Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσοχη στα μπιμπερο


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ Η ΗΛΙΘΙΑ.ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑ ΕΚΕΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΕΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΛΕΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΛΕΝΧΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΟΟΛΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΥΑΛΙ.ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ.ΜΗ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΧΟΝΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΑΛΑ Η ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΕΣΤΕΝΑ ΡΑΓΙΖΕ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΟΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΟΠΟΙΟΝ ΝΑΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΡΑΜΜΗ ΡΑΓΙΣΜΑ ΜΙΚΡΗ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΑΓΕ ΓΥΑΛΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο δυσκολο να περασε γυαλι απο την πιπιλα μην ανχωνεσαι εξαλου ειναι ραγισμενα οχι σπασμενα, δεν φταιει το ψυγειο απλα η εναλαγη κρυου ζεστου που εκανες τα ραγισε, επρεπε να το αφησεις κανα 5λεπτο εκτος ψυγειου και μετα να βαλεις το ζεστο νερο καθως και μετα να περιμενεις λιγο, η εναλαγη απο το κρυο στο αρκετα ζεστο ραγιζει το γυαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink::dry:

ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΑΙ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΨΥΓΕΙΟ,ΑΠΛΑ ΤΑ ΑΦΗΝΑ ΠΡΩΤΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΞΩ ΝΑ ΚΡΥΩΣΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΤΟΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ. ΟΝΤΩΣ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΕΝΑ 24-ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ!!!;)

ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΒΡΑΣΤΟ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΑΦΗΝΑ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!! ΤΗΣ CHICCO ΕΧΩ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΤΑΠΙΕ ΚΑΝΑ ΓΥΑΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ή ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΑΥΤΟ!!!

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!!

:)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΛΗ ΦΥΣΙΚΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ !!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antrula εγω ποτε δεν τα εβαλα στο ψυγειο,τα αφηνω μεσα στον αποστειρωτη,μπορει και 24ωρες! ολα οκ ομως

δε θελει κ τοσο σχολαστικοτητα ενταξει εμεις πως μεγαλωσαμε βρε παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

antrula εγω ποτε δεν τα εβαλα στο ψυγειο,τα αφηνω μεσα στον αποστειρωτη,μπορει και 24ωρες! ολα οκ ομως

δε θελει κ τοσο σχολαστικοτητα ενταξει εμεις πως μεγαλωσαμε βρε παιδια!

gia prwth fora thalia mou shmfwnw apolita .!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΦΕΡΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΘΙΚΤΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΠΗΡΑ ΚΑΛΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ?ΤΗΣ ΝΥΚ ΕΧΩ ΤΑ ΦΑΡΔΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρούλα στο ψυγείο τα τοποθετούσα απλά και μόνο να παγώνει εύκολα το γάλα. αλλά όντως θέλει προσοχή!

Και εγώ μία φόρα χτύπησα ένα και αμέσως στα σκουπίδια!

Αν έχεις υποψίες ότι ράγισε, πέτα τα!

Να έχεις ένα ράφι μόνο για τα μπουκάλια!

