Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλλη μια προσπαθεια στο κενο...


Recommended Posts

ρε φιλεναδα θα σε μαλωσω και δεν το θελω...

ΗΡΕΜΙΑ και οχι ΑΓΧΟΣ,αχ καθε μηνα η μια στην αλλη τα ιδια λεει αλλα τι να κανουμε?

λοιπον απολαυσε το σαββατοκυριακο σου με τον υπεροχο αντρουλη σου γιατι σε λιγο καιρο που θα σου ερθουν 1 η και 2 μικρα μικραααα ανθρωπακια στην κοιλιτσα σου,θα συμμαζευτεις για τα καλα.γι'αυτο οσο μπορεις τωρα γυρνα και ξεσαλωσε...;)

φιλακια γλυκο μου κοριτσακι...να περασεις υπεροχααααααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσάκι μου το άγχος όχι απλά μπορεί να σε εμποδίσει να μείνεις έγκυος αλλά μέχρι κ να σκοτώσει άνθρωπο μπορεί.εγώ ξέρω ιστορία ζευγαριού που προσπαθούσαν ατελείωτα χρόνια με όλες τις μεθόδους κ δεν γινόταν τίποτα.έτσι υιοθέτησαν ένα παιδάκι κ ηρέμησαν.έλα όμως πουμαζί με της ηρεμία τους ήρθε μετά από 3 μήνες KAIη εγκυμοσύνη...!χωρίς να το προσπαθήσουν.

Πάρε τον άντρα σου κ παν'τε διακοπές,γλέντηστέ κ χαλαρώστε.όλα θα γίνουν στην ώρα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na to vgalis apo to myalo sou,,,,kai tha mineis eggios...

padreyfika to 2002,,ksekinisame prospathies..tipota..

meta apo 12 arnitika test kai ena tsouvali ormones kai enesis pregnyl ,,akoma tipota...perasan kai alla 15 test arnitika,to ithiko mou xamilo...ston pato tha elega..Pote tha gino ego mana??

telika anakoinossa ston giatro mou oti stamatao ormones,eneseis kai episkepsis sto iatreio dioti kourastika...

E,,an sou po oti ton epomeno mina emeina eggios xoris ormones kai otidipote!!

Kai etsi apektissa tin kori mou tin Rafaella pou simera ine 4 chronon.

meta apo 24 mines ipame na kanoume kai 2o.. Loipon,,emeina eggios meta apo 18 mines..kai telika pethane to moraki ston 6o mina...exassa ti gi kato apo ta podia mou..

apo tote perassane 9 mines kai o theos me evlogisse me allo ena moraki,,tora ime stin 10 ebdomada..

kouklitsa mou,,ase ta test stin akri,,otan mineis tha to katalaveis...

pigene diakopes,,ksekinisse hobby,,kane erota giati to goustareis kai oxi giati theleis na teknopoiiseis...mono etsi tha sou figi i emmoni me to pote tha mineis eggios..ola ine psyxologika..

Ego den exo katholou diki mou periodo..kai nomiza pos pote den tha ginomoun mitera...kai omos...o Theos ine megalos...

ayta,,euxomai na se voithissa ligoulaki... ps) ton andra sou tha ton blepis san mixani idonis kai oxi san mixani teknopoiisis..xixixixixi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεστα πεστα χρυσοστομη να τα ακουμε μπας και βαλουμε μυαλο γιατι εγω κοντευω να τρελανω κι εμενα και τον φουκαριαρη τον αντρουλη μου.οχι με θερμομετρα,με τεστ, με συμπτωματα με με με και το χειροτερο;τον βλεπω σαν μηχανη παραγωγης σπερματος και το ακομη χειροτερο;;το εχει μαλλον μυριστει και γι αυτο ενω καποτε ηθελε συνεχεια σεξ τωρα εχει μειωθει η ορεξη και οταν εγω επιμενω μου λεει α ναι ξεχασα σημερα ειναι η μερα για γονιμοποιηση.αστα αστα να πανε!κι εμενα το μυαλο μου;κολλημενο συνεχως στο μπεμπε που τοσο λαχταραω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ?

