Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ.


kallio

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΕΩΣ.ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ.ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΕΡΙΖΩΝΑΝΕ ΟΛΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΙΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΙΛΟΤΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio,καταρχας μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!

εγω ειμαι στη 19 βδομαδα και ο γιατρος μου ειχε πει στον τελευταιο υπερηχο που ειχα κανει οτι ο πλακουντας μου ειναι χαμηλα και ισως δω λιγο αιμα.μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να ανησυχησω καθολου αν γινει αυτο αλλα να κατσω στο κρεβατι και να παρω utrogestan.μεχρι στιγμης ευτυχως δεν εχει γινει κατι τετοιο....

παρε λοιπον το γιατρο σου τηλ. και πες του τι εγινε....αυτος θα σου πει τι να κανεις....μην αγχωνεσαι και κατσε στο κρεβατι να ξεκουραστεις...

πιστευω οτι δεν ειναι τιποτα και οτι με λιγη ξαπλα ολα θα πανε καλα!!!!!

οτι αλλο θες πες μου!!!!!

ΜΟΝΟ ΜΕΙΝΕ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλιο ξαπλωσε και παρε τηλεφωνο το γιατρο σου

Μαλλον ειναι αποκκολησουλα Ολα θα πανε καλα

Περιμενουμε νεα Ψυχραιμια αντιμετωπιζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου kallio τα λέγαμε και χθες αυτά εμείς στο chat, οτιδήποτε βλέπεις και νιώθεις παίρνεις αμέσως τον γιατρό σου και σε καθοδηγεί αυτός και μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ 12 Η ΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΚΟΛΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ela min agxonese oti egine egine, an to skeftese k stenaxoriese xeirotera ginese para kalitera, i psixologia pezei k auti ton rolo tis. Giati meta tis 12 to vradi???? Den mporei na se dei tora??? Xero k ego den einai ligo epeigon gia na perimeneis mexris tis 12 to vradi pou tha teleiosei autos ta rantevou tou??? Ego otan eixa dei aima k imoun stis protes ebdomades mou eipe na pao katautheian stin kliniki pou vriskotan k autos, empene gia kaisariki ekeini tin ora, molis vgike me exetase kateuthian....aaaaa filenada den mou arese auto!!!!! Mallon prepei na anisixeis gia ton giatro pou exeis .... parton k pes tou pos prepei na se dei tora, isos prepei na sou dosei kapio xapi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ.ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ;;ΔΗΛ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ.ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΔΕ ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΙΔΕ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ;;;

ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΑΝ ΦΟΒΟΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΤΩΡΑ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίεσέ τον αγαπούλα μου να σε δει τώρα!!!!!! Δεν καταλαβαίνει πως επείγει????? Πήγαινε κατευθείαν εκεί στο κάτω-κάτω της γραφής!!!! Τί θα κάνει????? Δεν θα σε εξετάσει?????? Τί σε καλό πια?????? Τους τα σκάμε χοντρά, που να πάρει η ευχή!!!!! Άντε, γιατί τα πήρα τώρα!!!!!:angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γλυκεια μου,

χωρις να το παιζουμε και ειδικες,αλλα συμφωνω κι εγω ,δεν ειναι λιγο αργα το ραντεβου?γιατι δεν σε βαζει πρωτη και να δωσει προτεραιοτητα ως επειγον και μετα ας συνεχισει τα ραντεβου του:dry:

