Μετάβαση σε περιεχόμενο

ήρθε και η δική μου η σειρά!!!


Recommended Posts

Καλά μου κοριτσάκια ήρθε επιτέλους και η δική μου σειρά να κάνω την πιό ευχάριστη ανακοίνωση της ζωής μου!

Ναι, είμαι εγκυούλα!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σήμερα, 1η μέρα καθυστέρησης έκανα το τεστ predictor και φάνηκε μία αχνη γραμμή. Έκανα και χοριακή και έδειξε 325,2 μονάδες. Η τελευταία περίοδός μου ήταν στις 9/7. Είναι καλές οι μονάδες? Πείτε μου σας παρακαλώ εσείς που ξέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ,ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ,ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ.ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΡΕΦΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

ΜΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου ευχαριστώ πολύ πολύ!! Κι εσύ να χαίρεσαι το αγγελούδι σου!

Νανά μου ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου φιλενάδα!! Εύχομαι να ακούσουμε κι από σένα σύντομα τα ευχάριστα νέα!

Ας μου πεί κάποιος που ξέρει, οι μονάδες μου είναι καλές για την εβδομάδα που είμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

maroylini moyoyoyooyoyoyoyooyoy

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ????????????????????????????????????

ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΕΙΕΙΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΟΥΛΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!ΓΙΟΥΧΟΥΧΟΥΟΥΟΥ!!!!ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΕΜΙΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΛΕΣ ΚΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 190 ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 300 ΚΑΙ ΒΑΛΕ,ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ;;;

ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΓΚΥΟΣ!!!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΣΕΡΤΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ''ΤΙΜΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ'' ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΣΤΟ GYN.GR 'H STO PARENTS.GR ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ!!

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ μου και σένα σε ευχαριστώ πολύ!

Και εύχομαι και στις δυο σας τα καλύτερα!

Αχ, είμαι και μόνη μου εδώ στο νησί! Θα προσπαθήσω να παω αύριο Αθήνα με το αεροπλάνο θα μπώ στη λίστα αναμονής και ίσως με βάλουν! Θέλω να πάω στον αντρούλη μου!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 απο το στομα σου κ στου θεου το αυτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

χαχαχαχιχαιαχιαχιχαιαχιιαιαχ

για λεγε του το ειπες????????/πως αντεδρασε??????

η θα του το πεις απο κοντα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ MAROULAKI ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ:) :) :) ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :) :) ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΛΥ.:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μου ναι του το είπα τηλεφωνικά! Χάρηκε βέβαια πάρα πολύ αλλά γενικά είναι συγκρατημένος γιατί ως γιατρός γνωρίζει και τους κινδύνους αλλά βέβαια δε μου είπε κάτι τέτοιο απλά το κατάλαβα.

Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!

Πάντως κοριτσάκια μου εμένα με βοήθησε το τεστ ωορρηξίας. Βγήκε θετικό την 15η μέρα και οι επαφές ήταν 14η, 15η, 16η, 17η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι mariant μου το ήθελα πραγματικά πάρα πολύ και σου εύχομαι και από εδώ και στα δικά σου για να είναι διπλή η ευχή μου! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλι μου συγχαρητηρια!!! καλως ηλθες στην παρεα με τις εγκυουλες! οσο για τον αριθμο της χοριακης σου να ξερεις πως αυξανεται σε τεραστιο βαθμο με την μερα! την στιγμη που ειναι 3 ψηφια ηδη προχωραει η εγκυμοσυνη! δηλαδη πρεπει να εισαι τωρα 3-4 βδομαδων. κοψε το τσιγαρο, καφεϊνη, αλκοολ, μην παιρνεις βαρος, μην κανεις αφρολουτρο, σαουνα, υπερβολικο ζεστο ντους...αυτα απαγορευονται!

να εισαι χαλαρη και ηρεμη!

συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroulini μου ευχαριστώ πολύ καλή μου και για τις συμβουλές! Και εσύ καλό υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου!

Δεν καπνίζω, δεν πίνω και τα κιλά μου είναι λιγότερα από τα φυσιολογικά. Όταν λες αφρόλουτρο εννοείς να μουλιάζω στη μπανιέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ κι εγώ στο επίσημο post σου!!

Σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να τη χαρείς όσο μπορείς.

Να παίρνεις μόνο χαρές κατά την πορεία της και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Να είστε κι εσείς γεροί, ευτυχισμένοι και χαρούμενοι ΠΑΝΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια.. Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη! Απόλαυσε το όσο μπορείς!! Κοιμήσου όσο μπορείς!! Μόλις γεννήσεις... αρχίζει το δύσκολο!! Είναι όμως τέλεια όταν αντικρύζεις το μωράκι σου, να σου γελάει έστω κι ασυνείδητα.. να νιώθει σιγουριά στην αγκαλιά σου, να κάνεις μορφασμούς ανακούφισης κι ευχαρίστησης όταν το ταίζεις, όταν το έχεις στο στήθος σου... Αχχχ !! Όσο πτώμα κι αν είμαι συγκινήθηκα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου (Maniamounias) σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Κι εσύ να μη στεναχωριέσαι για τίποτα και για κανέναν. Όλα θα γίνουν στην ώρα τους

milinoula μου, και σένα σε ευχαριστώ πολύ και περιμένω και τη δική σου ανακοίνωση που δε θα αργήσει να έρθει...είμαι σίγουρη! ;)

boymamma ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου!

dallia μου σε ευχαριστώ και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο το γιό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apisaki μου σε ευχαριστώ πολύ!! Πράγματι πετάω σε ροζ-γαλάζια συννεφάκια και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!

Θέλω να γίνω μαμά! σ'ευχαριστώ και σένα πολύ! Και στα δικά σου εύχομαι σύντομα!! :laugh:

Τόμα μου ευχαριστώ!! Και εσύ γλυκειά μου με το καλό να φέρεις στον κόσμο το αγγελούδι σου!

Είστε όλες τόσο γλυκιές, με συγκινήσατε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marouli μου σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε εννέα μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι...Να ευχαριστηθείς όσο μπορείς αυτήν την περίοδο, γιατί θα νιώσεις πρωτόγνωρα συναισθήματα, να ξεκουράζεσαι και να πρόσεχεις...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...