Μην σκας, όλοι έχουμε ατυχήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω της nuk χρησιμοποιω απο τα γυαλινα μεχρι το πλαστικο που εχουμε τωρα αλλα δεν μου ειχε τυχει να εχω καποιο αθικτο και να ειναι ραγισμενο δεν κοιτας τα κανονικα τα μακροστενα? ισως να μην ηταν καλη η παρτιδα στα φαρδυα η απλα να μην τα ειχανε προσεξει στο μαγαζι παντως ενα ειναι σιγουρο εμενα οταν μου εσπασε μπιμπερο το πεταξα μαζι με την πιπιλα του και εβαλα καινουργιο τα αποστειρωνα σε κατσαρολα και τα αφηνα εξω δεν τα εβαλα ποτε στο ψυγειο και ολα ηταν οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ +ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΝΥΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑΣ?ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΣΤΑΛΑΓΜΑΤΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΣΟ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΕΞΩ?ΔΗΛ ΑΜΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω της avent και τον ιδιο αποστειρωτη μικροκυματων. τα βαζω κατευθειαν στο ψυγειο και δεν εχουν παθει τιποτα απολυτως... μηπως να δοκιμαζες καμια αλλη μαρκα? :huh::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΧΕΙ Η ΠΑΡΤΙΔΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ.ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥΦΕΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΧΑΡΑΓΜΑΤΙΕΣ -ΡΑΓΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΡΟ ΠΟΥΧΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ Η ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ Η ΣΧΕΔΙΟ0.ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΣΤΑΛΑΓΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ.Α ΡΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΤΣΑ!ΤΙ ΤΗ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟΨΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ.ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΚΑΕΙ ΠΟΥΝΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ frapedia ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΜΑΡΚΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ CHICCO ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΥΤΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΡΙΧΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΚΑΥΤΟ ΝΕΡΟ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΜΠΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.ΑΠΛΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ΄ΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ NUK ΑΛΛΑ ΔΕ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΥΤΩΣ Η΄ΑΛΛΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ. ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ΄ΓΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΓΥΑΛΙΝΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΡΑΓΙΣΜΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΓΥΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ; ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den katalaba giati panikobalese toso.ola ta mpimpera ta fardia pou exw ki egw exoun kati san ragisma strogilo alla den einai ragisma.einai to sxima pou exei parei to giali apo to kaloupi pou to ftiaxnoun.

apostirwti ki egw tis NUK pou einai kaia tmomageiras exw.pio kalathaki enoeis?

to piatakati pou exei mesa? an enoeis ayto fusika to bgazeis.ayto einai mono gia na stalazoun meta ta polla ygra.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχήν μην αγχωνεσαι αν έφαγε το παιδάκι γυαλί. η τρύπα της πιπίλας ειναι τόσο μικρη ( την νουμερο 1 δεν έχεις ?) που ειναι δύσκολο ακόμα και ραγισμένα να ειναι να περάσει απο κει γυαλί. Κατα δεύτερον αν είχε συμβεί κάτι τέτοιο πιστεύω θα το είχες καταλάβει απο την γκρινια και τον πόνο που θα είχε το παιδακι...θα κανε ενα εμετο ίσως...

οσο για τα μπιμπερο εγω χρησιμοποιώ πολυ λιγα γιατι θηλαζω και της φιαχνω μονο κανα χαμομηλακι η νερο οταν βγαινουμε εξω αλλα και της nuk αλλα και της avent που εχω δεν μου εκαναν ποτε προβλημα. της νουκ εχω τα φαρδια. επισης για να μην πεφτουν το ενα πανω στο αλλο στο ψυγειο, μπορεις να παρεις ενα ειδικο καλαθακι 6 θεσεων που ξεχωριζει μονο το του τα μπιμπερο και δεν τ αφηνει να ερθουν σε επαφη το ενα με το αλλο. το ειχα παρει απο τα λητω και εκανε γυρω στα 4 ευρω αν θυμαμαι καλα. κατα τ αλλα με καλυψαν οι προηγουμενες κοπελες. και εγω στο ψυγειο τα βαζω μετα την αποστειρωση (οχι αμεσως μετα περιμενε να αποκτησουν πρωτα θερμοκρασια δωματιου) και διατηρουνται ενα 24ωρο. παντως τα πλαστικα (της αβεντ ειναι ολα και της νουκ εχω 1 ) μου φαινονται πιο βολικα στο ζητημα του ζεσταιματος γιατι να ραγισει το πλαστικο μου φαινεται δυσκολο..!

τι να πω ελπιζω να σε βοηθησα καπως !

φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΟΛΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΕΥΘΗΝΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΡΑΓΙΣΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΠΙΣΩ!!!!!ΤΙ ΛΕΕΙ ?ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!?ΚΑΙ ΦΤΣΙΚΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΔΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΙ ΕΥΘΗΝΗ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΜΕΝΕ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΙΣΩ ΕΝΩ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ ΠΑΝ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΙ ΝΑΠΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Po po ma ti vlammeni!!!! Ti euthini tha parei auti gia to diko sou to paidi??? Eleos! To skeftike poli k to eipe?????

Tora gia auto pou les k ego ton aposteiroti tis nuk exo k mpoukalia tis nuk k plastika k gialina. Alla de mou etixe na ragisoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...