα παθει μια στο τριτο μηνα καιμια στο πεμπτο .Αυτο που θα σας πω ειναι το εξης :οταν ο γυναικολογο λεει ελα 12 τη νυχτα το λεει γιατι θελεινα δει αν η αιμοραγια συνεχιζετε η οχι και επισης μεχρι την ωρα που θα παει να ειναι στο κρεβατι .Εμενα τη πρωτη φορα που ειδα αιμα μου ειχε πει θα κατσεις στο κρεβατι και θα σηκωθεις μονο για τσισακια δεν θα σηκωθεις καθολου αν η αιμοραγια συνεχιιζετε χρειαζετε ωρα και επισης αν δεις περισσοτερη αιμοραγια με ενημερωνεις .Τη δευτρη φορα επειδη ηξερα εκατσα μονη μου στο κρεβατι και τον πηρα τηλ. καιμου ειπε οταν σταματησει θα ερθεις αλλιως θα κατσεις εκει εκτος και αν ειναι πολλη .

Κοριτσια δνε ειμαστε γιατροι ας μην ακυρωνουμε το εργο τους κατι περισσοτερο θα ξερουν και επισης σε αυτες τις περιπτωσεις το μονο που χρειαζετε ειναι ηρεμια εγωεκατσα απο 10 μερες στο κρεβατι ακιημου μια χαρα .Ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ... ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ Ε? ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΙΛΑΚΙΑ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχεις κοριτσάκι μου! Να μην κουράζεσαι καθόλου και να μένεις ξαπλωμένη πολλή ώρα! Αφού είναι εντάξει το σποράκι σου, όλα καλά! Καλή συνέχεια χρυσούλι μου! Να μας λες! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα απο ολα ψυχραιμια,ηρεμια και ξεκουραση και οτι συστησει ο γιατρος.Εχω ακουσει αρκετες τετοιες περιπτωσεις και ολα πηγαν κατ'ευχην.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...