Μετάβαση σε περιεχόμενο

ήρθε και η δική μου η σειρά!!!


Recommended Posts

Αχ, κι άλλη εγκυνοσύνη ακούω, τι καλά!!!:silly:

Τελικά δεν υπάρχει πιο όμορφη ανακοίνωση, για μια υπέροχη εβδομάδα, απο τις ανακοινώσεις σας για εγκυμοσύνες. Συγχαρητήρια σε όλες τις φίλες μας.

marouli32 εύχομαι όλα καλά να σου πάνε, φιλιά πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PIPITSAZOUZOUNA σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Και σε σένα εύχομαι σύντομα με ένα σποράκι!

ΠίτερΠαν ευχαριστώ και ανταποδίδω τις ευχούλες....σου έγραψα και στο δικό σου postακι.

alkostaki μου καλό ευχαριστώ πολύ! Και στα δικά σου!

ΚΕΛΥ μου χωρίς άγχος και με πίστη όλα γίνονται! Ευχαριστώ για τις ευχούλες και σε περιμένω στο club!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Κι εσύ να χαίρεσαι το γλυκό σου μωράκι (που του έχω και αδυναμία)!

Nikol. μου ευχαριστώ! Και σε σένα έυχομαι τα καλύτερα γλυκειά μου!

mirlitsa μου σε ευχαριστώ και σένα πάρα πολύ! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaroulaki

με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

Να απολαύσεις όσο καλύτερα το μοναδικό

αυτό ταξίδι της κύησης..... Είναι μαγικό!!!!!!!!

Θα το κατα-ευχαριστηθείς!!!!!!!

Φιλία στο σποράκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοο!συγχαρητηρια!!!!και απ οτι διαβαζω το ηθελες πολυ και το προσπαθουσες!ανταμειφθηκες λοιπον!ολα καλα ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκειά μου :cheer:

Σου εύχομαι να απολαύσεις αυτό το υπέροχο ταξίδι των εννέα μηνών προς τη μητρότητα και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Μαρουλι πηρες τα αποτελεσματα της 2ης χοριακης σου???

Ολα καλα???

Ναι τα πήρα. Ανέβηκε στις 1502,7 μονάδες!! :) :) Τώρα θα κάνω και την τρίτη την Παρασκευή.

Αναστασούλα μου ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα maroylini μου μες το μυαλο μου ησουν πανω που θα εμπαινα σε σενα να δω τι κανεις ?

πως παει η εγκυμοσυνη ομορφουλα ολα καλα ?

τι εγινε ολο την κοιλιτσα σου χαιδευεις ?:laugh: :laugh:

και εισαι συνεχεια με ενα χαμογελο :laugh: :laugh: ?:laugh:

φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel για την ώρα πηγαίνει καλά. Την Παρασκευή θα κάνω και την τρίτη χοριακή. Πάντως ακόμη δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω! Όμως σίγουρα είμαι συνεχώς με ενα τεράστιο χαμόγελο!

Δεν έχω πάει ακόμη στο γιατρό και έχω λίγο άγχος γιατί δεν ξέρω τί πρέπει να προσέχω, τί να αποφεύγω κ.λ.π.

Το ΣΚ έχουμε προγραμματισμένο ταξίδι με αυτοκίνητο Αθήνα-Καλαμάτα και το άλλο ΣΚ ταξίδι με πλοίο. Δεν ξέρω αν πρέπει να πάω, μήπως κάνω κακό στο εμβρυάκι μου? Εσείς τί λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroulini γιατι να μην πας κυρια θα πας, κυρια θα γυρισεις

δεν θα σηκωσεις αποσκευες το μονο που θα κανεις ειναι να βολταρεις και να καθεσαι ,παρε τον γιατρο σου ενα τηλ.δεν ειναι ντροπη να εχεις και τη γνωμη του ειδικου (γιατι στην αρχη λενε οτι πρεπει να εισαι προσεχτικη)

φιλια πολλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marouli χαιρομαι πολυ που ολα πανε καλα.. Πολυ καλη η χοριακη σου...Εγω θα σου ελεγα να τις κανεις τις εκδρομουλες σου, απλα να προσεχεις λιγο παραπανω. Μην σηκωνεις βαρη, μην κουραζεσαι και να προσεχεις την διατροφη σου (οχι πολλα λιπαρα, οχι τηγανιτα, και τα λαχανικα καλυτερα ψημενα). Αυτα ειπε σ'εμενα ο γιατρος μου την Παρασκευη που πηγα. Εμεις ειδαμε το σακο, καρδουλα θα ακουσουμε την επομενη φορα.....Φιλια και να προσεχεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Anastacia έγραψε:

Ναι τα πήρα. Ανέβηκε στις 1502,7 μονάδες!! :) :) Τώρα θα κάνω και την τρίτη την Παρασκευή.

Αναστασούλα μου ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες.[/quote:1rnjwmj1]

Μπραβο βρε κοπελα μου τελεια τα νεα σου!!!Η χοριακη ειναι ψηλααααα!!!Εγω δε βλεπω κ το λογο να κανεις αλλη,αλλα ο γιατρος σου ξερει!!!Οπως επισης κ για τα ταξιδακια σου!Παντως εγω 5 εβδομαδων-μολις το ειχα μαθει πηγα με αυτοκινητο απο Θεσ/νικη-Καρπενησι!!!!Και ειχε κ χιονια!!!Να προσεχεις κ ολα καλα!!!

Αντε να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου τωρα!!!Μην ξεχνας...Περναει γρηγορα ο καιρος!!!Ζηστο οσο περισσοτερο μπορεις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

maroylini τι κανεις ? πως παει βρε το bebe ?

τα νεα σου απο ποιον θα τα μαθαινουμε εαν δεν μπαινεις να μας τα πεις ?ολα καλα ? ελπιζω να μην σε παιδευει απο τοσο μικρουλι :P :P το νινι ?

:kiss: :kiss: πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Και βέβαια μπαίνω και λέω τα νέα μου τα οποία αν θέλεις θα τα μαθαίνεις από το post "Απριλιάτικα μωράκια" που ανοίξαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΑΝΑΓΚΕΛΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ Ε Γ Κ Υ Ο Σ!!!!!ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΧΘΕς Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ Κ ΤΩΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΙς ΧΟΡΙΑΚΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...