Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ .......ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ???????


Recommended Posts

Χαρά μου ούτε Λητώ ούτε πουθενά. Εμένα μου συστήσανε ένα κατάστημα που είναι πρατήριο βιοτεχνίας στον Κορυδαλλό. ΜΩΡΟΥΔΟΚΟΣΜΟΣ λέγεται και αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου δώσω και άλλα στοιχεία. Πήρα όλο το σετ κούνια και σιφινιέρα αλλαξιέρα με 550 ευρώ. Και υπήρχαν και πιο οικονομικά σετ. Είναι βιοτεχνία και όλα είναι πολύ καλής ποιότητας. Τα φτιάχνουν εκείνοι. Έκανα μεγάλη έρευνα πριν καταλήξω εκεί. Βρήκα τα πράγματά τους σε πολλά μαγαζιά και στο λητω σε διπλές τιμές. Άσε που μου τα έφεραν και τα έστησαν κιόλας χωρίς καμία επιβάρυνση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου πρότινα την ΙΚΕΑ.Έχει καλές τιμές,είναι εύκολα στην τοποθέτηση(έχει και άτομα που στα τοποθετούν αν δεν μπορείς),τα έπιπλα της είναι μοντέρνα(αν βέβαια σου αρέσει αυτό το στυλ).Εγώ επίπλωσα τους περισσότερους χώρους του σπιτιού μου απο εκεί και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηγα στα BEBE KΑΡΡΑΣ, ΑΝΑΤΕΛΛΩ (ειναι στον καταλογο) τα οποία μου άρεσαν και σαν σχεδια και σαν τιμες - το "ανατέλλω" υπερτερούσε λίγο στους σουμιεδες. Πηγα και στα γνωστα λητω, mothercare, bebe jou κλπ αλλα τελικα ανακαλυψα οτι ειναι πεταμενα λεφτα. Επισης αν δεν θες το κρεβατι να ειναι μεχρι 5 ετων εχει μια βιοτεχνια η mother baby (ειναι στον καταλογο) που εχει αρκετα μεγαλη ποικιλια. εκει οταν πηγα μου κανε και δωρο ενα μαξιλαρι για εγκυους χωρις καν να αγορασω κατι!.

Ελπιζω να χεις ορεξη για ψαξιμο και περπατημα, σαφεις απαιτησεις γιατι αλλιως θα μπερδευτεις αρκετα απο την καθε πωλητρια.

Εγω μαλλον θα τα παρω απο το ανατελλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χαρα!

Κι'εγω την ικεα θα σου προτεινω. Εχει τις καλητερες τιμες, μοντερνα σχεδια και πρωτοτυπα και καλη ποιοτητα. Το μονο ειναι οτι θα πρεπει να τα φτιαξεις μονη σου αλλιως σου στελνουν εκεινοι ανθρωπο και τα φτιαχνει. Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη γιατι εκει βρηκα πραγματα που τα εψαχνα αλλου και δεν τα εβρισκα.

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου,

Εγώ αγόρασα μόνο κούνια, γιατί σιφονιέρα και ντουλάπα χρησιμοποίησα τα έπιπλα του δωματίου του άντρα μου από το πατρικό του. ('Εβαλα παιδικά πόμολα, κουκλάκια και έγιναν μια χαρά!!!).

Κούνια αγόρασα από Mothercare. Είναι κούνια που γίνεται και κρεβατάκι και καλύπτει το παιδί μέχρι 5 ετών. Την αγοράσαμε 280Ευρώ (χωρίς το στρώμα βέβαια) και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Αλαξιέρα - μπανιέρα πήραμε από τα Jumbo με μόλις 50Ευρώ.

Το να αγοράσεις τα έπιπλα του δωματίου για το μωράκι σου είναι μια πολύ ωραία διαδικασία να το χαρείς.

