Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


evamak

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Είμαι καινούργια στο φόρουμ και ελπίζω να τα λέμε συχνά. Είμαι 33 χρονών μένω στον Πειραιά και έχω δύο παιδάκια ένα κοριτσάκι 4,5 χρονών και ένα αγοράκι 2,5 χρονών.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλως ηρθες στο mammyland!!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου! :)

Εγω ειμαι 28 και περιμενω το πρωτο μου μωρο που ειναι ΑΓΟΡΙ περιπου τελη Αυγουστου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας!

Ειμαι η Μπελλα μενω προσωρινα στην Κυπρο.

Εχω μια κορη 5,5 χρονων και απο μερα σε μερα

περιμενω και το γιοκα μου να γεννηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πολύ που σας γνωρίζω και ελπίζω να γνωριστούμε καλύτερα και να τα λέμε συχνά για τα ζουζουνάκια μας. Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό όσες γεννάνε αυτές τις μέρες.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες κι από μένα!! Είμαι η Έλενα, μένω στα Νέα Στύρα Ευβοίας, είμαι από Αθήνα κι είμαστε εδώ λόγω δουλειάς συζύγου!! Μέχρι στιγμής κατεβαίνουμε Αθήνα κάθε Σ/Κ, τώρα που θα γεννήσω θα μείνω τις 40 μέρες κάτω!! Είμαι από την Άνω Γλυφάδα! Είμαι 27 χρόνων κι περιμένω να γεννήσω τον καψουράκο μου έως τις 6 Αυγούστου!! Έχουμε κάνει και κάποιες συναντήσεις μεταξύ μας τα μέλη κι έχουμε περάσει super! Θα χαρώ να σε γνωρίσω κι από κοντά!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!! Υγεία πάνω απ'όλα για σένα και την οικογένεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΕΥΑ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΘΗΝΑ Ή ΝΑΝΑ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΚΙ ΕΙΜΑΙ 28 ΕΤΩΝ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ-ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΜΗΝΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ !

ΦΙΛΑΚΙΑB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Πρίν κάποιους μήνες είχα γραφτεί σε ενα άλλο φόρουμ αλλά δεν μου άρεσε γιατί πέρα της παρεούλας που είχε δημιουργηθεί δεν αναφερόμαστε σε κάποιο θέμα συγκεκριμένα αλλά εδώ είδα πάρα πολλά ενδιαφέροντα θέματα που συζύτάτε και μου άρεσε πάρα πολύ. Τέλος πάντων δεν ξέρω ποιές από εσάς δουλεύουν αλλά εγώ είμαι μια καλή νοικοκυρά και δεν εργάζομαι (δυστυχώς).Χι!Χι!Χι! Σε όσες είναι εκτός σπιτιού καλή δουλειά και σε όσες είναι σπίτι επίσης.:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου ;)

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών και έχω μια μπουμπού σχεδόν δυο μηνών:woohoo:

Θα χαρώ να τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα evamak, καλώς μας ήρθες στην παρέα μας! :)

Είμαι η Ασπασία 32 χρονών από Αθήνα και έχω ένα κοριτσάκι 2,5 ετών και ένα αγοράκι 1 έτους. ;)

Θα τα λέμε συχνά. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες και απο μενα! ειμαι η νικη, 37 ετών με μια κορακλα σημερα 3 μηνων!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειμαι μια σαλονικια εγκλωβισμενη στην αθηνα :blink::blink::blink:

και ελπιζω να τα λεμε συχνα

να σου ζησουν τα παιδακια σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...