Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΚΑΛΥΝΥΧΤΩ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ..ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΕΥΧΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΣΚΕΨΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΗΡΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!!ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα...Το ίδιο συνέβει κ σε μένα πριν 3 εβδομάδες. Θετικά δύο τεστ αλλά χωριακή 0. Κ μετά από 3 μέρες περίοδος. Κ εγώ ακριβώς το ίδιο ένιωσα..Είναι πολύ δύκολο αλλά σκέψου θετικά, χαλάρωσε κ θα ξαναπροσπαθήσετε κ να δεις πως τότε όλα θα πάνε καλά..Φιλιά πολλά κι απο μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ακριβώς αυτό μου έτυχε: 2 τεστ θετικά και οι αναλύσεις αρνητικές. Την ίδια μέρα περίοδος... :blink: Ήταν πολύ απογοητευτικό...

Κουράγιο σε όλες μας και κυρίως, όχι άγχος. Θετική σκέψη μόνο!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας και απο μενα ειμαι καινουρια εδω και θελω να σας πω οτι εγω βρηκα γιατι δεν γινετε η εμφυτευση του εμβριου στη μητρα μου εχω χασει ενα παιδακι μετα απο εξωσωματικη και μετα προσπαθησα αλλες 2 φορες και η χωριακη δεν ανεβαινε.απογοητευτηκα εκλαιγα γενικα ημουν πολυ χαλια τελικα μια φιλη μου ειπε να παω σε εναν γεννετιστη μετα απο πολυ σκεψη πηγα και βρηκα τη ηταν εκανα εξετασεις και εχω θετικη τη νκ!ειναι καντισωματα που εχει ο οργανισμος μας..εαυτα προκαλουντε κυριως απο τον ερπη και ο αντρας μου βγαζει στα χειλια του.αυτο σε εμενα δεν αφηνει την εμφυτευση του εμβριου..δεν ειναι τιποτα σοβαρο απλα θα κανω ενα εμβολιο πριν την ξεκινησω για μωρο(τωρα δεν με αφηνει γιατι ειναι καλοκαιρι και εχει πολλες αποβολες)και κατα τη διαρκεια της εγκυμωσυνης μακαρι ολες μας να τα καταφερουμε και να κρατησουμε στην αγκαλια μας ενα γερο παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 λυπάμαι για την ατυχία σου :(

Μην απογοητευτελις όμως!Την επόμενη φορά θα είσαι πιο τυχερή!:)

Όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου!!!:kiss:

Καλό καλοκαίρι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπήθηκα πολύ μ' αυτή την άσχημη εξέλιξη.:(

Μην απογοητεύεσαι όμως..:)

Εύχομαι σύντομα ο Θεός να σου στείλει ένα γερό μωράκι που να σε γεμίσει ευτυχία και να σε κάνει να κλαίς μόνο από χαρά!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 lypamai para poli:|(distixws perasa k gw mia tetoia empeiria!asximo sinaisthima alla....!ti na kanoume?O THEOS xerei kati kalitera apo emas!omws prospathise na peis ston eauto sou, oti tha xanameineis ki ola ma ola tha pane mia xara!thetiki skepsi panw apo ola:)sigoura einai poli diskolo giati to perasa kai gw prin 6 mines!ponos, klama, den akouga kanena oti k an m legane!ena tha s pw!o xronos einai o kaliteros giatros!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι είμαι η Κατερίνα και είμαι μαμά τριών παιδιών καταρχάς θα ήθελα να σου πώ να μην στεναχωριέσαι τόσο πολύ γιατί είσαι μικρή και έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου. Θα ήθελα λοιπόν από προσωπική εμπειρία να σου πώ πώς εγώ για να κάνω τα δύο πρώτα μου παιδιά είπα αμαν για να καταλάβεις το είχν ξεγραμμένο ότι θα μπορέσω να κάνω παιδιά και όταν ήρθε ο γιός μου όλα πήγαιναν καλά μέχρι τον 7ο μήνα και ότι είχα μπει είδα αίμα αμέσως η γιατρός μου μου έδωσε φάρμακα ακι ξάπλα ελικά γέννησα με τα χίλια βάσανα και μετά είχα δίδυμη κύηση και απέβαλα το ένα στον τρίτο μήνα και το άλλο όταν ημουν 6 μηνών εκεί να δείς πόνο και στεναχώρια γιατί και η κοιλιά μου είχε αρχίσει και φαινόταν οπότε όλοι ήξεραν ότι είμαι έγκυος και εγώ το είχα αισθανθεί λοιπόν αυτά στα λέω γιατί είναι καλύτερο (και μην με παρεξηγήσεις για την έκφραση) αυτό που έγινε σε εσένα πα΄ρα να γινότανε και να ήσουν σε μεγαλύτερους μήνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 λυπαμαι πολυ:( Σε νιωθω απολυτα! Ειχα μια παλυνδρομη το Δεκεμβρη που μας περασε, τα χειροτερα Χριστουγεννα της ζωης μου:( Τι να κανουμε, ο Θεος εχει αλλα σχεδια για μας.....Προσπαθησε να μη το σκεφτεσαι κοριτσακι μου γιατι δε κερδιζεις τιποτα. Παρτο σαν μια δυσαρεστη εμπειρια. Δε θα σου πω περισσοτερα για να μη σε κουρασω. Καλες διακοπες να 'χεις, φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...