Μετάβαση σε περιεχόμενο

ήρθε και η δική μου η σειρά!!!


Recommended Posts

συγχαρητηρια!!!!!!!!

σου ευχομαι μια τελειααααααααα εγκυμοσυνη!!!!!!!!

οι μοναδες τις χοριακης σου ειναι μια χαρα!!!!!σκεψου οτι εγω ξεκινησα με 52 μοναδες!!!!!!

σε ποιο νησακι μενεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: Συγχαρητήρια!!!!!!!

Καλώς ήρθες στο μαγικό κόσμο της εγκυμοσύνης κ της μητρότητας...

Όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου,αν κ αυτό πιστεύω οτι είναι σίγουρο-αφού το ήθελες τόσο πολύ ο Θεούλης θα σε ανταμοίψει..

Περιμένουμε νέα σου..Φιλάκια πολλά:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli μου συγχαρητηρια!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Δεν φανταζεσαι ποσο χαρηκα για σενα....να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μarouli μου συγχαρητήρια και από εμένα...χάρηκα και εγώ για σένα...άτε με το καλό.να σου πάνε όλα καλά και να μας κρατάς ενήμερες...μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 ευχαριστώ πάρα πολύ! Είσαι πολύ γλυκιά! Και εσύ να χαίρεσαι την πανέμορφη μπουμπού σου!

grousi μου ευχαριστώ καλή μου! Τα καλύτερα εύχομαι και σε σένα!

mummydi πολύ σ' ευχαριστώ και σένα! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!

maria.g μου σχεδόν μαζί μείναμε εγκυούλες! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου γλυκο σου ευχομαι οτι μα οτι καλυτερο!!!!!!!!!να εχεις την πιο τελεια εγκυμοσυνη!!!κοιτα να το απολαυσεις μεχρι εκει που δεν παει αλλο!!!!ειναι η πιο τελεια περιοδος υης ζωης σου!!με το καλο σε 8 μηνες να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!

αντε να μας φερεις γουρι να δουμε κι εμεις αυτο το μηνα ενα τεραστιο + !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και όταν με το καλό έρθει η ώρα να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές και πανέμορφο μωράκι!!!!

Όσο για τις τιμές σου είναι μια χαρά!!! Εγώ την δεύτερη μέρα καθυστέρησης 03/06 είχα 103, μετά από 3 μέρες 06/06 είχα 439 και μετά από άλλες 10 μέρες 16/06 είχα 12.921!!!! Βέβαια οι τιμές διαφέρουν σε καθε κοπέλα οπότε μην συγκρίνεις.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη, μια εύκολη γέννα και ένα ήρεμο και γλυκό μεγάλωμα του παιδιού σου.

Να έχεις ΔΥΝΑΜΗ και ΥΠΟΜΟΝΗ.

Βασικά υπομονή θα χρειαστείς και τίποτα άλλο.

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Μπραβο!!!Συγχαρητηρια μαρουλακι μου,χαρηκα παρα πολυ για σενα!:laugh:

ευχομαι με το καλο να ερθει η ευλογημενη ωρα που θα το κρατησεις στην αγκαλια σου!Πολλα φιλια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σου εγραψα και στην παλια μας παρεα χα χα χα χα!!!!Χαιρομαι τοσο πολυ γι αυτα τα νεα!!!!Θελω και περιμενω απο ολες να μαθω οτι ειναι εγκυουλες!Γιατι ειναι οτι πιο ομορφο!!!!!Ευχομαι τα καλυτερα!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroulini μου:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχεις μια ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη !!!!!

καλα το πως χαρηκα που σε διαβασα χθες στο αλλο post οτι εισαι εγκυουλα δεν λεγεται,ολες οι ευχες μου κοντα σου

μια ερωτηση που σου εγραψα και στο αλλο post θα ξανακανω

μηπως κολλαει να ρθω να με κολλησεις :laugh: :P :laugh: :silly: χα χα χα χι χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλες μου σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ όλες και μία μία ξεχωριστά!!

maryloo28, serene, annoula30, Υβοννη, Aristina, @ngel, chrysoyla

Ευχαριστώ για το πραγματικό σας ενδιαφέρον και εύχομαι σε όσα κοριτσάκια που το περιμένουν μακάρι να τους το "κολλήσω"!. Είναι ότι πιό όμορφο μπορεί να αισθανθεί μία γυναίκα!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου όμορφο! Πάρα πολύ χάρηκα! Μπράβο σου! Με το καλό να "φουσκώσεις" και να σου στείλει ο Θεούλης μας ένα υπέροχο και πανέμορφο νινάκι! Πολλά-πολλά φιλάκια κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα ππου διαβαζω πρωι πρωι;;μου εφτιαξες τη μερα!συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!ευχομαι ολα να οανε τελεια!!!!!!!!αντε και στα δικα μας παναγιτσα μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...