Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΒΑΛΙΩΤΙΣΕΣ(ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ) ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!!!


Recommended Posts

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ???:woohoo: ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου δεν είμαι απο Καβάλα αλλα κανονίστε εσείς και αν είμαι πουθενά τριγύρω θα έρθω και εγω! Καλέ δεν κάνω πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσάκια μου δεν είμαι απο Καβάλα αλλα κανονίστε εσείς και αν είμαι πουθενά τριγύρω θα έρθω και εγω! Καλέ δεν κάνω πλάκα!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ dimitroula29 ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα μου εγω μένω Αθηνα!Θα ανέβω τρικαλο-καρδιτσα για διακοπές οπότε αν τύχει και έχετε συνάντηση θα μπορούσα να κανονίσω να έρθω! Ισως να παω και Θεσσαλονίκη να δω και τα κορίτσια εκεί!Λεω ίσως γιατί στον άντρα μου δεν το εχω πει ακόμα!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΔΙΠΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!ΧΑΧΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ,ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μη με βρίσετε!:P Τωρα συνειδητοποίησα οτι μπέρδεψα την Κατερίνη με την Καβάλα! :whistle: Γενικώς εχω ενα θεμα με την Γεωγραφία!:laugh: Γαμώτο ειναι αρκετά μακριά για να έρθω εκει πάνω!:( Μεχρι Θεσσαλονίκη μια χαρά! Δεν πειράζει ομως! Ίσως άλλη φορά! Πάντως εσείς να συναντηθείτε! Είναι πολύ ωραίο συναίσθημα! Μετά δεν θα ξεκολλάτε!Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...