Με το καλό και το μωράκι σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα εγω μενω κοζανη κ για να κοιταξω για βρεφικα επιλπλα θα πρεπει να κατεβουμε θεσ/νικη μια κ εδω οι τιμες ειναι λιγακι για να μην πω πολυ τσιμπημενες,σκεφτομαι να παω στα jumbo κ να παρω μια γνωμη απο εκει,επισης μ'ενδιαφερει το βαψιμο του δωματιου κ ψαχνω για ταπετσαριες με παιδικα σχεδια,ευτηχως μια φιλη μου ασχολειται με διακοσμηση κ θα μου φερει προσπεκτους να παρω μια ιδεα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΙ ΜΠΝΙΕΡΙΤΣΕΣ ΚΤΛ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ JUMBO..ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ.ΘΕΩΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Χαρα εγω για ρον γιο μου πηγα στο stock της kitten στη Δαφνη και πηρα κουνια με 120 ε και 60 ε το στρωμα και ειμαι πολυ ευχαριστημενη, ασε που εχει ενα σωρο πραγματα εκει απο προικα μωρου μεχρι καροτσια -ρουχα κλπ σε χαμηλες τιμες ειναι κοντα στο μετρο της Δαφνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου καλησπέρα!!Και γω έψαχνα για κούνια και τελικά με βοήθησαν εδώ τα κορίτσια..:) :) Την παρήγγειλα απο βιοτεχνία την asterias-bebe..Εχει πάρα πολύ όμορφα σχεδια και χρωματα τα οποια τα διαλέγεις εσύ αφου ειναι χειροποιήτα και πολυ καλής ποιότητα!Την κούνια με όλη την προικα(κουνουπιέρα-στρωμα κοκοφοινικα-παπλωματάκι-πάντες)500€με την εκπτωση!!Τα μπιμπερό-πιπίλες-βουρτσα-ψαλιδάκι κ.τ.λ της chicco,μπανάκι της fisher-price(40€)ιδανικο και για νεογέννητα,και τα υπολοιπα απ τα jumbo..Αυτοκολλητα για τον τοιχο γουίνι 5€,χαλί με αυτοκίνητα μακκουίν(160€ με εκπτωση).

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΒΕΒΕ ΚΑΡΡΑΣ Κ.Πορφυρογέννητου 4, Αθήνα, Ίλιον, 131 21

http://www.bebekarras.gr

Και εγώ Χαρά μου απο βιοτεχνεία τα πήρα που προμηθεύει τα ΛΗΤΩ κ ακριβώς στην μισή τιμή...τα φτιάχνει όπως θέλεις σε οτι σχεδιο θέλεις.

εμεινα πολύ ευχαριστημένη...σου στελνω κ το site να ριξεις μια ματιά...κ οτι θελεις ρώτα με...πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Δυστυχώς στο Internet έχει πολύ λίγα πράγματα και πρέπει να πας η ίδια από τα μαγαζιά για να δεις την ποικιλία και κυρίως την ποιότητά τους. Εμείς παραγγείλαμε την περασμένη εβδομάδα από τα bebejou στο Χαλάνδρι (στην αρχή της Βάρναλη) κρεβατάκι, συρταριέρα-αλλαξιέρα και δίφυλλη ντουλάπα, από τη σειρά Hawai (πολύ πιο σταθερά έπιπλα από τα υπόλοιπα bebe). Και το καρότσι και την προίκα και το χαλί και το μπανάκι από εκεί τα πήραμε και μας έκανε και μια έκπτωση στο σύνολο 20%. Σου το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

:cheer: geia sou, eimai i zenia kai thelo na se rotiso an tha sou itan efkolo na mou doseis tin diefthynsi i to tilefono apo to katastima afto ston korydallo. eimai stin fasi pou koito kai ego gia kounies.

s'eyxaristo poly.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις κοντά σου ΙΚΕΑ προτείνω να το επισκεφτείς οπωσδήποτε. Εχει μεγάλη γκάμα σε βρεφικα είδη(απο επιπλα μέχρι σαλιάρες). Προσωπικά τα πήρα όλα απο εκει και το αποτέλεσμα είναι πανέμορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom to be κι'εγω απο τα εχω παρει ολα και μου εχουν βγει πολυ καλα... και ωραιο αισθητικο αποτελεσμα... ασε που σχεδον καθε εβδομαδα εκει βρισκομαι και ολο και κατι ψωνιζω... θα προσπαθησω καποια στιγμη να ανεβασω φοτο για να δεις...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...