Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ! ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ, ΣΟΥΠΙΤΣΑ, ΚΡΕΜΑ!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ! Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΕΙΝΑ ΗΤΑΝ ΜΗΛΟ, ΑΧΛΑΔΙ! ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗΛΟ, ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ, ΜΗΛΟ, ΑΧΛΑΔΙ, ΜΠΑΝΑΝΑ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ! ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ? ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛ. ΔΕΙΝΕΤΕ ΤΟ ΜΗΛΟ? ΤΟ ΕΠΩΜΕΝΟ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ Η ΤΟ ΔΕΙΝΕΤΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ? ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΧΗΣΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ! ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ,

ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΑ ΕΞΗΣ:

ΣΤΙΣ 11-12 π.μ

1η ΕΒΔΟΜΑΔΑ 1/2 ΜΗΛΟ + 1/2 ΑΧΛΑΔΙ

2η ΕΒΔΟΜΑΔΑ + ΧΥΜΟ ΑΠΟ 1/2 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

3η ΕΒΔΟΜΑΔΑ + 1/2 ΜΠΑΝΑΝΑ

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ

ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ, ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΦΑΡΙΝΑ ΕΝΑΛΛΑΞ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ.3,

ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΤΗΛ. ΜΗ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΔΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.;)

ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ .... ΑΠΟΡΙΕΣ!!!:laugh:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!

ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! 40 ΕΥΡΩ ΠΗΡΕ ΕΧΤΕΣ!:ohmy:

ΕΕΕΕΕ ΜΗ Χ_ _Ω ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΘΕΩΡΡΗΣΕ ΟΤΙ ΞΕΡΩ!:blink: ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΕΦΟΡΤΩΘΗΤΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!!!:woohoo:

ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ Κ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη καντινου που στην δικη σου ερωτηση θελω να πω μια απορια που μου δημιουργηθηκε διαβαζοντας την ερωτηση σου.πως καταλαβενετε αν το μωρακι εχει αλεργια σε καποιο φρουτο εγω δινω στην μπεμπα μου μπανανα αχλαδι μηλο ροδακινο και βερικοκο απο μισα κομματια το φρουτο δεν βλεπω να την ενοχλει κατι.αν μπορει καποια κοπελα να μου απαντησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!!!:woohoo:

ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ Κ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ??????

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ :huh::blink::dry: !!!ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΟΧΙ Κ.Ο.Κ

ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟΥ ΛΩΛΟΣΤΕΦΑΝΗ....ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ;;;:laugh: :cheer::)

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!:angry:

ΑΧ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΜΟΥ :cheer: :silly: :P ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΝΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΨΩ!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑ.....

ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 3/8 ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ...

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΚΙΜΗ(ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΤΗΣ Κ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ)ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ:woohoo:

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΗΑΡΡΥ ΜΑΜΜΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού ρώτα τον παιδίατρο γιατί θα πρέπει να της αρχίσεις με μήλο και όχι με ροδάκινο που είναι και εποχής? ή άλλα εποχιακά φρούτα!!! δηλαδή είτε είναι χειμώνας είτε καλοκαίρι αρχίζεις πάντα με το ίδιο φρούτο?!! :unsure:

θηλάζεις ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LENA79 έγραψε:

συγγνωμη καντινου που στην δικη σου ερωτηση θελω να πω μια απορια που μου δημιουργηθηκε διαβαζοντας την ερωτηση σου.πως καταλαβενετε αν το μωρακι εχει αλεργια σε καποιο φρουτο εγω δινω στην μπεμπα μου μπανανα αχλαδι μηλο ροδακινο και βερικοκο απο μισα κομματια το φρουτο δεν βλεπω να την ενοχλει κατι.αν μπορει καποια κοπελα να μου απαντησει.
ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΑΝΘΗΜΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Καντινού ρώτα τον παιδίατρο γιατί θα πρέπει να της αρχίσεις με μήλο και όχι με ροδάκινο που είναι και εποχής? ή άλλα εποχιακά φρούτα!!! δηλαδή είτε είναι χειμώνας είτε καλοκαίρι αρχίζεις πάντα με το ίδιο φρούτο?!! :unsure:

θηλάζεις ή όχι?

ΝΑΙ ΑΡΤΖΙ, ΘΗΛΑΖΩ! ΓΙΑΤΙ? ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΔΩ! ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΑΧΛΑΔΙ! ΞΥΝΙΖΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

LENA79 έγραψε:

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΑΝΘΗΜΑ![/quote:9p4y4nkk]

σ'ευχαριστω για την απαντηση σου αν θα το βγαλει θα ειναι στο προσωπο η γενικα στο σωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού γεια! Έχει αλλεργία και πρότεινε πορτοκάλι;;;Περίεργο...

