Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!


eirinif

Recommended Posts

kalimera!!!xairomai para poli poy briskomai stin parea sas an kai arketo kairo sas parakoloy8o!!!legomai eirini kai eimai stin 15 ebdomada kiisis.8a i8ela na po ena poli megalo mprabo se oloys giati to site einai iperoxo mporeis na breis apantiseis gia ta perissotera apo ta 8emata poy mporoyn na apasxoloyn...ENA MEGALO MPRABO LOIPON!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κοπέλα μου και σου εύχομαι.... καλοφούσκωτη κοιλίτσα! Ελπίζω να τα λέμε συχνά! Φιλιά και να προσέχεις το bebe!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ειρήνη!

Καλωσόρισες στην παρέα μας!:laugh:

Με το καλό το μωράκι σου και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης ;)

Είμαι η Άννα.29 ετών και μανούλα της Νεφέλης,της Μελίνας,της Ιόλης και περιμενω και το 4ο νινάκι μου :P:P:P

Θα χαρώ να τα λέμε!:kiss:

w.gife.gifl.gifc.gifo.gifm.gife.gifempty.gifempty.gifempty.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σε βρήκαμε Ειρήνη!

Είμαι η Ευη 30 χρονών και έχω ένα αγοράκι 14 μηνών.

Σου ευχομαι να απολαυσεις αυτή την τόσο μαγευτική περίοδο της ζωής σου.

Να είναι γερό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna_80 έγραψε:

Καλημέρα Ειρήνη!

Καλωσόρισες στην παρέα μας!:laugh:

Με το καλό το μωράκι σου και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης ;)

Είμαι η Άννα.29 ετών και μανούλα της Νεφέλης,της Μελίνας,της Ιόλης και περιμενω και το 4ο νινάκι μου :P:P:P

σου βγαζω το καπελο και προσκυνω στην μαμα των 4!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη καλωσορισες και απο μενα!

3 κιλα ειναι...μετρια προσεχε να μην ξεφυγεις γιατι τα πολλα θα μαζευτουν ετσι κι αλλιως τους τελευταιους 2 μηνες... οποτε οτι μπορεις να αποφυγεις τωρα καλο θα ειναι.... μη κανεις διαιτα απλα μεχρι τον 7ο κοψε τα χαζολοιδια (πατατακια, αναψυκτικα, γλυκα, παγωτα ) και μετα θα σαι πιο ανετη!!!!

αντε με το καλο το μπουμπουκακι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna_80 έγραψε:

Χαχαχαχα frapedia72 καλό!!!!:woohoo:

Βάλε πάλι το καπέλο σου και σήκω!:P

βρε αγαπη μου... 4???? εγω εχω ενα και σκεφτομαι οτι πρεπει να κανω και 2ο για να μην ειναι μοναχουλα και τρεμω στην ιδεα πως θα τα βγαλω περα - απο ολες τις αποψεις - και συ μας εβαλες ολες τα γυαλια!!!!

τι να πω... ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 υπάρχουν και άλλες πολύτεκνες μανούλες που τα καταφέρνουν πραγματικά τέλεια.Εγώ ακόμα δεν είμαι...:P Όταν γεννήσω με το καλό το νινάκι θα σου πω χαχα.Πάντως είναι και κατα πόσο το θέλεις και σου αρέσει.Εμείς ομολογώ πως θέλαμε και τέταρτο αλλά όχι τόσο σύντομα.Όμως λένε πως τα απρογραμμάτιστα είναι και τα καλύτερα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ti kanete?ego perimeno na perasoyn oi ores simera to bradi exo rantebou me ton giatro na doyme ton mpempi mas!!!exo agonia na do an ola einai kala ti kanei o mpempis mas...mias kai akoma den ton katalabaino mono mia fora ton katalaba ena proi kai me 3ipnise kiolas ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως μας βρηκες...θα χαρουμε να ακουμε νεα σου...με το καλο το νινι...να προσεχεις...και χαιδεψε την κοιλιτσα μια φορα και για μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη καλως μας βρηκες σου ευχομαι ολοψυχα καλο υπολοιπο στην εγκυμοσυνη σου να προσεχεις και με το καλο το νινακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι καλώς ήρθες κι από μένα!! Καλή συνέχεια σου εύχομαι στην εγκυμοσύνη σου! Είμαι η Έλενα 27 χρόνων, έγκυος στο 1ο μου παιδάκι, αγοράκι, το περιμένω να γεννηθεί από στιγμή σε στιγμή μιας κι είμαι στον μήνα μου.. :P ... Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνούλα μας καλώς ήρθες στη μεγάλη παρέα μας!!

Εγώ είμαι η Κωνσταντίνα,είμαι 26 κ πριν απο 15 μέρες έφερα στον κόσμο το πιο όμορφο κ γλυκό κομμάτι της ζωής μου,την κορούλα μας!!

Για ότι κ αν χρειαστείς είμαστε εδώ..Όλα να πάνε τέλεια με την εγκυμοσύνη σου,πολλά γλυκά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.

ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΙ

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΕΙΝΩ ΜΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΔΥ

ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ:woohoo:

ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΑΚΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ

ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ:)

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ:)

ΕΙΜΑΙ Η ΕΦΗ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ 32ΧΡΟΝΩΝ

ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ.

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!eyxaristo poli efi moy na xaireste tin korakla sas ante me ton kalo kai me enan uio;)emena o antras moy pali exei idieteri adinamia sta koritsakia alla apo tin arxi kai oi dio 3erame oti eixame uio poli prin mas to pei o giatros...ego idika apo tin mera poy ema8a oti eimai egkios

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...