Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε -> οσα φερνει η ωρα...


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κ απο εμενα κοριτσια

κ εγω πινω φραπεδακι κουταλατο χιχιχιιχ

(ασχετο αλλα απο 5 ζαχαρι εδω κ 2 μερες ειμαι με 2 προσπαθω δλδ)

αλλα ειμαι στην δουλεια βρε κοριτσια κ θελω να φυγω σαν τρεληηηηηηηη :(

αφηστε που εχω βαρεθει το μπες βγες για τσιγαρακι κ μου την δινει

εσεις τι μου κανετε???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 317
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιταξτε επιδει ειμαι Ρ Ο Υ Β Ι Τ Σ Α αν εχετε προτιμηση σε καποιον αλλο πειτε το και θα σας τον φερω εγω...προς το παρον παρτε ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗ[/i

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είναι κούκλος ο άτιμος!! Τι κορμί!!!

Και εγω Ρουβίτσα από πολύ παλιά, από τότε που όλοι τον είχαν για φτύσιμο!!(Αίμα,δάκρυα και ιδρώτας...1992,μαζι και αυτό το χρόνο,μαζί εμείς οι δύο..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ Δ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ HΡΘΕ Κ Ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΕΤΣΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ :P ΓΙΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΧΙΧΙΧΙ

ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΑΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΣΑ ΦΩΝΗ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤV ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ:blink::dry:

ΑΛΛΑ Ο ΡΟΥΒΑΣ.......... ΟΥΦ Δ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΤΟΥ :ohmy::blink: :woohoo: :P

ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ ΧΙΧΙΧΙΙΧΙ :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

μια ανασα δροσιας............small_Walkway_20to_20Paradise_2C_20Tiputa_2C_20Rangiroa_2C_20French_20Polynesia_jpg.jpg

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.............

ΑΦΡΟΔΙΤΗ,ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ...:kiss:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ???????

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙ Κ ΕΧΕΙ 31 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....

Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΟΥΤΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΟΥ, ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕΙΟΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ON LINE! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ, ΠΟΙΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΕΤΡΟΒΟΛΟΥΝ? ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕ ΜΕΙΩΝ 100!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...