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε μια χαρα ειμαστε με τον αντρα μου απλα μαλλον ετσι οπως το εγραψα ακουστηκε καπως.αυτο μου το λεει για πλακα με πειραζει επειδη του λεω συνεχως να κανουμε σεξ(παραπανω απο μια φορα τη μερα)κατι που πιο παλια δεν το συνηθιζα και εχει καταλαβει το λογο που θελω συνεχεια.το τελευταιο πραγμα που θα μποπρουσα τωρα ειναι να μην τα εχω καλα με τον αντρουλη μου,ευτυχως μου συμπαραστεκεται παντα κι εχουμε κοινες επιθυμιες απλα εγω τωρα τελευταια εχω γινει λιογο πιεστικη λογω αγχους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

οχι βρε μια χαρα ειμαστε με τον αντρα μου απλα μαλλον ετσι οπως το εγραψα ακουστηκε καπως.αυτο μου το λεει για πλακα με πειραζει επειδη του λεω συνεχως να κανουμε σεξ(παραπανω απο μια φορα τη μερα)κατι που πιο παλια δεν το συνηθιζα και εχει καταλαβει το λογο που θελω συνεχεια.το τελευταιο πραγμα που θα μποπρουσα τωρα ειναι να μην τα εχω καλα με τον αντρουλη μου,ευτυχως μου συμπαραστεκεται παντα κι εχουμε κοινες επιθυμιες απλα εγω τωρα τελευταια εχω γινει λιογο πιεστικη λογω αγχους..

αχ Κελυ αχ Κελυ...δε διαβαζεις τιποτα εδω μεσα καλο μου???

οχι βρε συ καθε μερα σεξ...αποδυναμωνεται το σπερμα βρε πουλάκι μου, καθε μερα ειναι οκ, πολλοι λενε οτι το σωστο ειναι καθε 2η μερα (ο δικος μου γιατρος ειναι αυτης της αποψης) παντως οχι 2 φορες την ημερα! Α! και μην πας στο αλλο ακρο...πανω απο τρεις μερες αποχη δημιουργει αλλα προβληματα...αντε νεος κυκλος νεα προσπαθεια καλη τυχη...κοιταμε μονο μπροστα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, κι εγώ αυτήν την απορία έχω. Τι προβλήματα δημιουργεί αποχή πάνω από τρεις μέρες;;;;;; Γιατί, όσο να 'ναι, άμα είσαι σχεδόν 11 χρόνια με τον άλλον, δεν είσαι όπως στην αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ?

η στασιμοτητα των σπερματοζωαριων που παραμενουν πολλες μερες στους ορχεις ριχνει συμαντικα την ποιοτητα τους σε σημειο που επιρεαζει την γονημοτητα τους. Εγω το ειδα κιολλας με τον αντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θα ρωτήσω κάτι, ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε. Δηλαδή, άμα ο άντρας- χμ... πώς να το πω κόσμια;;;- απαλλάσσεται από τα σπερματοζωάρια από μόνος του, αυτά δε μένουν στάσιμα και είναι οκ;

Όχι ότι δε θέλω να το κάνουμε, αλλά μετά από 11 χρόνια σχέσης και δεν έχουμε το πάθος που είχαμε στην αρχή, κι εγώ με τα προβλήματα που έχω (ζαλάδες, αναγούλες, πόνους, εξάντληση, ολόχρονα) και με τους γονείς μου πάνω απ' το κεφάλι μας, δεν είναι κι ό,τι πιο εύκολο να το κάνουμε συνέχεια.

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε και να μη με βρίσετε. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Τώρα θα ρωτήσω κάτι, ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε. Δηλαδή, άμα ο άντρας- χμ... πώς να το πω κόσμια;;;- απαλλάσσεται από τα σπερματοζωάρια από μόνος του, αυτά δε μένουν στάσιμα και είναι οκ;

Όχι ότι δε θέλω να το κάνουμε, αλλά μετά από 11 χρόνια σχέσης και δεν έχουμε το πάθος που είχαμε στην αρχή, κι εγώ με τα προβλήματα που έχω (ζαλάδες, αναγούλες, πόνους, εξάντληση, ολόχρονα) και με τους γονείς μου πάνω απ' το κεφάλι μας, δεν είναι κι ό,τι πιο εύκολο να το κάνουμε συνέχεια.

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε και να μη με βρίσετε. :P

λοιπον το ειχαμε ρωτησει γιατι μενουμε μακρια και επρεπε να ερθει "ετοιμος" :blush::blush: περυσι που καναμε παρακολουθηση και επερνα σερπαφαρ. Μας ειχε πει ο γιατρος οτι πρακτικα απο την στιγμη που επερχεται εξσπερματηση εστω και με αυνανισμο εχουμε την επιθημητη κηνιτικοτητα στο σπερμα

απλα μη το κανετε συστημα γιατι μπορει ευκολα να σας αποξενωσει. Θυμαμαι σε ενα βιβλιο γονημοτητας που ειχα διαβασει ελεγε οτι πρεπει σε αυτη τη φαση που επιρεαζει και τα ποιο θερμα ζευγαρια να φροντιζουμε να εχουμε συχνα επαφη, και δεν εννοω σεξ αλλα να ακουμπιωμαστε, να φιλιομαστε, να αγκαλιαζομαστε...να μη χασουμε την επαφη με τον ανθρωπο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εμείς όλη μέρα γλύκες κάνουμε, χαδάκια, φιλάκια, γλυκόλογα, δεν κάνουμε άλλη δουλειά. Φυσικά, φταίει που ο αντρούλης μου είναι αφόρητα γλύκας και δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς, χα χα χα...

