Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΝΑΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;;;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ 18 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 28!ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΕΝΤΑΞΕΙ;;ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑ ΤΟΣΟ!!!ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ;;;;;!!!

ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΦΛΕΓΟΝ ΖΗΤΗΜΑ!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ;;;ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ 4.ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΖΙΦΟΣ.ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;;ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νανα μη αγχωνεσαι...ολα θα γινουν,,,ωραιο θεμα ανοιξες:P

εγω εγινα μανουλα 28 παρα 5 μηνες,διλ 27,5 χρονων,,,

ευχομαι συντομα μανουλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΙ ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ!27,5 Ε;;;ΠΑΕΙ ΠΑΕΙ ΓΕΡΑΣΑ.ΕΓΩ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9,ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ!:lol::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑΝΑ!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΒΡΕ....ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΕΣΥ!!!!!!

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 23,5...ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ,ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 27 ΧΡΟΝΩΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου και εγω χαλαρη ημουν στα 27-28 μου και επρεπε να φτασω τα 30 για να αρχισω να ψαχνομαι και "εχασα" τοσο καιρο,βρε δεν πας να κανεις τις εξετασεις να δεις οτι ολα ειναι καλα και μολις γυρισει το ναυτακι σου ;):blush: ............!!!!!!!!!!.......ξερεις εσυ:laugh: :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 Μη μου αγχεσαι! Ηρθα εγω η γρια κοτα να σε ξεαγχωσω!!!χαχα:P

Λοιπον, εγω εγινα μαμα τον περασμενο Απριλιο, ενα μηνα πριν κλεισω τα 32 μου! Η αληθεια ειναι οτι το θελα απο τα 28 μου αλλα ο αντρας μου δεν ενοιωθε ελεγε ετοιμος...τελος παντων ...μεγαλη ιστορια. Τελικα εγινα, αυτο μετραει.

Υπομονη να εχεις και οσο μπορεις οχι αγχος και ολα θα γινουν στην ωρα τους. 2 μηνες προσπαθειες και με αγχος δεν ειναι πολυ πιστευω δε χρειαζεσαι εξετασεις...συνεχισε τις προσπαθειες χαλαρα...

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ Ε;;Ε ΝΑ ΠΑΩ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ,ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ,ΝΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ,ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΞΩ,ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ...ΤΙ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ Ε;;;ΕΣΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕ ΚΙ ΕΓΩ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΜΕ ΝΕΣ!!!Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΒΥ SM,TOYΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΕΥΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥ ΜΩΡΟ;;;ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;;;;ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ.ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι τετοιος πανικος ; εγω εμεινα εγκυος στα 33 και τωρα ειμαι 38 και νιωθω μια χαρ με την ηλικια μου μαλιστα εχω βαλει μπροστα και για το δευτερο αν θελι να ερθι καλως αλλιως τι να κανουμε ; Τον πανικο στο εγραψα για το πως περνανε τα χρονια ; και που νακλεισεις τα 35 εκει να δεις και οταν θα κοντευεις τα 40 ; εγω ξερω να πω οτι οσο μεγαλωνουμε γινομαστε και πιο ωριμες και αντιμετωπιζουμε τα πραγματα με περισσοτερη ψυχραιμια .

Αλλωσρε δνε εχετε προσπαθησει ακιπολυ καιρο .με το που ερθει κατευθειαν στο κρεβατι και θα δεις θα ερθει και το παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOOOOOOOOOOOOOOO......28 ΧΡΟΝΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΟΧΙ 78!!!!!ΕΓΩ ΣΕ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 30 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ?????:P ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΒΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΟΥ.....;) ;) ;) ;) ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ....ΚΑΙ ΜΩΡΟ ΘΑ ΔΕΙΣ...ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ...ΚΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana moy καλημερα και απο εμενα.......εγω ειμαι η ειρηνη και μολις προχτες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.....και ειμαι 25.....αλλα μην αγχωνεσαι θα ερθει συντομα και σε σενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νανα μου! Εγώ έγινα μαμα στα 28 χρόνια και ένα μήνα. Δεν πέρασαν τα χρόνια μωρέ, μην αγχώνεσαι :) Στην ιδανική ηλικία είσαι! Σου εύχομαι γρήγορα να έχεις ένα μωράκι στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου καλημερα...εχει δικιο η βανια κοπελα μου γιατι τοσο ανχος; εγω εγινα μανουλα 36,μισο εε.....κ τι εγινε; καλιο αργα παρα ποτε;) ασε που ευχαριστω το Θεο μερα νυχτα που η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ κ μπορουμε κ κανουμε παιδακια εστω κ σ'αυτη την ηλικια.....

ξερεις τι μου λεει μια κυρια στην ηλικια της μαμας μου μακαρι να ειχα τα χρονια σου, βλεπεις τοτε δεν ηταν εξωσωματικες κ τετοια κ δυστηχως εμεινε ατεκνη........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νανα!!!εγω ειμαι 22 και σε 3 μηνες θα γεννησω το κοριτσακι μου...αλλα εγω ειμαι αλλου παπα ευαγγελιο. μην αγχωνεσαι αυτα ειναι γραφτα..οποτε το στειλει ο θεουλης...δεν σε πηρανε και τα χρονια...:) .πιστευω οτι θα γινεις συντομα μανουλα...απλα δεν θελει αγχος...;) φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα....

Εγώ θα γίνω μανούλα (πρώτα ο Θεός) 2 μήνες πριν πατήσω τα ..... :angry: 30!!!

:laugh:

Όλα είναι σχετικά.... μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ:P 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ 29, ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑ 25,5.

ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχας νανουλα μου γιατι αγχωνεσαι? εισαι μικρη ακομη εγω εγινα μανουλα στα 33 μου δηλαδη 5 χρονια παραπανω απο εσενα

θα ερθει και η δικη σου σειρα βρε κουτο μην βαζεις αδικα το αγχος στην ζωη σου φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα δεν χρειαζεται τοσο αγχος οσο αφορα την ηλικια εισαι μια χαρα και σιγα βρε 2 μηνες προσπαθησατε θα ερθει το μωρακι σου B) .Εγω θα γινω μανουλα πρωτα ο θεος 2 μηνες πριν τα 29.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγω θα γεννησω σε ενα μηνα το πολυ και θα ειμαι 28 και 2 μηνων!! Γιατι τοσο αγχος? η γιατρος μου υποστηριζει οτι η καλυτερη ηλικια για να γινεις μανα ειναι τα 30!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...