Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΝΑΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;;;


Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα εγω λιγους μηνες πριν κλεισω τα 28 εμεινα εγκυος το καλυτερο ομως ηταν οτι ενα μηνα μετα αφου αραββωνιαστηκα με τον αντρα μου εμεινα εγκυος χα χα χα χα και στον γαμο μας ημουν ηδη 5,5 μηνων αλλα μου αρεσε παρα πολυ τωρα που ο μικρουλακος μας ειναι 7,5 μηνων θελω να ξαναγινω μανουλα παντως να μην στεναχοριεσαι καθολου θα γινεις και συ οπως ολες μας και εγω πριν γνωρισω τον αντρα μου ελεγα συνεχεια ποτε θα γινω μανα ποτε θα παντρευτω γιατι πλησιαζα τα 28 και ολα γιναν ξαφνικαααααααααα ερωτευτηκαμε τρελλα και λιγο πιο μετα ηρθε και ο μπεμπης μας ευχομαι λοιπον τα καλυτερα σε σενα και συντομα μανουλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανα μου μην αγχωνεσαι κουκλα μου!Δεν σε πηραν και τα χρονια!Εγω εγινα μανουλα πρωτη φορα στα 26 και τωρα στα 28 περιμενω το δευτερο μωρακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΑ 25 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ 21 ΟΠΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΘΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA MOY ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ... ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εγινα μανουλα 26 χρονων τωρα ο Αλεξανδρουκος μου εινια 8,5μηνων...χωρις αγχοσ ολα γινονται..δεν χρειαζεται να το πολυσκεφτομαστε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου η μητρότητα δεν έχει ηλικία γλυκειά μου.

Η κάθε γυναίκα γίνεται μανούλα όταν θέλει ο θεούλης.

Δεν ξέρω για ποιό λόγο άνοιξες αυτό το ποστ, ίσως για να ξεαγχωθείς, αλλά από τις ηλικίες που γράψανε τα κορίτσια μάλλον θα αγχώθηκες περισσότερο.

Όλα θα γίνουν στην ώρα τους για όλες μας! :)

Εγώ σε 3 μήνες γίνομαι 34 και δεν έχω ακόμη μωρό. Όμως ελπίζω. Θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΑ 28!!ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ!!ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω παιδάκι,το ξέρεις καλά αυτό,και έκλεισα τα 24 πριν 2 μήνες.

Και γω αγχώνομαι αγάπη μου,μ'έπιασε και μένα πανικός ανήμερα των γενεθλίων μου και ήθελα να κοιμηθώ από τις 15 Ιουνίου και να ξυπνήσω στις 17 (16 είχα γενέθλια) .

Κάποτε περίμενα πως και πως αυτή την ημερομηνία.Από τότε που πάτησα τα 20,δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι.

Άσε που εκείνη τη μέρα φέτος μπήκα στο τριπάκι και σκεφτόμουν πώς θα ήταν η ζωή μου αν είχα γνωρίσει τον άντρα μου λίγα χρόνια πριν,και κάτι τέτοιες κουλαμάρες.

Να σου πω να μην αγχώνεσαι;Οχι.Δε θα το πω.Γιατί σε καταλαβαίνω.

Όλες όσες κάνανε μωράκια,λένε ότι δεν πρέπει ν'αγχώνεσαι,αφού έτσι τα κατάφεραν κι αυτές!Πως όμως;

Εγώ δε δουλεύω,ούτε έχω με κάτι ν'ασχοληθώ,γίνεται να μη το σκέφτομαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ????

ΚΑΛΕ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ!!

ΖΗΣΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΌΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ!!!

ΕΓΩ ΣΤΑ 27 ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 31.

ΤΩΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ.ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.

ΑΝ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ:blush: ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕΣ!!!

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ. ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Η ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ 2ΑΡΑΚΙ ΕΠΑΝΩ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, Δήμητρα, θα σε δείρω!!!!!!! Τα 24 έκλεισες κοπέλα μου, όχι τα 84!!!!!!!!!!!! Βρέφος είσαι ακόμα, τι βρέφος, νεογέννητο!!!!!!!!!!! Έχεις χρόνια μπροστά σου να κάνεις χιλιάδες πράγματα. Βέβαια, καλά κάνεις και δεν επαναπαύεσαι, και δε λες "έχω χρόνια, θα κάνω παιδιά μετά τα 30", αλλά όχι να πάθεις και υπαρξιακή κρίση που έκλεισες τα 24!!!!!!!!!!!! Να πάθω εγώ που έκλεισα τα 29 και πάω για τα ακατανόμαστα, να το δεχτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας.