Κάποια προβλήματα στο σεξ τα είχαμε τους περασμένους μήνες, όταν εγώ έπαιρνα ακόμα αντισυλληπτικά και φυσικά δεν προσπαθούσαμε, αλλά τώρα νομίζω τα έχουμε ξεπεράσει, κι ελπίζω να βελτιωθούμε κι άλλο στον τομέα!!!!

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση, γιατί προς στιγμήν, πήγα να πανικοβληθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σε ρωτησω κατι. επαιρνες μηπωσ αντισυλληπτικα λογου ενδομητριωσησ; γιατι απο οτι καταλαβα ειναι κ αυτη μια θεραπεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, απλά είχα άστετες περιόδους με πολύ αίμα, που είχε ως αποτέλεσμα να πέφτει πολύ το σίδηρό μου. Με τα αντισυλληπτικά, εκτός απ' το ότι ο κύκλος σταθεροποιήθηκε, μειώθηκε και το αίμα αρκετά και φύγανε και όλα τα συμπτώματα περιόδου που με ταλαιπωρούσαν εβδομάδες πριν έρθει, κάτι που έκανε τη ζωή μου πολύ εύκολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Τώρα θα ρωτήσω κάτι, ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε. Δηλαδή, άμα ο άντρας- χμ... πώς να το πω κόσμια;;;- απαλλάσσεται από τα σπερματοζωάρια από μόνος του, αυτά δε μένουν στάσιμα και είναι οκ;

Όχι ότι δε θέλω να το κάνουμε, αλλά μετά από 11 χρόνια σχέσης και δεν έχουμε το πάθος που είχαμε στην αρχή, κι εγώ με τα προβλήματα που έχω (ζαλάδες, αναγούλες, πόνους, εξάντληση, ολόχρονα) και με τους γονείς μου πάνω απ' το κεφάλι μας, δεν είναι κι ό,τι πιο εύκολο να το κάνουμε συνέχεια.

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε και να μη με βρίσετε. :P

Α! ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΟΝ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΜΥΤΡΟΤΗΤΑΣ! ΠΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΑ ΠΙΑΤΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα, ναι, τον σκέφτηκα και τον κρίνο, αλλά πού να βρίσκεις αρχάγγελο να σ' τον φέρνει σε περίοδο αιχμής...

Το κάνουμε καλέ, αλλά όχι και κάθε μέρα, μετά από τόσα χρόνια είναι λογικό να υπάρχει κάποιος κορεσμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kely,,,

Tha se malosso kai esena...Ton andra sou tha ton exeis sta opa-opa..

kalo fagitaki,krasaki kai xadia...den tha tou les oti dipote exei sxesi me ton kuklo sou..an exeis oreksia min tou to peis (agxonontai afandasta)...kane tou striptease me ta nea sexy esorouxa sou...kai tha sou dothi xoris agxos oti exei apostoli megali na feri eis peras,,kai etsi xalara tha kanei ti douleia tou xoris kan na to kserei...

O dikos mou ayti ti fora den tou ixa pei tipota,,oti Den eixa periodo gia 4 mines.. kai pou na tixo tin ooriksia se kuklo 4 minon (???????)kai omos pernouse kolassi sti douleia kai erxomenos spiti,kalo fagito krasaki kai krebbataki ton xalarona...kai tsoup emeina eggios...meta apo 9 mines agxos kai polla test arnitika..

Xalaroste,, ola tha ginoun...Ego DEN exo periodo diki mou katholou,,mono mia fora ton chrono...kai omos emeina 3 (!!) fores eggios mesa se 4 chronia..

Keep Walking with no stress!!

filakia kai oxi dakrya!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως αγχώνεσαι ρε γαμώτο ???

Μήπως ακόμη και την ώρα της ερωτικής επαφής έχεις στο μυαλό σου "Άντε να μείνω έγκυος αυτή τη φορά... " κτλ ???.

