Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...


Recommended Posts

:( :( ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗ 2η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ....????ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

mk23 έγραψε:

:( :( ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗ 2η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ....????ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...:(

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.

ΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ...?ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ,ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ..ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στενοχωριέσαι από τώρα, σκέψου ότι μπορεί την Τρίτη να έχει ανέβει. Μην πικραίνεσαι από τώρα...

Ούτε κι εγώ έχω εμπειρία τέτοια οπότε δεν ξέρω τί άλλο να σου πω....Όλα καλά να πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω κάποια παρόμοια εμπειρία εγώ, αλλά ξέρω από εδώ κοπέλες που δεν είχαν καλή χοριακή και σε λίγο καιρό γεννάνε!! Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου και μην απογοητεύεσαι γιατί μπορεί να κάνεις άθελα σου κακό στο μωράκι σου! Εύχομαι ολόψυχα η τρίτη χοριακή να δείξει τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ,ΜΑΡΑΚΙ,ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ;ΑΝ ΟΧΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ;;ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΡΙΤΗ;ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ;ΑΦΟΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk3 ΠΕΡΝΆΩ ΑΚΡΙΒΏς ΤΟ ΊΔΙΟ ΑΥΤΉ ΤΗΝ ΕΠΟΧΉ.έχω κάνει 6 χοριακες και εφτασα με το ζορι 120.να ξέρεις οτι σε καταλαβαίνω πολύ. κάνε υπομονή γιατί μάλλον το κάθε σώμα είναι διαφορετικό και δεν υπάρχουν κανόνες στο πως θα αντιδράσει.μπορεί εσύ κι εγώ σε λίγους μήνες να κάνουμε νινάκια και η στεναχώρια σε αυτό το στάδιο το αρχικό να ξέρεις ότι δεν κάνει καλό.κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ,ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ+ΤΡΙΤΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ...ΑΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ,ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ?ΠΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ?ΕΜΕΝΑ Η 1η ΗΤΑΝ 123 ΚΑΙ Η 2η 123,7..ΛΕΣ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΜΑΚΑΡΙ..ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η dallia "κοπέλες που δεν είχαν καλή χοριακή και σε λίγο καιρό γεννάνε!! ".

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk3 εγω ξεκινησα απο 7,14,29,70,90,120.και παρ'όλα αυτά ο γιατρός μου δεν απογοητευτηκε.συνεχίζω τα χάπια μου το ίδιο να κάνεις και εσύ.δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα παράμόνο να προσέχουμε και να περιμένουμε.έλα μη στεναχωριέσαι θα δείς μπορεί να έγινε λάθος.αν είχε συμβεί κάτι κακό θα είχε πέσει.και να ξέρεις ότι όσο και να προχωρήσει η επιστήμη ποτε δεν θα αποκρυπτογραφήσει εντελώς τη φύση.η φύση αποφασίζει.βοηθησε την λίγο με τη θετική σου στάση.καλο φαι,ξεκούραση και χαρά.αν μη τι άλλο είχες εμφύτευση.ξερεις υπάρχουν κοπέλες που δεν φτάνουν σε αυτό το στάδιο.εγώ στις προηγούμενες 5 προσπαθειες δεν είχα ξαναφτάσει σε αυτό το σημείο.ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΨΟΥ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.φιλάκια σε καταλαβαίνω πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΗΛ.ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ?ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ?ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 3η ΑΡΧΕΣ 4ης.ΑΧ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk3 βρίσκομαι 21 μέρες μετα την εμβρυομεταφορά και 24 μέρες μετα τη γονιμοποίηση.παίρνω salospir,cyclacur,utrogestan kai κορτιζονη.αν είναι να εχεις τόση αγωνία κάνε μια εξέταση νωρίτερα.δεν σου κάνει καλό σε αυτό το στάδιο το άγχος.κι εγώ εχω πολύ, αλλά προσπαθώ να κάνω πράγματα συνεχώς για να ξεχνιέμαι.κάνε υπομονή.άλλωστε δεν τελείωσαν όλα με μια προσπάθεια.διάβασε τις ιστορίες των άλλων γυναικών και θα πάρεις δύναμη.όλες πέρασαν απο πιο δύσκολα μονοπάτια για να φτάσουν στο επιθυμητό.υπάρχουν γυναίκες που δεν έχουν δικά τους ωάρια,που η μήτρα τους δεν μπορεί να κυοφορήσει.τουλάχιστον εμείς μπορούμε.θα ξαναπροσπαθήσουμε.υπομονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κατεβηκε ομως!!!!αυτο ειναι καλο!!!!

μην απελπιζεσαι χωρις λογο!!!!!!εγω προτεινω να πας να ξανακανεις!!!ακου εκει την τριτη!!!!!να πας κοριτσι μου γιατι δεν κανει καλο η αγωνια που εχεις..

φιλακια,ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, σου στέλνω θετική ενέργεια και είσαι στις σκέψεις μου. Οταν με το καλό ηρεμήσεις λίγο όμως, σκέψου αυτό που λέω σε ΟΛΕΣ τις κοπέλες εδώ: θα μείνεις έγκυος ο,τι και να γίνει. Το πότε δεν μπορώ να στο πώ αλλά ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ. Μην το βάζεις κάτω. Στο λέω από προσωπική εμπειρία. Καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου δωσε ολη την θετικη σου ενεργεια στο μελλοντικο μωρακι σου , μιλα του , και χαιδευε την κοιλιτσα σου.

το καταλαβαινει κι αυτο μην νομιζεις.

κι εμας στην αρχη ο ενας δεν ειχε καθολου καλους χτυπους (στην 7η βδμ) και τωρα μετα απο πολυ κουβεντα που εκανα μαζι του ειναι περισσοτερο διαολι απο τον αλλο.

ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ πιστεψε με κανει πολυ καλο.΄

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να σου πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ιδανικό σίγουρα είναι να διπλασιάζεται η τιμή κάθε 2 μέρες αλλά δε σημαίνει ότι αν δε συμβεί ακριβώς αυτό πάει απαραίτητα κάτι στραβά!

Επίσης, βρίσκω πολύ θετικό το ότι δεν κατέβηκε!

Στη θέση σου δε θα άντεχα ως την Τρίτη... αν είναι να εισαι μες στο αγχος(λογικό,βέβαια) πήγαινε τη Κυριακή! Δεν κάνει καλό το αγχος !

Θετική ενέργεια και πίστη κ όλα θα πάνε καλά!

Στο εύχομαι ολόψυψα!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...