Εμάς μας άφησε ελεύθερη επιλογή και ποσότητα, από μπανάνα, αχλάδι, μήλο, ροδάκινο, βερύκοκο, δαμάσκηνο. Πορτοκάλι στον 10ο μήνα...

Το αχλάδι είναι γλυκό, και με μήλο, μπανάνα είναι τέλεια! Προσθέτω και ροδάκινο αλλά όχι πολύ για να μην ξινίσει! Βοηθά στην τουαλέτα...

Βερύκοκο και δαμάσκηνο ακόμη δεν πρόσθεσα, είναι ΞΙΝΑ!Δεν τρώγονται καθόλου!

Πάντως καλύτερα να τηλ στον παιδίατρό σου!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή σου μέρα!

Η δική μου παιδίατρος μου είπε να της δίνω μόνο φρούτα εποχής όπως πεπονι (που τρελένεται) ροδάκινα βερύκοκα βανίλιες κεράσια μπανάνες κ.α. τα μήλα δεν είναι εποχής αν θέλεις αχλάδι δωσε κοντούλες. Εμένα μπυ είπε καθε δύο μέρες να αλλάζω φρούτο και να μην δίνω κάθε μέρα τα ίδια γιατί βαριούνται. κρέμες δεν μου έχει πει γιατι ξέρει ότι δεν τις θέλω λογω ζάχαρης και συντηριτικών και αρχίσαμε γιαούρτι πρι 2 μέρες όχι όμως τα βρεφικά γιατί είναι υποπτα για καρκινογόνες ουσίες μου είπε να της δώσω βιολογικο άσπρο πχ ΟΛΥΜΠΟΣ η GRANAROLLO PRIMA NATURA απο τον ΑΒ. Σήμερα έμαθα ότι ο ΟΛΥΜΠΟΣ έβγαλε και παιδικο βιολογικο με φρουτα. εινι γιαούρτι και όχι επιδόρπιο γιαουρτιου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΟΣΟ ΕΙΝΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ? ΕΜΕΝΑ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΩ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ! ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΗΛΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ! ΑΧΛΑΔΙ ΕΔΩΣΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ! ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΞ ΤΩΝ ΦΡΟΥΤΩΝ? ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΕΝΑ? ΚΡΕΜΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΓΙΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ! ΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Argi έγραψε:

ΝΑΙ ΑΡΤΖΙ, ΘΗΛΑΖΩ! ΓΙΑΤΙ? ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΔΩ! ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΑΧΛΑΔΙ! ΞΥΝΙΖΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ![/quote:1ptluxs6]

Ο λόγος που ρωτώ είναι επειδή τα μωράκια που συνεχίζουν να θηλάζουν και μετά τους 6 μήνες οι στερεές τροφές αποτελούν συμπληρωματική τροφή δηλαδή δεν αντικαθιστάς γεύμα θηλασμού με στ. τροφή! Αν αρχίσεις να αντικαθιστάς σημαίνει ότι αρχίζεις και αποθηλάζεις.

Εγώ τις δίνω 2 γεύματα στερεών τροφών, φρουτάκια και λαχανικά με κρέας μοσχαράκι ή κοτόπουλο και όλα τα υπόλοιπα είναι θηλασμός. Χθες τις έδωσα για πρώτη φορά και αυγουλάκι και της άρεσε.

Ο δικός μας παιδίατρος μας άρχισε πρώτα το καροτάκι και όχι φρούτα, βέβαια ίσως εδώ να συνηθίζεται αυτό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΗΛΟ, ΑΧΛΑΔΙ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΕΡΓΙΟΓΟΝΑ :dry: .

ΦΡΟΥΤΑ ΜΕ ΧΝΟΥΔΙ ΟΠΩΣ ΓΕΡΜΑΔΕΣ, ΒΕΡΙΚΟΚΑ ΚΛΠ, ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ, ΠΕΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΘΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΛΙ :huh: !!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ :blink: ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ;;;:angry:

Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!

;):kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΤΖΙ, ΤΟ ΞΕΡΩ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΕΙ! ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΔΕΙΝΩ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ! ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΠΟΘΗΛΑΣΜΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, της δίνω δύο-δυο τα φρούτα, και πάντα εποχής, το όλυμπος το βιολογικό μπορείς να το δώσεις γιατί δεν έχει τίποτα διαφορετικο απο τα άλλα απλα είναι γιαούρτι και όχι επιδόρπιο έβγαλαν και παιδικό της έδωσα σήμερα πρώτη φορά με γεύση μπανάνα και ξετρελάθηκε. Ρώτησα και στην εταιρία και μου είπαν ότι αν της έχουμε δώσει γιαούρτι μπορούμε να δώσουμε και αυτο. Το καλό είναι ότι είναι βιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΟΥΡΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΔΩΚΙΜΑΣΟΥΜΕ@ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...