συγνωμη και ουτε θελω να σε αγχωσω αλλα μου ακουγεται πραγματικα πολυ λαθος ολο αυτο....εγω παντως δεν θα αντεχα την αναμονη αυτην,απο μονος του χωρις να σε δει και να σε εξετασει να σκεφτει τι???μαντης ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Opos lene k ta koritsia se kamia periptosi den theloume na se agxosoume...isa isa stin katastasi pou eisai prepei na eisai iremi...pos tha eisai omos an den xereis ti sou simvenei. Merikoi giatroi theloun ligo tarakounima gia na paroun mprosta....parton tilefono apla k pes tou pos den mporeis na perimeneis mexri tis 12 to vradi k pos den se kathisixazei meso tilefonou i diagnosi tou...mporei na min einai tipota k to euxomai pragmatika alla an esto mia sto ekatomirio einai kati giati na min to prolavete oso einai akoma noris??? Min eisai katholou malthaki me oti exei na kanei me to paidi sou k me esena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκιά μου,κι εγώ πιστέυω πως θα έπρεπε να σε δει πιο γρήγορα πιο πολύ για να ηρεμήσεις και να ηρεμήσει και το μωράκι σου που σίγουρα σε νιώθει. Χρειάστηκε στην 13 εβδομάδα τις κύησής μου να μπω στο νοσοκομείο για σοβορό λόγο και στην αίθουσα που ήμουν ήταν τρεις κοπέλες με αποκόλληση και οι τρείς το ξεπέρασαν με ξεκούραση και κάποια φάρμακα που συνέστησε ογιατρός τους.Όλα πηγαν καλά και τώρα περημένουν να γεννήσουν.Μη φοβάσαι καλή μου αλλά καλό είναι την αγωνία σου να τη δείχνεις στον γιατρό σου.όλα θα πάνε καλά θα το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ψυχραιμια κι ηρεμια παρ'τον παλι τηλ και πες του να σε δει τωρα...

δε νομιζω οτι δεν μπορει να παραχωρησει την θεση σου σε καποια αλλη γυναικα,που αυτην την στιγμη μπορει να κανει απλα ενα ΠΑΠ-ΤΕΣΤ....

σκεψου το ετσι απλα...τι επειγει για τον γιατρο σου αυτη την στιγμη;

μην αγχωνεσαι,ξαπλωσε στο κρεββατι,βαλε μουσικη να ακους,μη κανεις ασχημες σκεψεις...εχεις καποιον τωρα διπλα σου για να μην εισαι μονη;

ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα....περιμενουμε τα νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ...

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΗΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΑΙΜΜΟΡΑΓΙΑ...

ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ

ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρέμησε αγαπούλα μου και μείνε ξαπλωμένη, ναι???? Και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου! Να νιώθει το πλασματάκι σου το χάδι της μανούλας του!!!! Φιλάκια και σου εύχομαι ολόκαρδα να πάνε όλα μια χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την κοιλιτσα καλου κακου να μην τη χαιδευεις..καποιοι γιατροι λενε οτι το χαιδεμα βοηθαει στις συσπασεις Ξαπλα και βαθιες ανασες..Ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio έγραψε:

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ 12 Η ΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΚΟΛΗΣΗ
πλακα κανεις?μεχρι το βραδυ δεν ξερεις τι γινεται?γιατι δεν πας σε ενα νοσοκομειο?προσεχε!!!!!!!!!!!εγω ειχα την προηγουμενη εβδομαδα λιγα υγρα παραπανο πηρα τον γιατρο μου 9 ηωρα το απογευμα και αφου με εκραξε γιατι δεν πηγα πιο νωρις<την ωρα που τα ειδα>με ειπε να παω κατευθειαν σε νοσοκομειο γιατι μπορει να ειχαν σπασει τα νερα μου,εγω ειμαι 31 εβδομαδων.επρεπε να σε πει να πας αμεσως!η περιμενε να πας στο γιατρο σου η πανε σε νοσοκομειο.δεν ειναι κακο να πας σε ενα εφημερευων νοσοκομειο!!!!!!!!!προσεχε κουκλα μου!!!ενημερωσε μας!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ(ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ).ΝΑ ΠΑΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ.ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΣ ΤΩΡΑ.ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΜΗΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΑΚΟΥ ΚΕΙ?ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΝΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ.8 Η ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΦΩΝΑΞΕΙ.ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ.8 Η ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΦΩΝΑΞΕΙ.ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...