Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ 1 ΣΥΜΒΟΥΛΗ...


mk23

Recommended Posts

:blush: ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ...:unsure: ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΗ 29-30 ΜΕΡΕΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 14/7..ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ????:blush:Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ...ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ...ΤΙ ΛΕΤΕ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΚ23,ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ.

ΑΝ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ.

ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν μπορεις να περιμενεις κανε ενα τεστακι να σου φυγει το αγχος... ετσι κι αλλιως αν βγει αρνητικο θα απογοητευοσουνα οταν θα σουρχοτανε η περιοδος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε κορίτσια, αλλά τι φοβάστε;; Ότι είναι να γίνει θα γίνει! Αγωνία.. ναι το καταλαβαίνω! Κι εγώ είχα!! Ένιωθα παράξενα πολύ, δεν ήθελα με τίποτα να βγει αρνητικό! Τελικά δεν βγήκε!

Καλό βέβαια είναι να κάνεις μια χοριακή αύριο κιόλας, εφόσον αν περίμενες στις 14 θα είναι ήδη 3 μέρες καθυστέρησης! Μετά την καθυστέρηση είναι πιο σίγουρο το αποτέλεσμα! Πριν είναι που παίζει γιατί δεν ανιχνεύονται καλά οι ορμόνες!!

Μην φοβάσαι!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!! !!! Όλα θα πάνε καλά!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι.. και μ'ένα θετικό τεστάκι εφόσον είναι αυτό που θες κι εσύ!!

Γράψε μας νέα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν mk23 η συμβουλή μου είναι να κάνεις ενα τεστ εγκυμοσυνης το self clear δειχνει απο την 5η μέρα της σύλληψης. Μην καθεσαι βουρ για φαρμακείο!!!

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα !! Περιμένουμε τα νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλη μου , κανε ενα τεστ παιδι μου η μια χοριακη για πιο σιγουρα αποτελεσματα..

εγω εκανα το clear blue τεσσερις μερες ΠΡΙΝ την αναμενομενη περιοδο κ βγηκε θετικο..καλη επιτυχια..μακαρι να εισαι εγκυουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ,ΜΚ23.ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 26.ΑΝΑΜΕΝΩ.ΑΛΛΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.

ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΣΥ.ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...