Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεξ και γυμναστικη


Recommended Posts

τις τελευταιες μερες τα πονακια μειωθηκανε, και οταν το καναμε αυτη τη φορα δεν πονεσα καθολου!:laugh: βεβαια ημασταν προσεκτικοι!:P οσο για τη γυμναστικη θα ρωτησω τον γιατρο μου καλυτερα σιγουρα πραγματα!

μακαρι και εγω μεχρι τον 5ον μηνα να παρω μονο 1 κιλο!!!;)

ευχαριστω για ολες τις συμβουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tatist τι γινεται? εχεις δικιο και σιγουρα θα ρωτησω τον γιατρο μου για το ελλειπτικο!

λογω του οτι εισαι αρκετα γυμνασμενη, δεν νομιζω να εχεις περισσοτερη χαλαρωση, τουλαχιστον σε συγκριση με μια που δεν γυμναζεται, για αυτο μη ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περπατημα,ειναι οτι καλυτερο.Οσο για τα κιλα το πολυ μεχρι τον 4ο μηνα μπορεις να χασεις με διατροφη και παρακολουθηση απο ειδικο -ΟΧΙ μονη σου.Μετα το μωρο τρεφεται απο σενα και δεν παιζουμε με αυτα.

Σεξ,εκτος αν σου εχει πει ο γιατρος σου το αντιθετο,εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εκανα κανονικα αλλα με προσοχη χωρις ακροβατικα:P μεχρι τον 7ο,μετα μου το κοψε ο γυναικολογος,ειχα και μια κοιλια αλλο πραγμα και φοβοταν ο αντρας μου.

Και τωρα που ειμαι 3 μηνων σχεδον κανω ,αλλα μου ειχε πει ο γυναικολογος μου να αποφευγω ολες τις δραστηριοτητες (σεξ,γυμναστηκη,κουραση κτλ) τις μερες του μηνα που θα ειχα περιοδο αν δεν ημουν εγγυος .(γιατι δεν τον ρωτησα,αλλα θα ρωτησω να μαθω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια. Κατ' αρχήν, αυτό το ελλειπτικό που λέτε συνέχεια, τι είναι;

Επίσης, σε περίπτωση που είμαι έγκυος και είμαι 2-3 εβδομάδων, μπορεί και λιγότερο, θα μου κάνει κακό το γυμναστήριο; Σημειωτέον ότι στο γυμναστήριο που πάω το πρόγραμμα διαρκεί μόνο μισή ώρα και τα μηχανήματα δεν είναι με βάρη, αλλά με αντιστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...