Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΤΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΜΑΣ ΓΙΑ ΓΕΥΜΑ????


Recommended Posts

KALHSPERA!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ:):lol: ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΦΡΟΥΤΟ ΕΧΘΕΣ ΕΦΑΓΕ 2-3 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ:P:cheer: ( ΓΕΡΜΑΣ) ΜΕ ΛΙΓΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΜΕΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΩ Κ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΑΛΑ:blush: ? ΠΡΟΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 10:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Καλή αρχή στις κρεμούλες σας! Σε λίγες ημέρες θα τις χλαπακιάζει όλες! Εμείς βανίλια και φρουτόκρεμα τρώμε.

Τί φρούτα σας πρότεινε ο γιατρός σας;;;

Μόνο γιαρμά βάζεις;;;

Εγώ την ξεκίνησα με μπανάνα, μήλο, αχλάδι και τώρα το πρόσθεσα.'Οντως το φρούτο της αρέσει περισσότερο από τη βανίλια.

Μην συμπληρώνεις γάλα αν δεν κλαίει για να συνηθίσει.

Πάντως εμένα η ζουζούνα μας έπειτα από τη φρουτόκρεμα τρώει σε 2,5 ώρες. είναι ευκολοχώνετη.

Πόσο μηνών είστε μπουμπούκι;;;

Γλύκα και χαμογελαστή είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!!!!! ΣΤΙΣ 17 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ 6:) :silly: :lol: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ Κ ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΡΟΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 4ΩΡΟ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΔΩΣΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10-10:30 ΕΣΕΙΣ ΑΝΑ 3ΩΡΟ Η 4ΩΡΟ ΕΙΣΑΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ! :P ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ! ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΦΡΟΥΤΑ? ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΡΟΦΗ! ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ! ΤΗΣ ΕΔΩΣΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ? ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΔΕΙΝΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ! ΤΡΙΤΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ! ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΙΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ!ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ!:) ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ! ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ! ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΙΝΕΙ 30 ΜΛ. ΚΟΨΕ ΤΟ! ΑΝΤΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΣΕΣ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑ ΔΙΝΩ ΕΝ ΑΛΑΞ ΤΗ ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΟΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουμπούκι εμείς 5 γεύματα έχουμε. Πρωί-μεσημέρι-βράδυ γάλα και 2-4 γεύμα φρούτο πρωί και βανίλια απόγευμα. Σε λίγες ημέρες το μεσημέρι θα φάμε! Δεν ξέρω τί ακόμη...Καλύτερα να της δώσεις πρώτα μπανάνα λίγη, αχλάδι, μήλο και έπειτα τα στυφνά φρούτα.Εγώ ακόμη κάνω αλχημείες αλλά γενικότερα έχουμε σταθεροποιηθεί.

Πάμε για μπάνιο τώρα και γαλατάκι, γιατί μέχρι τις 10.30 κοιμάται.

ΦΙΛΙΑ! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoympoyki έγραψε:

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑ ΔΙΝΩ ΕΝ ΑΛΑΞ ΤΗ ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΟΛΟ?
ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ? ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΡΕΜΑ? ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ! ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΟΛΛΟ! ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΗΣ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savropinguine πώς 6 γεύματα;;;Εμείς απόγευμα βανίλι, βράδυ γάλα.

Βάζεις άλλα φρούτα;;;

Μου είπε και βερύκοκο και δαμάσκηνο και ροδάκινο αλλά προς το παρόν πρόσθεσα ροδάκινο, τα άλλα είναι ξινά προς το παρόν...