με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 10 χρονια και κατι

παντρεμενοι 8 μηνες και περιμενουμε ταα πρωτα μας παιδακια.

εγω σε ενα μηνα κλεινω τα 26

οποτε υπολογιστε.!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΞΕ-ΑΓΧΩΝΕΤΕ!

ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ!ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ!ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 20,30 Ή 40.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝ 26 ΚΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΕ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ 1,5ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 38.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΧΡΟΝΙΑ.ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΓΙΑ 2ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια μου παντρευτηκα για πρωτη φορα στα 23.ημουνα μεχρι τα 30 σχεδον με τον πρωτο μου αντρα,προσπαθουσαμε για παιδι αλλα τιποτα.στα 30 χωρισα και ενα χρονο αργοτερα γνωρισα τον δευτερο μου αντρα.εμεινα εγκυος στα 33 μου κ τωρα λιγο πριν κλεισω τα 34 γενναω.παντρευτηκαμε πριν 12 μερες και περιμενουμε το πρωτο μας μωρακι.το κοριτσακι μας!!!!ειμαι πολυ ευτιχισμενη τωρα, αν και τα πραγματα δεν μου πηγαν και τοσο καλα παλαιοτερα!!! μην αγχωνεστε ολα θα γινουν στην ωρα τους,αφηστε τον εαυτο σας ελευθερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΟΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΓΕΜΙΖΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΄΄ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΠΟΣΑ ΘΑ ΤΟΥ ΜΑΘΑΙΝΑ΄΄ΑΥΤΟ ΣΕ ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΤΛ.

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΛΑΙΝΕ,ΠΑΙΖΟΥΝΕ,ΦΩΝΑΖΟΥΝΕ...ΟΥΦ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΑ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΩ ΛΙΓΟ,ΝΑ Μ ΑΛΛΑΞΩ.ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΟ,ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΘΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ... ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ, ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ. ΣΤΑ 30 ΠΧ Η 35... ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΙΔΙ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ? " ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!" ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΓΟΥΝ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΣΕΞΥ ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΧΕΧΕΧΕ!!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω με τον αντρα μου ειμαστε μαζι περιπου 7 χρονια, παντρευτηκαμε τον περασμενο Οκτωβρη κ ο μπουμπης μας γεννηθηκε οταν ημουν 25 κ ο αντρας μου 29μισο. Και θα ηθελα να κανουμε συντομα κ το δευτερο! Μην αγχωνεσαι κ μην το σκεφτεσαι, ολα ερχονται στον καιρο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

kalispera kai apo mena egw egina sta 27......para 2 mines kai sta 28 kai 3 mines tha exw kai to 2 mwraki mou...an ola pane kala:)

eyxomai sintoma kai se sena

jovanna που χάθηκες βρε κοπελάρα μου!

Τι φανταστικά νέα μας φέρνεις?

Είσαι εγκυούλα? Όλα με το καλό να πάνε και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι, τόσο όμορφο όσο και ο Κωνσταντίνος σου! Και αν είναι και κορίτσι και σου-του μοιάζει... Πωπω... Χαμός!

Α! Ξέφυγα πάλι αλλά ενθουσιάστηκα με τα νέα!

29 παρά 1,5 μήνα με έκανε το Μαράκι μου μητέρα! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω ειμαι 24,5 αλλα 3 χρονια παντρεμενη.βριζω καθημερινα τον εαυτο μου που δεν ηθελα αμεσως παιδακι γιατι δηθεν ημουν μικρη και δεν ενοιωθα ετοιμη και δεν ειχα ζησει τιποτα με τον αντρ μου και αλλες τετοιες μπουρδες που τοτε τις πιστευα κιολας!ημουν πολυ ηλ...α!!!τωρα θελω σαν ΤΡΕΛΗ ενα μωρακι το οποιο δεν ερχεται!!!εχω αγχωθει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟ.ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΣΤΑ 22,ΑΛΛΗ ΣΤΑ 25,ΑΛΛΗ ΣΤΑ 30 ΚΙ ΑΛΛΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΑ 35 Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΝ!!!

ΕΙΝΑΙ Κ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ,ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ!ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ!!

ΝΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟΥ 2008 ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2008,ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΑΣΚΑΛΑ (ΠΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΒΡΙΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!)ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΕΘΩ....:(

ΕΔΩ Κ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ Κ ΕΧΩ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΨΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΝΑΝΑ ΜΟΥ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΒΑΨΙΜΑΤΟΣ!!!ΝΑΙ!!!!ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΨΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ!!!

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ,ΟΕΟΟΟΟΟ????ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!

ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΤΡΕΛΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...