Καθάρισε το μυαλό σου και πές " Τέλος !!! Άν μείνω έγκυος, έμεινα ! Άν όχι, η ζωή συνεχίζεται !".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες ειμαι σε αθλια κατασταση!η ψυχολογια μου χαλια και τα νευρα μου κροσια!!!σκεφτειτε οτι τετοια ωρα ειμαι στον υπολογιστη αντι να κοιμαμαι κοντα στον αντρα μου.εχω απιστευτη νευρικοτητα αλλα οχι και χωρις αιτια η μαλλον αιτιες.μου την εχει δωσει.νιωθω απαισια με τον εαυτο μου,δεν με γεμιζει η δουλεια μου,θελω σαν τρελη ενα μωρο και ενω μεχρι τον προηγουμενο μηνα ο αντρας μου ηθελε συνεχως σεξ τωρα με τα χιλια ζορια!σημερα ηρθε το βραδυ απο τη δουλεια του ειχα το φαγακι του,το κρασακι του κι εγω με τα αρωματα μου και τα ωραια μου εσωρουχακια και;;;αφου ειδε τηλεοραση και ξαπλωσαμε και λεω στον εαυτο μου ωραια, θα περασουμε καλα εκεινος ηθελε μονο αγκαλιτδες και απο ερωτικη επιθυμια μηδεν!!!μα γιατι τι εχει παθει;;οταν εγω δεν ηθελα εκεινος μονο που δεν με παρακαλουσε και τωρα τι;και λεει οτι θελει πολυ να κανουμε παιδι.κοριτσια μαλλον δεν του αρεσω πια οπως πριν.δεν εξηγειται αλλιως.αυτο ειναι το νιωθω,επειδη εχω παρει κιλα δεν του αρεσω οπως πριν.κοντευω να εκραγω!!αν δεν ησασταν κι εσεις να τα πω να ξεθυμανω θα σκαγα.να στε καλα που υπαρχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεελα τωρα βρε Κελυ μου...τι εχουμε πει? Αυτες οι καταστασεις φερνουν πολυ ενταση και αγχος στο ζευγαρι. Ο αντρας σου μπορει να μη στο δειχνει αλλα το βιωνει και αυτος...ο δικος μου αφου τα καταφεραμε (μετα την 2η σπερματεγχυση και 1,5 χρονο προσπαθειων) μου εξομολογιθηκε οτι ετρεμε να γυρισει σπιτι μηπως με βρει παλι να κλαιω...οτι ενιωθε ανικανος να με ικανοποιησει...οτι ενιωθε οτι αν δε κανω παιδι δε θα νιωσω ποτε ευτυχισμενη και ας ημαστε μαζι...οτι φοβοταν οτι εχει κατι αυτος (παρολο που το σπερμα του ηταν μια χαρα) και αλλα πολλα. Εστιασε σε οτιδηποτε μπορεις, στον εαυτο σου, στα κιλα σου (με διαιτολογο και οχι εξαντλητικη διαιτα γιατι μειωνει την γονημοτητα) που θα σε βοηθησει να πιασεις παιδι ποιο ευκολα, διαβασε, ξεκινα το περπατημα, τα μπανια, οτιδηποτε μπορεις για να μη σκεφτεσαι το παιδι! Θα σου κανει καλο, θα ξεχαστεις εστω και λιγο (και ας μη το πιστευεις τωρα που στο λεω) και το ποιο συμαντικο, θα σε δει ο αντρας σου να ζεις οχι μονο για να γινεις μανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Κέλυ, μην αγχώνεσαι τόσο πολύ... Ίσως ο άντρας σου να περνάει μια φάση, ίσως και να μη θέλει να το κάνετε λόγω άγχους. Είναι πολύ πιθανόν, κι ο δικός μου λόγω άγχους δεν το ζητούσε ποτέ, όχι άγχος για παιδί, αλλά επειδή νόμιζε ότι έχει πρόβλημα στύσης. Φυσικά μια χαρά ήταν, απ' το άγχος τα πάθαινε όλα, και τώρα που το έχει ψιλοξεπεράσει, θέλει πιο συχνά!!! Άσε που προφανώς και έχει καταλάβει ότι τον θέλεις μόνο για το παιδί και έχει ξενερώσει.

Όσο για τα κιλά που λες, έχεις πάρει 3-4 κιλάκια, ή έχεις γίνει σα γουρούνα; :P Όχι, γιατί μερικές φορές μας πιάνει η υστερία με χαζομάρες.

Elsakos, μ' αυτά που μας γράφεις μας γεμίζεις με ελπίδες!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ , ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΜΟΝΤΕΛΑ. ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜ ΕΞΩΣΩΜ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΜΠΩΣΕΙ ΣΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ Κ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΟΤΡΥΠΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ . ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ. ΑΦΗΣΤΕ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΨΕΥΔΟΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΝΤΥ ΛΑΙΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΦΝΙ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΝ Κ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ Η ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΛΙΜΠΙΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ .B) B) B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...