Κρίμα να μην τρώνε πεπονάκι και καρπουζάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΑΖΕ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΩ:unsure: ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΩ Κ ΠΕΠΟΝΙ Κ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ ΟΧΙ ΨΕΙΓΕΙΟΥ Κ ΑΚΤΕΙΝΙΔΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksupnaei ta ksimeromata gia gala,opote na sou po endeiktika to simerino,efage stis 04.30 gala,08.15 gala,11 milo aladi mpana 100 ml,13.00 gala,17.30 ruzaleuro 80 ml + 100 ml gala,20.15 gala,tha prospathiso na tin taiso kata tis 12 mpas k faei to proi meta,oxi mono axladi mpanana milo dino,pos k dineis vanilia?exei mesa gala 2is vrefikis ilikias,emena mou eipe oxi i giatros,tespa,ton allo mina dimitriaka mou eipe.nero pinei i dikia sou?emena oute me sfaires...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΗΛΕΥΩ! ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΛΑ ΕΜΕΙΣ! ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ! ΑΧ, ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ksupnaei ta ksimeromata gia gala,opote na sou po endeiktika to simerino,efage stis 04.30 gala,08.15 gala,11 milo aladi mpana 100 ml,13.00 gala,17.30 ruzaleuro 80 ml + 100 ml gala,20.15 gala,tha prospathiso na tin taiso kata tis 12 mpas k faei to proi meta,oxi mono axladi mpanana milo dino,pos k dineis vanilia?exei mesa gala 2is vrefikis ilikias,emena mou eipe oxi i giatros,tespa,ton allo mina dimitriaka mou eipe.nero pinei i dikia sou?emena oute me sfaires...
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΤΑ ΥΗΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΙΟ ΧΟΡΤΑΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

re su kantinou tha ta paiksei to moro ola mazi.....xaxaxa....emena tora meta apo 10 meres arxise na anoigei dila dila to stoma tis...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΟΙΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΕΙΨΟΥΜΕ? ΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ! Α!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΟΡΜΙΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ! ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ:silly: ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΤΡΑΧΑΝΑ! ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟ ΖΟΥΜΑΚΙ! ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!:blink: ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΙΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΕΙ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!:):lol: Κ ΣΟΥΠΙΤΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ? Η ΜΙΚΡΗ ΠΙΝΕΙ ΝΕΡΑΚΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25ML ΑΝ ΤΙΣ ΘΑ ΠΕΙΗ ΚΑΙ ΤΑ 50

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!! ΚΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ 2 ΘΑ ΞΕΡΩ ;) ΟΠΟΤΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoympoyki έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ!!! ΚΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ 2 ΘΑ ΞΕΡΩ ;) ΟΠΟΤΕ.....
ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ! ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ! ΤΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savropingyine 20/2 ναι! Μαζί θυμάμαι! Νερό τον άλλο μήνα θα πιούμε που θα φάμε, ακόμη δε γνωρίζω τί!

Διαφέρουμε αρκετά στο πρόγραμμα!Εμένα ξυπνάει 8-8.30 για γάλα, μετά από 2,5 ώρες πάντα φρούτα και πάλι έπειτα από 2,5 γάλα! Έπειτα κοιμάται 3 ώρες και απόγευμα από 6-7 βανίλια 150-200. Έπειτα από 3,5 ώρες γάλα και ύπνο πρώτα ο Θεός!

Βανίλια της ΝΟΥΝΟΥ μου είπε, δεν ξέρω γιατί! Γάλα έχει μειώσει αρκετά, 150 το πολύ πλέον! Εσείς;;;

Δημητριακά τί εννοείς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.Εμεις ακομα δε ξεκινήσαμε κρέμες αλλα έχω μια απορία:κρεμα σε σκονη δε δίνετε?Φρουτοκρεμα,μπισκοτοκρεμα κλπ? Μόνο αλεσμένα φρούτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΟΙΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΕΙΨΟΥΜΕ? ΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ! Α!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΟΡΜΙΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ! ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ:silly: ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΤΡΑΧΑΝΑ! ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟ ΖΟΥΜΑΚΙ! ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!:blink: ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΙΑ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΕΙ![/quote:rpvb7qws]

elenh mou ayto ekana kai egw kai arpakse to koutali kai to ebale sto stoma tou kai tis 2 fores!!!!!!alla tha pame diakopes prwta kai meta fagaki ....telika pame pylio brikame kai ksenodoxio....panw sto kima :woohoo: .lew na kathisterisoumw mia eudimada afou tha pame diakopes kai otan rthoume me thn hsixia mas na arxisoume fagaki .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...