Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...


Recommended Posts

νομιζω οτι δεν εχει μπει καθολου το κοριτσακι μας και λπιζω για καλο λογο...ελπιζω και γω οταν μπει να μας ενημερωσει και να χουν παει ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εύχομαι όλα να είναι καλά και να μην έχει μπει η κοπέλα στο mammy λόγω της μεγάλης καθυστέρησης που έχει αυτές τις μέρες το site!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...:( ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ..ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ..ΠΕΡΑΣΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΑΓΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...:( ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ..ΑΠΟ 123,7 ΕΠΕΣΕ 109,62...:( ΗΞΕΡΑ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΔΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΗΜΟΥΝ ΡΑΚΟΣ..ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ:( "ΕΠΙΣΗΜΗ" ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ..:( ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ...ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ,ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ..ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ..ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ..:( ΠΟΝΑΩ,ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ...ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ...(ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ)ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΗΨΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...:( ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝ.ΝΑΝΑ2,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου λυπαμαι παρα πολυ..........ειχα μερες να μπω στο site και μολις τωρα διαβασα τα ασχημα νεα σου.....

ειναι δυσκολο......:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΚΛΑΙΩ!ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΧΕΔΙΑΖΕΣ,ΓΙΑ ΟΣΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΣΟΥΝ.ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΠΟ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.ΚΟΥΡΝΙΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ...ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 Λυπήθηκα πολύ..

όλα τα κορίτσια σε καταλαβαίνουμε, αυτά που νιώθεις είναι φυσιολογικά

κάποια κοπέλα μια μέρα έγραψε ότι μετα τη μπόρα βγαίνει ο ήλιος

προσφατα το έζησα κ εγώ, προσπάθησε να κάνεις υπομονή, μη στεναχωριέσαι και σύντομα θα πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!ΔΥΝΑΜΗ,ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΙ.ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ.

ΝΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ,ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ Η Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ..ΕΥΧΟΜΟΥΝ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ..ΑΠΕΒΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ 10Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΖΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΣ..Η ΟΔΥΝΗ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ..ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ..ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ...ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕΣ..ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΞΑΝΑ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ..

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε μαρακι....:( τωρα οτι και να πω ειναι λιγο.....το μονο που μπορω να σου πω αυτη τη στιγμη ειναι να προσπαθησεις να μην κανεις ασχημες σκεψεις...θα κανετε 10 παιδακια βρε χαζουλικο,θα δεις!!! :) εγω ειμαι σιγουρη! :)

μην παραλλιλιζεις την ιστορια της κουνιαδας σου με τη δικη σου,δεν εχει νοημα να το κανετε αυτο...σκεψου οτι αυτο το μωρακι που θα γεννησει η κουνιαδα σου ειναι και λιγο δικο σου!! :) ετσι ναι!! καντε μια μεγαλη αγκαλιτσα,και ολα θα περασουν...ενα γλυκο φιλι και ενα καλο λογακι τα λυνει ολα στη ψυχη μας.... παρε και μια μεγααααααααααααλη αγκαλιτσα και απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ....ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ....ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ...ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΤΟΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΑΝΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου το εχω περασει και καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις...παρόλα αυτα δεν εχω να σου πω κατι σπουδαιο να απαλυνω τον πονο σου,μονο οτι μπορεις να μεινεις εγκυος και θα ξαναμεινεις..μην ανησυχεις γιαυτο..με το καλο να αναρωσεις και να ξεκινησεις προσπαθειουλες παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε να μην το πολυσκεφτεσαι και να συνεχισεις τη ζωη σου

Πολλα τετοια γεγονοτα ειναι τυχαια πολλες γυναικες δεν αντιλαμβανονται καν μια εγκυμοσυνη τοσο νωρις και νομιζουν οτι ειναι ανωμαλια του κυκλου

Δες τα ομορφα πραγματα στη ζωη σου εισαι πολυ νεα και εχεις πολλη αγαπη απο τον συντροφο σου

ΔΕν εφταιξες σε κατι..σε αυτα τα θεματα μονο η φυση και ο θεος αποφασιζουν..Και μακαρι να το αποφασιζουν τοσο νωρις

Οσο για τα ονειρα που κανατε..φυλαξε τα σε μια γωνια της καρδουλας σου..γρηγορα θα γινουν αληθινα

Ολα θα πανε καλα μικρουλα,θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου είναι πολύ λυπηρό αυτό που σου συνέβη, αλλά στάσου στα πόδια σου ξανά και σύντομα θα αποκτήσεις πάλι ένα σποράκι μέσα στην κοιλίτσα σου...Μια νέα καρδούλα θα αρχίσει να χτυπά μέσα σου..Είχες μία ατυχία, αλλά προσπάθησε να την ξεπεράσεις και σύντομα θα είσαι και πάλι εγκυούλα...Είμαι σίγουρη γι'αυτό και στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ.ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ,ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ.ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ Κ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΠΕΣΩ Κ ΣΕ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΡΟ" Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΞΗΣΗ!ΤΡΑΓΙΚΟ!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ.ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΓΙΕΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΕ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΜΠΟΡΕΙΣ!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΘΑ ΛΕΣ Η ΜΑΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...LILALΟ,ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ(ΧΑΠΙΑ,ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥΣ)ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ..ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ..ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ,ΤΟ ΞΕΡΩ....ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΤΑΝ "ΣΩΣΤΟ" ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ????Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...